0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 8667
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор Sony XR-a80l
Дивіться чіткі та яскраві фільми, серіали та багато іншого на телевізорі Sony XR-a80l. Завдяки процесору XR з когнітивним інтелектом цей телевізор точно відтворює зображення. Він відтворює їх точно так, як ви бачите і чуєте, щоб ви краще поринули у розваги. OLED-зображення з технологією OLED Contrast Pro забезпечить вам якість зображення з надзвичайно чистим чорним та чудовою яскравістю. Крім того, технологія XR Triluminous Pro робить зображення насиченим більш ніж мільярдом різних кольорів та відтінків прямо з реального світу. Ніщо не може відвернути вашу увагу, і історія, розказана на екрані, повністю поглине вас.

Звук прямо з екрану
Насолоджуйтесь чудовим звуком із телевізором Sony XR-a80l. він оснащений технологією Acoustic Surface Audio+. Він перетворює обладнання на динамік, як на кіно. Спеціальні приводи непомітно змушують екран телевізора вібрувати. Це дозволяє створити потужну акустику, яка рухається разом із дією, у той час як вбудовані сабвуфери зліва та справа підсилюють баси. Коли звук виходить прямо з того місця, де відбувається дія, на екрані всі розваги набагато багатші, все здається більш захоплюючим та емоційним. Крім того, телевізор оснащено функцією Acoustic Center Sync, яка синхронізує аудіосистему телевізора із центральним каналом сумісної звукової панелі Sony.

ТБ для геймерів
З телевізором Sony XR-a80l ви вийдете вперед на шляху до перемоги у кожній грі. A80L ідеально підходить для Playstation 5. Коли консоль увімкнена, вона автоматично перемикається в режим низької затримки Auto Low Latency Mode в HDMI 2.1, щоб ви могли насолоджуватися більш плавним і чуйним ігровим процесом.
Зі швидкістю до 120 кадрів на секунду він забезпечує майже миттєву дію на екрані. Таким чином, ви можете взяти на себе будь-яку стрілянину, спортивну чи високопродуктивну задачу. Щоб уникнути затримок та розривів екрана, у серії A80L використовувалася змінна частота оновлення HDMI 2.1.
Більше того, телевізор від Sony пропонує нове спеціальне ігрове меню, яке викликається одним натисканням кнопки на пульті дистанційного керування. У ньому ви знайдете всі налаштування, потрібні для оптимізації ігрової продуктивності.

Телевізор з Google TV
Керувати різним контентом за допомогою телевізора Sony A80L серії дуже просто. З Google TV ви отримаєте доступ до більш ніж 700 000 фільмів та епізодів телешоу із усіх потокових сервісів. Крім того, телевізор організує контент відповідно до ваших потреб. Більше того, пульт дистанційного керування телевізором має вбудований мікрофон, тому ви можете зручно керувати голосом.

Ідеально продуманий дизайн
Бажаєте, щоб телевізор вписався в інтер'єр вітальні? Sony XR-A80L підходить для будь-якої кімнати. 3-позиційна тонка алюмінієва підставка для телевізора забезпечує максимальну зручність. Ви можете вибрати стандартне положення для великих площ, вузьке положення, якщо меблі менше, або підняте положення, якщо ви хочете використовувати звукову панель.

Зробіть найкращий вибір
| Виробник | Sony |
| Екран | 83" OLED, 3840x2160 (16:9) |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | Cognitive Processor XR, 4 міс |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 60 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby Atmos, DTS |
| Цифрові інтерфейси | 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, RS-232, Ethernet, CI+, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 5.0, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2023 рік |
| споживана потужність | 149 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1880x1072x428 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 43,5 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.