0 грн.
Зробити замовлення
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Серія OLED 4K S95D (2024)
- Телевізор Samsung AI OLED
- NQ4 AI Gen2 - процесор 4K нового покоління зі штучним інтелектом
- Режим штучного інтелекту - Автоматичне налаштування для перегляду спортивних змагань, фільмів та інших
- OLED-екран - глибокий чорний колір та нескінченна контрастність
- Матовий екран - Екран без відблисків.
- Одна сполучна коробка - одиночний кабель
Наш найпотужніший процесор 4K
Процесор NQ4 AI Gen2 з 20 нейронними мережами
Наш удосконалений процесор 4K із штучним інтелектом гарантує вам найкращу якість зображення у форматі 4K. Завдяки 20 нейронним мережам покращуйте зображення на рівні 4K. Процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує дисплей та звук для ідеальної потокової передачі, ігор та перегляду спортивних змагань.
Єдиний матовий OLED-екран
Не бачите відволікаючого блиску
Завдяки матовому екрану ви не побачите відблисків світла. Насолоджуйтесь ідеальним чорним кольором без відбиття.
OLED HDR Для
Незвичайна атмосфера з високою яскравістю та контрастністю
Реалістичні кольори та більш висока яскравість до 70% порівняно з HDR+. Перейдіть до нового рівня.
Операційна система Samsung Tizen
Пориньте в нескінченні веселощі з ОС Samsung Tizen
Насолоджуйтесь хмарними іграми з програмами Xbox, тисячами фільмів на платформах потокового мовлення та керуйте своїм домашнім господарством за допомогою SmartThings. Використовуйте телевізор у повній мірі з операційною системою Tizen.
Якість зображення
Режим, зручний для очей
Полегшує моніторинг та зменшує почуття втоми
Перехід на новий рівень гри
Звук
Адаптивний звуковий штучний інтелект
Кришталево чистий звук, ідеальний досвід
Розумний будинок
Розділений екран
Дивіться 2 різних рівнів одночасно
Насолоджуйтесь спортивними трансляціями або ігровими туторіалами одночасно з додатковим контентом. Ви можете використовувати різні вхідні дані або навіть ваш смартфон.
Дизайн
Знімна коробка One Connect
Підключайте свої пристрої легко та без заплутаних кабелів
Блок One Connect box, що знімається, дозволить вам легко підключати до телевізора кілька пристроїв за допомогою мінімальної кількості кабелів.
Сонячний пульт дистанційного керування
Збереження довкілля
Завдяки сонячній батареї на пульті керування SolarCell Remote вам не знадобиться акумулятор. Бережіть довкілля та зручно заряджайте його на світлі!
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" OLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | Процесор NQ4 AI Gen2 |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 70 Вт стерео, сабвуфер, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 3x USB 2.0, USB Type-C, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | управління за допомогою смартфона, управління голосом, Bixby |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 82 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1225x771x268 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 23.9 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.