0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 9266
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Crystal UHD 4K CU7092
Яскраві кришталеві кольори
Пурпуровий колір
Точно підібраний колір створює яскраві, реалістичні зображення.
Технологія PurColor забезпечує телевізору оптимальну кольорову гаму, забезпечуючи широку кольорову гаму, що забезпечує повне занурення у перегляд.
Кристалічний процесор 4K
Відчуйте всі відтінки кольору, висока продуктивність у роздільній здатності 4k!
Розумний Концентратор
Відкрийте ваш улюблений контент в одному місці!
Реклама та рекомендації на пристроях з інтерфейсом користувача Smart Hub
Найкращий помічник по дому
Розслабтеся та дозвольте smart things безперешкодно підключати всі ваші інтелектуальні пристрої, контролювати їх, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком за допомогою вбудованого концентратора.
Якість зображення
Поліпшення контрастності
Збільшена глибина та відчуття кольору
Функція відновлення контрастності динамічно регулює контрастність, глибину та покращені результати розпізнавання кольору.
Ігровий досвід
Прискорювач руху
Плавне переміщення чистого зображення для
Оцініть чітке зображення та продуктивність Motion Xcelerator, який автоматично оцінює та компенсує кадри джерела контенту.
Звук
Адаптивний звук
Звук, налаштований зміст
Адаптивний звук Sound spectrum intelligence забезпечує аналіз сцен у реальному часі на основі типів контенту для оптимізації звучання.
Звуковий проектор серії B
Посилений звук, що покращує роботу телевізора вдома
Дизайн
Конструкція трьох бічних керетметів
Більше екрана, менше рамок
Легкий дизайн у мінімалістичному стилі з будь-якого ракурсу, гладкий та елегантний дизайн – це найчистіша картина, яка впадає у вічі.
Розумні речі
Найкращий помічник по дому
Розслабтеся та дозвольте smart things безперешкодно підключати всі ваші інтелектуальні пристрої, контролювати їх, щоб інтуїтивно керувати вашим будинком за допомогою вбудованого концентратора.
* Доступні технології, функції та можливості в залежності від країни, постачальника послуг, мережного середовища для кожного продукту можуть відрізнятися і можуть бути змінені без попередження. * Підключіться до Wi-Fi, Bluetooth або іншої бездротової мережі та увійдіть до свого облікового запису Samsung. * Під'єднані пристрої продаються окремо. * Технологія calm полягає у використанні всіх декларацій про захист даних smart things, для всіх автоматично зареєстрованих інструментів потрібна ваша згода. * Інтерфейс користувача може бути змінений без попереднього повідомлення.| Виробник | Samsung |
| Екран | 43" LCD, 3840x2160 (16:9), 102 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 50 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Процесор Crystal 4K |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, USB, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 52 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 957x618x179 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 7.2 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.