0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 8802
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Crystal UHD 4K DU7192

Pur Колір
Точно налаштовані кольори, що дають ефект яскравого, реалістичного зображення

Масштабування 4K
Дивіться ваш улюблений контент у найкращій якості

Q-Симфонія
Гармонічне звучання звукової панелі та телевізора

ОС Samsung Tizen
Підніміться на новий рівень розваг із Samsung Smart TV Tizen

Чудова якість зображення
Масштабування 4K
Поліпшіть якість контенту, що переглядається.
Масштабування до роздільної здатності, близької до 4K, є гарантією того, що ви побачите свій улюблений контент у найкращій якості.
Процесор Crystal 4K
Масштабування до вищого дозволу
Відкрийте для себе колірну потужність із приголомшливою роздільною здатністю 4K. процесор Crystal 4K забезпечує масштабування вихідного зображення до роздільної здатності, близької до 4K, а процес передачі кольору відповідає за більш реалістичну кольоропередачу.

HDR
Сила контрасту
Пориньте в глибину сцени, яку ви дивитеся. Технологія HDR регулює рівень яскравості, виявляючи багатий спектр кольорів і деталей, які ви можете побачити навіть у темних та яскравих кадрах.

Pur Колір
Точні, яскраві кольори
Дивіться свій улюблений контент у природних тонах, які роблять деталі майже схожими на реальність.

Приголомшливий звук
Функція Адаптації Звуку
Інтелектуальне зіставлення звуку з переглянутим контентом
З функцією адаптації звуку можна отримати ще більше задоволення від домашніх сеансів. Насолоджуйтесь звуком, що ідеально підходить для того, що ви зараз дивитеся, завдяки інтелектуальному аналізу звукових сцен, який оптимізує звук у реальному часі, завжди надаючи вам найкращі звукові ефекти.
Звук, що йде за об'єктом Lite
Кінематографічна якість звуку
Випробуйте звуки кінематографічної якості з технологією звуку, яка слідує за об'єктом Lite. Віртуальні верхні динаміки нададуть вам більше реалізму та унікального досвіду.

Відмінний дизайн

Тристоронній безрамковий дизайн
Менше кадрів, більше екрану
Тонкий та елегантний дизайн, який привертає увагу до чистого зображення. Створений у невимушеному мінімалістському стилі безрамковий дизайн встановлює нові стандарти практично з будь-якої точки зору. Єдине, що ви побачите, це захоплюючий візуальний досвід.
Регульована Підстава
Регулювання висоти телевізора
Відрегулюйте висоту та відстань між підставкою та рамою телевізора так, щоб він найкраще вписувався у ваш простір. Регулювання висоти дозволить вам ідеально вписати звукову панель або інші пристрої безпосередньо під телевізор.

Smart TV

Більше 500 додатків та керування побутовою технікою
Найкращі розваги у вас під рукою
Ви отримаєте більше можливостей. Крім традиційних телеканалів, ви отримуєте доступ до надзвичайно різноманітних розваг за допомогою сервісів VOD, таких як Netflix, Prime Video, HBO Max або програм, таких як YouTube, Spotify, Twitch3. Крім того, ваш телевізор підключається до інших пристроїв, тому ви можете легко переглядати на ньому фотографії та відео з телефону або отримувати сповіщення, наприклад про хід прання під час перерви матчу. Вам більше не потрібно довго шукати цікавий для вас контент-ви знайдете все це в персоналізованому для вас поданні в одному місці в Smart Hub.
SmartThings
За допомогою програми SmartThings можна керувати ними за допомогою пульта дистанційного керування телевізором.
Безпека Samsung Knox
Відчуйте себе комфортно з безпекою, яка захищає ваші дані, такі як PIN-коди та паролі. Навіть домашні пристрої IoT, підключені до телевізора, захищені. Регулярні оновлення програмного забезпечення ще більше посилюють захист телевізора від небезпечних атак.
Режим AI Energy
Режим AI Energy дозволяє економити енергію та постійно відстежувати її споживання.
Пілот SolarCell
Завдяки сонячним панелям, які розташовані на корпусі пульта дистанційного керування, вам більше не потрібні одноразові батареї. Модернізований пульт SolarCell живиться від світлової енергії: сонячної або штучного освітлення.

Гармонія звуку
Бажаєте почути більше? Підключіть телевізор Samsung до звукової панелі та відкрийте для себе чудовий світ звуків у кінематографічній якості.


Soundbar B-Seria (продається окремо)
Поліпшіть свій досвід із відмінним об'ємним звуком

Зручне бездротове з'єднання
Підключіть звукову панель до телевізора за допомогою Bluetooth та насолоджуйтесь об'ємним кінематографічним звуком із технологією Dolby Atmos. Почуйте кожен з навколишніх звуків і пориньте в реалістичний просторовий звук.

Управління
одним пультом дистанційного керування
Позбудьтеся непотрібних пілотів. Все, що потрібно, це той, який дає вам повний контроль над функціями звукової панелі, регулятором гучності, звуковими ефектами - той же, що і ваш телевізор Samsung.

В упаковці ви знайдете

З телевізором Samsung DU7192 ви отримуєте: пульт дистанційного керування SolarCell, кабель живлення, посібник користувача.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Edge LED підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Процесор Crystal 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4 |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 80 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1234x758x237 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 11,6 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.