0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10958
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
QLED 4K-телевізор з технологією Ambilight

Пориньте в атмосферу Ambilight.
-
4K QLED
-
HDR10
-
Dolby Atmos і DTS:X
Ось телевізор з функцією Ambilight
Завдяки вбудованим світлодіодам, що реагують на кожну сцену, технологія Ambilight занурює вас у ореол різнокольорового світла. Все, що ви бачите на екрані, виходить за його межі та залучає вас до того, що відбувається. Відчувши це, ви не захочете дивитися телевізор без цієї технології.
4K QLED для яскравого зображення та якісного кольору з використанням квантових точок.
Яскраві кольори. Надчітке зображення. Ідеальна якість картинки. Завдяки роздільній здатності 4K (UHD) телевізор Ambilight адаптується до всіх HDR-форматів. Кожен неймовірний момент, будь то темне або світле зображення, яке відтворюється або транслюється, ви зможете розглянути у всіх деталях, переглядаючи сцену за сценою.
Колір та контрастність на висоті завдяки HDR10
Чекайте на більш детальну картинку. Покращена якість зображення у кожному кадрі. Завдяки більшому акценту на кольорі та контрасті навіть темніші та яскравіші сцени стають чіткішими.
Пориньте у світ Dolby Atmos і DTS:X
Завдяки технології Dolby Atmos, яка відтворює звук так, як задумав режисер, і DTS:X, що створює тривимірний звук, ви ніби опиняєтеся в самій гущі подій. Цей додатковий вимір звуку робить перегляд більш захоплюючим.
Titan OS. Легко знайти.
Платформа Philips Smart TV Titan OS дозволяє швидко знаходити те, що ви любите дивитися. Від сіквелів до серіалів, від документальних фільмів до драм - все, що вам потрібне, у вас під рукою. Що б ви не хотіли подивитися, всі найкращі стрімінгові програми завжди будуть у вас під рукою.
Просте підключення до мереж «розумного дому»
Сумісність із системою Matter Smart Home забезпечує безшовну інтеграцію в існуючу мережу розумного будинку. Щоб керувати телевізором за допомогою програми Matter Smart Home або голосових команд, просто натисніть кнопку на пульті та промовте команду. Приглушіть світло. Налаштуйте термостат. Навіть увімкніть підсвічування телевізора Philips Ambilight. Все це можна зробити однією командою. Телевізор також сумісний із пристроями з підтримкою Alexa та Apple AirPlay.
Підключення до гри готове
HDMI 2.1 та VRR допоможуть вам отримати максимум задоволення від вашої консолі, що означає швидший ігровий процес та більш плавну графіку. Завдяки налаштуванню з низькою затримкою введення, яке автоматично вмикається під час увімкнення консолі, ви повністю готові до наступного рівня ігор.
Розмір на вибір
Вибирайте велику. Або маленький. Вибирайте телевізор, який ідеально відповідає вашим потребам. Від 43-дюймового до 65-дюймового – неймовірна серія 8000 – розумний вибір для вашого телевізора.
| Виробник | Philips |
| Екран | 65"QLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Титан ОС |
| Пам'ять | вбудована 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS |
| Аналогові інтерфейси | міні-джек 3,5 мм |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підсвічування Ambilight |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність | 63 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1446x901x302 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 15.8 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.