0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 10286
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
4K телевізор з Ambilight
Той, що має все
- ТБ 126 см (50 дюймів) з Ambilight
- P5 Perfect Picture Engine
- Розумна платформа Titan OS
- Dolby Vision та Atmos
The One з неймовірним підсвічуванням Ambilight.
Телевізори з Ambilight-єдині телевізори з вбудованим світлодіодним підсвічуванням за екраном, які реагують на те, що ви дивитеся, занурюючи вас у ореол різнокольорового світла. Це все змінює: ваш телевізор здається більше, і ви все глибше занурюєтеся у свої улюблені спортивні програми, фільми та ігри.
The One, зовнішній вигляд якого чудовий. Процесор P5 Perfect Picture Engine.
Технологія Philips P5 забезпечує таке ж яскраве зображення, як контент, який вам подобається. Деталі мають помітно більшу глибину. Кольори яскраві, а відтінки шкіри виглядають природно. Контраст настільки чіткий, що відчуєте кожну деталь. Рухи ідеально плавні.
Один із титанової ОС.
Ви швидко знайдете потрібний контент на нашій інтелектуальній телевізійній платформі Titan OS. Подобається серіал? Ви можете продовжити перегляд безпосередньо з домашнього екрану. Якщо ви шукаєте щось нове, можете переглядати такі жанри, як бойовик або драма, і отримувати пропозиції всіх кращих потокових сервісів в одному місці.
Кінематографічне зображення та звук. Dolby Vision та Dolby Atmos.
Завдяки Dolby Vision та Dolby Atmos ваші фільми, шоу та ігри будуть виглядати та звучати неймовірно. Переглядайте зображення так, яке це було задумано режисером, - більше ніякого розчарування через надто темні сцени! Чітко чуєте кожне слово. Відчуйте всі звукові ефекти, як дія відбувається навколо вас.
Вперед до гри! 144 Гц*, наднизька затримка входу, VRR, FreeSync.
Ваш телевізор Ambilight з HDMI 2.1 дозволяє повною мірою використовувати всі функції ігрового пристрою нового покоління завдяки надзвичайно чутливому геймплею та плавній графіці. Зробіть стрибок, розгорніться чи ідеально загорніть за кут! Підтримуються стандарти VRR та Freesync. Режим гри Ambilight дарує ще більше вражень, а якщо ви граєте на ПК, ви можете насолоджуватися VRR 144 Гц через HDMI.
Пульт дистанційного керування із переробленого пластику. Відповідальна упаковка.
Центральна поворотна підставка дозволяє розмістити The One де завгодно та забезпечити найкращий огляд, а також використовувати Ambilight для атмосферного освітлення, коли екран вимкнено. Пульт дистанційного керування телевізора виготовлений із переробленого пластику, упаковка – із переробленого картону, сертифікованого FSC, а вставки роздруковані на переробленому папері.
Бездротова система домашньої системи Philips з DTS Play-Fi.
Ви отримаєте відмінний чистий звук телевізора одразу після розпакування. Якщо вам потрібно більше, бездротова домашня система Philips з DTS Play-Fi дозволяє за лічені секунди під'єднати сумісні саундбари та бездротові динаміки по всьому будинку. Ви навіть можете створити систему домашнього кінотеатру з об'ємним звуком, використовуючи телевізор як центральний динамік.
Легке підключення до мереж розумного будинку та голосових помічників.
Повна сумісність із Matter та Control4 означає, що ви можете легко інтегрувати The One у існуючу мережу розумного будинку. Щоб керувати телевізором за допомогою голосу, ви можете натиснути кнопку Alexa на пульті дистанційного керування, щоб попросити Alexa. Або попросіть Google за допомогою пристроїв з підтримкою Google Assistant.
Надчітке зображення. Яскравий перегляд.
Незалежно від того, що ви дивитеся, вам сподобається яскраве ультрачітке зображення з яскравими квітами. Крім того, цей телевізор 4K (UHD) Ambilight сумісний з усіма основними форматами HDR, щоб під час трансляції контенту HDR ви бачили більше деталей, навіть на темних та світлих ділянках.
Чудовий звук телевізора. Легко додавати саундбари або гучномовці.
Чудовий звук телевізора. Легко додавати саундбари або гучномовці.
Сумісність з Matter та Control4.
Сумісність з Matter та Control4.
| Виробник | Philips |
| Екран | 65" LCD, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Titan OS |
| Процесор | P5 Perfect Picture, 4 ядра |
| Пам'ять | вбудована 8 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 40 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Atmos, DTS |
| Аналогові інтерфейси | mini-Jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI, 2x USB, Ethernet, CI слот, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 5.2 |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підсвічування Ambilight |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 |
| Споживана потужність | 85 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1451x905x313 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 26.9 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.