0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10960
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
QLED Mini-LED 4K-телевізор

Без надмірностей. Але все одно захоплює.
-
4K. 60 Гц
-
P5 Perfect Picture Engine
-
Dolby Atmos і DTS:X
Підтримка HDR10. Дивіться більше роботи режисера.
Ваш телевізор Philips готовий до роботи з відеоформатом HDR10. Контрастність, колір і яскравість регулюються від кадру до кадру. Чи то серіал, який ви не могли пропустити, чи новий блокбастер, тіні будуть глибшими. Яскраві поверхні сяятимуть. Кольори будуть природнішими.
Titan OS. Легко знайти
З нашою платформою для смарт-телевізорів TITAN OS ви легко та швидко знайдете те, що вам подобається. Ви можете продовжити перегляд серіалу прямо з головного екрану, отримувати рекомендації від провідних стрімінгових сервісів та створювати списки перегляду. Ви також можете змінити розташування елементів на головному екрані, щоб ваші улюблені програми та канали були там, де вам зручно.
Технологія об'ємного звучання з ефектом занурення
Завдяки підтримці Dolby Atmos та DTS:X звук цього телевізора виходить на новий рівень у будь-якому приміщенні. Найновіші фільми, найсучасніші ігри, найбільші спортивні події: завдяки звуковим ефектам, які поширюються у просторі над вами та навколо вас, ви відчуєте себе у самій гущі подій.
Підключайтеся до мереж «розумного будинку», голосових помічників та багато іншого
Повна сумісність з Matter означає, що ви можете легко інтегрувати цей 4K-телевізор із технологією MiniLED у існуючу мережу розумного будинку. За допомогою пульта телевізора також можна керувати супутниковим або кабельним телебаченням або активувати вбудовану в телевізор функцію Alexa. Крім того, телевізор сумісний з розумними колонками Google та Apple AirPlay.
Продуманий дизайн. Відповідальна упаковка
Цей елегантний смарт-телевізор з роздільною здатністю 4K та практично безрамковим екраном відмінно впишеться в інтер'єр будь-якої кімнати. У пульті дистанційного керування використовується перероблений пластик, а в нашій упаковці — перероблений картон, сертифікований Лісовою опікунською радою, із вставками з переробленого паперу.
Технологія квантових точок для неймовірного кольору та контрастності
Більш насичені кольори. Чіткий білий. Глибокий чорний. Технологія Quantum Dot MiniLED створює яскраву, деталізовану картинку з чітким контрастом — і ви побачите більше кольорів, ніж будь-коли! Наш процесор P5 покращує якість зображення, роблячи його максимально реалістичним і таким, що не перевантажує сприйняття.
Яка б не була причина, результат завжди бездоганний. Двигун Philips P5
Процесор Philips P5 забезпечує таку ж чудову якість зображення, як і вміст, який вам подобається. Деталізація помітно покращала. Кольори стали яскравішими, а відтінки шкіри — природними. Контрастність настільки чітка, що ви зможете розглянути кожну деталь. Рух ідеально плавний.
| Виробник | Philips |
| Екран | 55"QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Mini LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Титан ОС |
| Процесор | P5 Perfect Picture, 4 ядра |
| Пам'ять | вбудована 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | міні-джек 3,5 мм |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Потужність | 77 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1226x731x240 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 11.18 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.