0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: LG
- Код товару: 1749
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
У реальному світі важко знайти ілюзії. Однак, якщо ми хочемо його знайти, ми можемо втекти у цифровий світ. Тут - принаймні, до певної міри - немає законів фізики, тому ви можете вдатися до своїх потаємних мрій і бажань. Така подорож до вищезгаданого цифрового світу можлива завдяки телевізору LG LED UP75003LF , який, як і належить професійному мультимедійному обладнанню, не є ілюзією, але може стати воротами до нього. Тим більше, що він оснащений потужним чотириядерним процесором та низкою мультимедійних функцій .

Основним елементом кожного телевізора є вмонтована у нього матриця. LG LED UP75003LF телевізор підтримує роздільну здатність 4K . Але це не все! Ця матриця відрізняється високою частотою оновлення до 50 Гц . Це означає, що він може діяти як ігровий монітор, завдяки якому гравець відкриє для себе всю унікальність кожної навіть найвишуканішої гри. На особливу увагу заслуговує оточення згаданої матриці, яка є надзвичайно вузькою і мінімалістичною рамкою . Саме завдяки ній це обладнання виглядає надзвичайно сучасним.

Якщо матриця – це серце телевізора LG LED UP75003LF , то вбудований у неї процесор – це його мозок. Звичайно, йдеться про чотириядерну систему Quad Core , за допомогою якої можна обробляти якісні зображення в реальному часі. Однак, можливості цієї системи на цьому не закінчуються. Чому? Тому що цей процесор підтримує низку додаткових мультимедійних функцій, завдяки яким цей телевізор може запропонувати своєму користувачеві зображення безпрецедентної якості. Настав час здивуватися та розкрити весь потенціал цієї незвичайної мультимедійної платформи.

Однієї продуктивності недостатньо. Унікальність телевізора LG LED UP75003LF визначається ще й тим, як організовано доступ до всіх важливих функцій цього пристрою. Завдяки середовищі WebOS користувач може використовувати буквально весь спектр мультимедіа, який тепер доступний у нього під рукою, а по суті дистанційне керування. А оскільки ми знаходимося за пультом дистанційного керування, варто наголосити, що завдяки інноваційній функції вибору управління ним стало ще швидше та ефективніше. Це стосується як носіїв, які зберігаються на окремих носіях, так і тих, які використовуються для потокової передачі.

LG LED TV UP75003LF дозволяє отримувати доступ до мультимедіа практично під будь-яким кутом. Автори цього пристрою подбали про те, щоб у ньому знайшлося місце для типових стримінгових додатків. Звичайно, ми говоримо про класичний Netflix , але також і про дуже популярний Apple TV . Звичайно, можливості телевізора на цьому не закінчуються, все інше можна завантажити та встановити! Крім того, не слід забувати, що завдяки ефективним роз'ємам USB користувач може (постійно) підключити до телевізора кілька портативних пристроїв, в яких будуть зберігатися мультимедійні файли. І ще: завдяки роз'єму HDMI 2.1 ви можете виводити комп'ютерну чи консольну графіку на екран телевізора.

Не можна заперечувати, що телевізор LG LED UP75003LF – справжнє свято для всіх любителів гарного спорту. Завдяки функції Motion Pro користувач нарешті може позбавитися характерного розмиття зображення, яке супроводжує швидкі переходи між кадрами (наприклад, під час футбольних матчів). Але це не все! Завдяки функції спортивного будильника ви можете дізнатися більше про поточні спортивні події, переглядаючи серіал на Netflix (і багато іншого). Повідомлення включають інформацію про майбутні матчі, поточний результат матчів або події, що тільки що завершилися.

| Загальне | |
| Виробник | LG |
| Екран | 65" LCD, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування |
| Зображення | HDR10 Pro, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц, інтерполяція 100 ТМ (TruMotion) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 6.0 |
| Процесор | Альфа 5 |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital, Ultra Surround |
| Цифрові інтерфейси | 2x HDMI 2.0, USB 2.0, Ethernet, слот CI, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth 5.0, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2, режим галереї |
| Інше | |
| Модельний рік | 2021 |
| споживана потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1463x910x255 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 21.5 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.