0 грн.
Зробити замовлення
Рекомендуємо
- Виробник: TCL
- Код товару: 10685
- Наявність: Є в наявності
40 919 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
65
Тип підсвічування матриці:
mini LED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
QLED
Модельний рік:
2025
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (1)
Провідна у світі технологія міні-світлодіодів
Конденсована мікролінза
Управління світлом та пітьмою – виявлення чіткості деталей

Мікро-OD
Найкраща якість зображення, тонший корпус
Ультрависокий коефіцієнт власної контрастності 5000: 1, чудовий партнер для міні-світлодіодного телевізора
Глибокіший чорний колір, вища яскравість

Понад мільярд відтінків яскравих кольорів
Більш чітке зображення, дрібніші деталі
Звук, що перевершує всі очікування
| Виробник | TCL |
| Екран | 65" QLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | HVA, Mini LED підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, HDR3000, Dolby Vision IQ, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Колірне охоплення | DCI P3 97% |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | AiPQ Pro Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 60 Вт стерео, сабвуфер, Dolby Atmos, DTS-HD, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | mini-Jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, USB, Ethernet, CI+, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Miracast, Chromecast, Bluetooth 5.4, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 100 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1444x869x369 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 20.1 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
65
Тип підсвічування матриці
mini LED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
QLED
Частота зміни кадрів
144 Гц
Додатково
Модельний рік
2025
Операційна система
Google TV
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (1)
Тимур Кривой Рог
24.03.2026
Телевизором очень доволен. Картинка супер. Отличный звук и шустрый Google tv. За свою цену очень даже отличный вариант.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.






















