0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: TCL
- Код товару: 9663
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
65
Тип підсвічування матриці:
mini LED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
QLED
Модельний рік:
2023
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Вражаюча яскравість, точне регулювання контрастності
Виняткові кольори QLED
Чудова контрастність, деталізація та вражаюча яскравість
Вбудований дисплей із частотою 144 Гц для руху преміум-класу
Приголомшливий HDR незалежно від джерела
Грай як професіонал
Для геймерів чуйний телевізор також важливий, як і телевізор з плавним і чітким зображенням. Завдяки підтримці HDMI 2.1, ALLM, 144 Гц VRR та 120 Гц VRR, ігровій панелі, Freesync Premium Pro та ігровому прискорювачу з частотою 240 Гц ви автоматично отримаєте максимально плавну дію, найменшу затримку та оптимальні налаштування зображення для ігор.
Ігровий прискорювач із частотою 240 Гц для плавного проходження комп'ютерних ігор
Захоплюючий, хвилюючий звук струмує навколо вас
Розваги, які ви любите. З невеликою допомогою Google.
Нескінченні розваги у найвищій якості HDR
Преміальний та елегантний безкаркасний дизайн
Високоякісна безкаркасна металева конструкція із центральною підставкою
Серія TCL C80 поставляється з елегантною металевою центральною підставкою*, завдяки якій цей телевізор з великим екраном можна легко розмістити на будь-якій поверхні будинку. Функціональна елегантність поєднується із продуктивністю для ідеальної гармонії.
* Центральна стійка на 50'', 55'', 65'', 75'', 85''
| Виробник | TCL |
| Екран | 65-дюймовий QLED, 3840x2160 (16:9), 68 пікселів на дюйм |
| Матриця | Mini LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ, гібридна логарифмічна гамма |
| Частота оновлення | 144 Гц, інтерполяція 4000 PPI (Picture Performance Index) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | AiPQ 3.0, 4 ядра |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 30 Вт стерео, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | компонентний, mini-Jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4 HDMI 2.1, USB 3.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2023 рік |
| Потужність | 111 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1444x898x320 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 20.7 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
65
Тип підсвічування матриці
mini LED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
QLED
Частота зміни кадрів
144 Гц
Додатково
Модельний рік
2023
Операційна система
Google TV
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.














