0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10956
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Чудове співвідношення ціни та якості.
- 4K QLED
- Точна передача кольорів у форматі Ultra HD
- HDR10
4K QLED для яскравого перегляду та якісного відтворення кольорів за допомогою квантових точок
Яскраві кольори. Надчітке зображення. Приголомшливе відтворення кольорів за допомогою квантових точок. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) він адаптується до всіх форматів HDR. Ви зможете розглянути кожну деталь, переглядаючи сцену за сценою, у будь-який момент, будь то темна або світла сцена, що відтворюється або транслюється.
Наблизьтеся до деталей з точністю до пікселя
Завдяки 8 мільйонам пікселів, які злагоджено працюють в унісон, ви зможете насолодитися переглядом у форматі 4K, як ніколи раніше. Завдяки максимально чіткому зображенню, яке дозволяє передавати найдрібніші деталі реалістичних сцен, ніщо не передасть моменту так правдиво, як цей телевізор Philips.
Колір та контрастність у форматі HDR10
Чекайте на більшу деталізацію. Покадрове покращення якості зображення. Завдяки більшій увазі до кольору та контрастності навіть найтемніші моменти та найяскравіші сцени стають чіткішими.
Оточіть себе звуком Dolby Atmos та DTS:X
Завдяки Dolby Atmos звук відтворюється так, як задумав режисер, а DTS:X створює ефект тривимірного звуку, і ви неначе опиняєтеся в центрі подій. Додавання цього додаткового виміру до звуку робить перегляд фільмів вдома ще більш захоплюючим.
Titan OS. Легко знайти.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дозволяє швидко знаходити те, що ви любите дивитися. Від сіквелів до серіалів, від документальних фільмів до драм - все, що ви хочете, знаходиться на відстані одного натискання кнопки. Що б ви не хотіли подивитися, усі найкращі стрімінгові програми будуть у вас під рукою.
Безперешкодне підключення до мереж розумного будинку
Сумісність із Matter Smart Home забезпечує безшовну інтеграцію в існуючу мережу розумного будинку. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або сервісів голосового керування, просто натисніть кнопку на пульті та промовте команду. Приглушіть світло. Відрегулюйте термостат. Навіть увімкніть Ambilight на телевізорі Philips. Все це можна зробити за допомогою однієї команди. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa та Apple AirPlay.
Будь-який розмір відповідно до ваших потреб
Вибирайте велику. Вибирайте маленький. Вибирайте телевізор, який ідеально відповідає вашим потребам. Від екрану меншого розміру 43 дюйми до гігантського 75-дюймового телевізора - вибирайте з неймовірної серії 7800, щоб зробити правильний вибір.
Зробіть кожне слово чіткішим за допомогою Vocal Boost
Слухайте кожне слово чітко. Функція Vocal Boost дозволяє слухачеві збільшувати чи зменшувати гучність діалогу без впливу на фоновий звук. Тепер ви не пропустите жодного моменту, адже кожна сказана пропозиція звучатиме чіткіше.
Підключення до гри
HDMI 2.1 і VRR дозволяють максимально ефективно використовувати можливості консолі, забезпечуючи швидший ігровий процес та плавну графіку. Завдяки налаштуванню низької затримки введення, що автоматично активується при ввімкненні консолі, ви готові до наступного рівня в іграх.
Європейський дизайн, екологічний підхід
Підставка Edge. Тонка рамка. Чудовий QLED-телевізор. Це якість європейського дизайну. Завдяки Titan OS контент можна швидко і легко знаходити, а кожна дрібниця, аж до пульта з переробленого пластику та упаковки, сертифікованої Лісовою опікунською радою, була ретельно продумана.
| Виробник | Philips |
| Екран | 55"QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Титан ОС |
| Пам'ять | вбудована 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність | 63 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x100 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1126x735x262 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 9.9 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.