0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 10967
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Найкращий у своєму класі, кристально чистий вибір
Огляд основних характеристик
Відчуйте кожну тінь квітів у роздільній здатності 4K
Процесор Crystal, 4KПобачте кожен відтінок кольору в його первозданній красі за допомогою нашого передового процесора. Крім того, потужна технологія масштабування до 4K дозволяє досягти роздільної здатності до 4K для вмісту, який вам подобається
Відчуйте реальність світу на екрані
Зверніть увагу на дрібні деталі в кожній сцені. 4K UHD має в 4 рази більшу роздільну здатність пікселів, ніж стандартна роздільна здатність FHD, створюючи чіткі, ультрареалістичні зображення.
Детальніше про
якість зображення
Елегантний металевий дизайн, який розширює ваш простір
Дизайн MetalStreamОдин UI Tizen
Ваша конфіденційність.
Безпека Samsung KnoxВаша конфіденційність захищена на пристроях Samsung. Конфіденційні дані, такі як паролі, пов’язані з пристроями IoT, відстежуються, а шкідливі програми та веб-сайти автоматично блокуються. Команда безпеки Samsung допомагає гарантувати, що ваш телевізор регулярно оновлюється.
Покращена чіткість зображення з плавним рухом
Motion Xcelerator
Розумний будинок
Підключайте та керуйте своїми розумними домашніми пристроями
SmartThings
SmartThings
Переведіть ваше домашнє тренування на інший рівень
Моніторинг навчання
Відстежуйте інформацію про тренування в режимі реального часу під час перегляду улюблених телепередач. Ваш телевізор може відображати відгуки від ваших пристроїв для тренувань і відтворювати вміст на одному екрані під час тренування вдома.
Звук, який відстежує ваші дії
OTS Lite
Гнучкий звук
Agile sound — це аудіоінтелект, який оптимізує звук на основі аналізу сцени в реальному часі відповідно до типу вмісту.
Економте енергію за допомогою інтелектуального аналізу
ШІ енергетичний режим
З SmartThings легко заощаджувати енергію. Увімкнувши режим роботи AI Energy, він автоматично вирівнює навколишнє освітлення та аналізує поведінку користувача, щоб налаштувати яскравість. Він також аналізує вміст сцени, щоб точно налаштувати яскравість, де це можливо, для керування живленням.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 50" LCD, 3840x2160 (16:9), 88 ppi |
| Матриця | Edge LED підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Crystal Processor 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.3, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 69 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1111x695x199 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 8.6 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.