0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 3475
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Зустрічайте Philips 58PUS8506/12
Philips 58PUS8506/12 змусить знову милуватися улюбленими фільмами і серіалами. Найвища якість зображення було додатково підкреслено підсвічуванням Ambilight, навколишнього екран.

ГЛИБОКИЙ ЗВУК
Хочете, щоб фільми повністю поглинули вас під час домашніх переглядів? З телевізором Philips 58PUS8506/12 це можливо! Пристрій підтримує формати Dolby, гарантуючи безкомпромісну якість зображення і звуку — так що вам не доведеться турбуватися про те, що ви пропустите якісь деталі на екрані або слова в діалогах.

СИСТЕМА ЗАВАНТАЖЕНА ANDROID
Представлений телевізор стане вашим домашнім розважальним центром! Оснащений системою Android, він надасть вам доступ до численних програм і дозволить вам управляти ними так, як вам подобається. Дивіться свої улюблені фільми і серіали в потоковому режимі і відновлюйте перегляд з того місця, де ви зупинилися минулого разу.

ВИДАТНЕ ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ
Ви шукаєте спосіб отримати ідеальну якість зображення у фільмах, серіалах і телепередачах? Philips 58PUS8506/12 підтримує практично всі формати HDR, включаючи Dolby Vision, тому ви можете розраховувати на безпрецедентну деталізацію зображення і виняткову реалістичність квітів.

РОЗ'ЄМ HDMI БЕЗ ЗАТРИМКИ
Чи Будете ви використовувати телевізор в якості екрану консолі? Тоді вам напевно сподобається новітнє з'єднання HDMI з наднизькою затримкою. Тому ви можете миттєво реагувати на події на екрані, не побоюючись, що ваші супротивники переможуть вас з-за лагів.

ЕМОЦІЙНИЙ РЕЖИМ ГРИ
Philips 58PUS8506/12 пропонує потужну роботу Ambilight навіть в ігровому режимі. Таким чином, ви отримаєте ще кращу перспективу і відчуєте більше емоцій, пов'язаних з ігровим процесом. Освітлення як би збільшить полі зображення, і у вас створиться враження більшої реалістичності.

ГОЛОСОВЕ УПРАВЛІННЯ
Забудьте про пошук пульта дистанційного керування кожен раз, коли ви хочете включити телевізор, призупинити або поновити перегляд фільму. Тепер ви можете вимовляти всі команди, а голосовий помічник виконає за вас потрібні завдання. Користуватися телевізором ще ніколи не було так просто!
Телевізор Philips 58PUS8506/12 поблизу
1РАМА СВІТИЛЬНИКІВ
Система Ambilight, використовувана в телевізорі Philips 58PUS8506/12, складається з світлодіодів, оточуючих екран з трьох сторін — вони роблять зображення більше і, отже, більш захоплюючим!
2ВНЕВРЕМЕННЫЙ ДИЗАЙН
Не сумнівайтеся, підійде представлений телевізор у вашу квартиру! Дуже тонка оправа надає йому універсальний і в той же час дуже стильний вигляд.
3ЭЛЕГАНТНЫЕ НІЖКИ
Philips 58PUS8506/12 також оснащений ніжками для розміщення телевізора на полиці. Однак вони настільки вузькі, що створюється враження, ніби пристрій висить прямо над стільницею.

У коробці Philips 58PUS8506/12

Philips — бренд, якому можна довіряти

Глобальний бренд, визнаний у всьому світі

Виробник інноваційної побутової електроніки і побутової техніки

Продукція бренду представлена в Польщі з 1921 року.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Діагональ екрану | 58 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Підтримка HDTV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| LED-підсвічування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення на стіну | Так |
| Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Немає |
| Стан | Нове |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка 3D | Немає |
| Конвертація 2D в 3D | Немає |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Немає |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Стереозвучання | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Функції | |
| Підтримувані формати | AVI, MKV, MP3, WMA |
| Підтримка DLNA | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Англійська, Іспанська, Китайська, Німецька, Російська, Українська, Французька |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, LAN (Ethernet) |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розміри | |
| Ширина | 1290 мм |
| Висота | 750 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 17.4 кг |
| VESA | 200 x 300 мм |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.