0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 9556
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
75
Тип підсвічування матриці:
Direct LED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
LCD
Модельний рік:
2023
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
LG UR781C

Smart TV з роздільною здатністю 4K UHD

4K UHD, яскравий перегляд у надвисокій роздільній здатності
UHD-телевізори LG щоразу перевершують ваші очікування. Насолоджуйтесь реалістичною якістю зображення та яскравими кольорами з вчетверо більшою точністю у пікселях, ніж Full HD.
Прикрасьте свій інтер'єр
Додайте UHD до інтер'єру. Тонка панель та лицьова панель у поєднанні з естетичним дизайном прикрасять будь-який інтер'єр.
Пориньте в гру
LG співпрацює з деякими відомими гравцями ігрової індустрії, що дозволяє вам насолоджуватися найновішими іграми у форматі HDR та повністю зануритися у процес гри.
Оптимізатор ігор
Усі налаштування, необхідні для оптимального ігрового процесу, зібрані в одному місці, що дозволяє швидко змінювати налаштування поточного жанру гри.
Технічна специфікація
Дисплей
| дюйм | 75" |
|---|---|
| Дозвіл | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Тип | 4K UHD |
| Тип підсвічування | Прямий |
| Яскравість | 280 ніт |
| Частота оновлення | 50 Гц Рідний |
Обробка
| Процесор обробки зображень | Процесор штучного інтелекту α5 4K Gen6 |
|---|---|
| Масштабування штучного інтелекту | Збільшення масштабу 4K |
| Динамічне відображення тонів | ТАК |
| Управління яскравістю за допомогою штучного інтелекту | ТАК |
| HDR (Високий динамічний діапазон) | HDR10 / HLG |
| РЕЖИМ ТВОРЧА ФІЛЬМА ™ | ТАК |
| Режим зображення | 9 режимів (Яскравий, Стандартний, Еко, Кіно, Спорт, Гра, Кінорежисер, (ISF) Експерт (Яскрава кімната), (ISF) Експерт (Темна кімната)) |
Азартні ігри
| Режим HGIG | ТАК |
|---|---|
| Оптимізатор ігор | Так (Панель управління грою) |
| ALLM (Автоматичний режим із низькою затримкою) | ТАК |
Розумний телевізор
| РОЗУМНИЙ ТЕЛЕВІЗОР | webOS 23, ThinQ, інтелектуальне розпізнавання голосу, пульт Magic Remote, працює з Apple Airplay2, додаток для віддаленого керування смартфоном (LG ThinQ), повноцінний веб-браузер, канали LG, спортивні оповіщення, сімейні налаштування, сумісність із USB-камерою |
|---|
Аудіо
| Аудіовихід | 20 Вт |
|---|---|
| Акустична система | 2.0 канал |
| Напрямок Динаміка | Стрілянина Вниз |
| Звук штучного інтелекту | Штучний інтелект (Віртуальне мікшування у форматі 5.1) |
| Чистий голос професіонала | ТАК |
| Акустична настройка за допомогою штучного Інтелекту | Готовий |
| LG Sound Sync | ТАК |
| Общий доступ к Звуковому режиму | ТАК |
| Одночасний Аудіовихід | ТАК |
| Готовність до об'ємного звучання через Bluetooth | Так (двостороннє відтворення) |
| Аудіокодек | AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X (см. керівництво) |
Вимірювання
| Висота (мм) | 400 х 400 мм |
|---|---|
| Ш × В × Г / Вага (без підставки) | 1678 x 964 x 59,9 мм / 31,4 кг |
| Ш × В × Г / Вага (з підставкою) | 1678 x 1027 x 361 мм / 31,8 кг |
| Ш × В × Г (Упаковка, мм) | 1820 x 1115 x 200 мм (ISTA6: 1880 x 1115 x 200) |
| Ш × Г (підставка, мм) | 1344 x 361 мм |
| Вага упаковки (за кордоном) | 40,7 кг (ISTA6: 41,2) |
Сила
| Джерело живлення (Напруга, Гц) | Змінний струм 100~240 В, 50-60 Гц |
|---|---|
| Потужність в режимі очікування | Менш 0,5 Вт |
Можливість підключення
| Вхід HDMI 3 (підтримує eARC, ALLM, як вказано в HDMI 2.1), Simplink (HDMI CEC), зворотний аудіоканал HDMI eARC (HDMI 2), вхід USB 2 (v 2.0), Wi-Fi (Wi-Fi 5), підтримка Bluetooth (v 5.0), вхід Ether (антена/кабель, 2 шт.), SPDIF (оптичний цифровий аудіовиход, 1 шт.) |
Аксесуари У комплекті
| Віддалений | Стандартний Пульт дистанційного управління |
|---|---|
| Батарейки для дистанційного управління | Так (AAA x 2EA) |
| Кабель живлення | Так (Знімний) |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
75
Тип підсвічування матриці
Direct LED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
LCD
Частота зміни кадрів
50 Гц
Додатково
Модельний рік
2023
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.