0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10959
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Наше неперевершене звучання та зображення
- 4K OLED. VRR 144 Гц
- Звук від Bowers & Wilkins
- P5 AI Perfect Picture Engine
Повне занурення. 4-сторонній Ambilight-телевізор
Завдяки чотиристоронньому Ambilight-ефекту спортивні трансляції, фільми, музика та ігри будуть здаватися масштабнішими, ніж будь-коли. Вбудовані світлодіодні лампи на задній панелі реагують на те, що ви дивитеся або слухаєте, занурюючи вас у ореол кольорового світла, що виходить зверху, знизу та з боків телевізора. Щоб ефект був максимальним, повісьте Ambilight на стіну.
Яскрава OLED-панель META. Точність, яскравість та деталізація
Завдяки OLED-панелі META другого покоління цей OLED телевізор з технологією Ambilight відтворює зображення реалістичніше та яскравіше, ніж будь-коли, і картинка виглядає чудово під будь-яким кутом. Завдяки приголомшливому рівню пікової яскравості контрастність і перенесення кольорів чудово опрацьовані: навіть дрібні деталі виділяються на тлі тіней і світлих ділянок. Підтримуються усі основні формати HDR.
Легендарний звук Bowers & Wilkins
Тонка інтегрована аудіосистема Bowers & Wilkins створює надшироку звукову сцену для неймовірного занурення у те, що відбувається. Дев'ять фронтальних динаміків та виділений центральний канал спрямовують детальний звук із чіткими діалогами прямо на вас. Сабвуфер, встановлений ззаду, забезпечує глибокі та точні баси.
Що б ви не дивилися, зображення буде максимально реалістичним. Процесор P5 зі штучним інтелектом
Наш процесор P5 зі штучним інтелектом максимально ефективно використовує можливості цього яскравого OLED телевізора, щоб зображення було настільки реалістичним, що вам здасться, ніби ви знаходитесь прямо в ньому! Алгоритм штучного інтелекту на основі глибокого навчання легко оптимізує деталізацію, контрастність, перенесення кольорів і рух, а також компенсує будь-які зміни в навколишньому освітленні у вашій кімнаті. Що б не було на екрані, зображення буде ідеальним.
Кіношний перегляд всього, що ви дивитеся і у що граєте
Тримайтеся міцніше! Завдяки Dolby Vision ви побачите ту картинку, яку хотів показати режисер, і більше не розчаруватиметеся сценами, які занадто темні, щоб їх можна було розібрати. Від фільмів до ігор – насолоджуйтесь кожною чудовою деталлю.
Технологія іммерсивного об'ємного звучання
Сумісність із Dolby Atmos та DTS:X виводить звук Bowers & Wilkins у цьому OLED телевізорі на новий рівень у будь-якій кімнаті. Найновіші фільми, ігри, найбільші спортивні події: завдяки звуковим ефектам, розташованим над вами та навколо вас, ви відчуєте себе у центрі подій.
Total Gaming Solution. Захоплююча гра для кожного геймера
HDMI 2.1, власна частота оновлення 120 Гц та наднизька затримка введення. Будь то інді-гра або AAA-проект, цей телевізор з технологією Ambilight має всі необхідні характеристики для комфортної гри! Для більшої зручності Game Bar 2.0 дозволяє настроювати ігровий процес, а для хмарних ігор можна підключити Bluetooth-контролер. Геймери на ПК також можуть насолоджуватися змінною частотою оновлення 144 Гц через HDMI.
Розваги, які вам подобаються з невеликою допомогою від Google
Що ви хочете подивитись? Google TV об'єднує фільми, серіали та багато іншого з ваших програм та підписок і систематизує їх спеціально для вас. Ви отримуватимете рекомендації на основі ваших уподобань, і ви навіть можете використовувати програму Google TV на своєму телефоні, щоб складати список перегляду на ходу.
Підключення до мереж розумного будинку, голосових помічників і т.д.
Повна сумісність із Matter означає, що ви можете легко інтегрувати цей телевізор 4K Ambilight у існуючу мережу розумного будинку. Ви також можете використовувати пульт від телевізора для керування супутниковою або кабельною приставкою або активації Google Assistant. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa та Apple AirPlay.
Продуманий дизайн. Відповідальна упаковка
Вбудована аудіосистема Bowers & Wilkins виглядає шикарно, а чотиристороннє підсвічування Ambilight створює чарівний настрій, коли екран вимкнений. Тонкий металевий пульт від телевізора заряджається без проводів і оснащений підсвічуванням, що реагує на рух. Для упаковки використовується перероблений картон, сертифікований Лісовою опікунською радою, а вкладки надруковані на переробленому папері.
| Виробник | Philips |
| Екран | 65"OLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Колірне охоплення | DCI P3 99% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | P5 Perfect Picture, 4 ядра |
| Пам'ять | вбудована 32 Гб |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 80 Вт, стерео, сабвуфер (30 Вт), Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS |
| Аналогові інтерфейси | міні-джек 3,5 мм |
| Цифрові інтерфейси | 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1, 2x USB, Ethernet, CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ax, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підсвічування Ambilight |
| Адаптивна синхронізація | Сумісність з Nvidia G-Sync, AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Потужність | 102 Вт, в режимі очікування 0.3 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1444x888x290 мм |
| Колір | сріблястий |
| Вага | 24.9 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.