0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Рекомендуємо
- Виробник: Samsung
- Код товару: 9986
- Наявність: Є в наявності
134 311 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
77
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
OLED
Модельний рік:
2025
Частота зміни кадрів:
100 Гц
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
OLED S95F 4K Vision AI Smart TV (2025)
Ключові особливості для вибору
Отримайте досвід роботи з функціями штучного інтелекту
Голосовий помічник Bixby
Не забуває своїх вихованців
Наш найпотужніший процесор штучного інтелекту 4K
Процесор NQ4 AI Gen3 зі 128 нейронними мережами
4K AI Upscaling Pro
Завдяки штучному інтелекту ви бачите чудову картину
Матовий екран
OLED HDR Pro
Докладніше про якість зображення
Частота екрану 165 Гц
За допомогою Motion Xcelerator ви отримуєте чисте зображення при переході до роздільної здатності 4K 165 Гц
Підсвічування, яке приведе його у відповідність до вашої гри
Нескінченні розваги з Samsung One UI Tizen
Оновлюйте свою операційну систему протягом 7 років
Один інтерфейс користувача Tizen
Дизайн Infinity One
Завдяки підключенню сонячної панелі до контролера, SolarCell Remote вже не потребує їхнього акумулятора. Заощаджуйте довкілля та зручно заряджайте світло!
| Виробник | Samsung |
| Екран | 77-дюймовий OLED-дисплей, 3840x2160 (16:9) |
| Зображення | HDR10 |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Процесор NQ4 AI Gen3 |
| Цифрові тюнери | DVB-T |
| Звук | 70 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4 HDMI 2.1, 4 USB, Ethernet |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Функції | Smart TV, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 рік |
| Потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1717x1048x286 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 40 кг |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
77
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
OLED
Частота зміни кадрів
100 Гц
Додатково
Модельний рік
2025
Операційна система
Tizen
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.