0 грн.
Зробити замовлення
Популярний
Розпродано
Рекомендуємо
- Виробник: LG
- Код товару: 10234
- Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ:
55
Тип підсвічування матриці:
Direct LED
Роздільна здатність екрану:
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці:
LCD
Модельний рік:
2025
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Smart TV 4K UHD
*Усі зображення на цій сторінці призначені лише для ілюстрації.

4K UHD, яскраве зображення ультрависокої чіткості
UHD-телевізори LG UA751C щоразу перевершують ваші очікування. Насолоджуйтеся реалістичною якістю зображення та яскравими кольорами з точністю пікселів, що в чотири рази перевищує Full HD. Потужний процесор LG підвищує роздільну здатність до оригінальної якості, а технологія 4K Super Upscaling покращує роздільну здатність, яскравість і чіткість. Яскраві кольори та висока яскравість виводять роздільну здатність екрана на новий рівень. Відчуйте покращену якість зображення з вищою контрастністю з HDR10 Pro*.*HDR10 Pro — це технологія, розроблена LG Electronics на основі стандартизованої якості зображення HDR10.

Переконайтеся, що ваш телевізор повністю сумісний
Транслюйте програми безпосередньо на телевізор LG UA751C. Переглядайте вміст із пристрою iPhone або Android на комерційному телевізорі LG із вбудованими Apple AirPlay і Chromecast.
Легкий доступ до програми Netflix
Насолоджуйтесь різноманітним відеовмістом Netflix на UA751C із Pro:Centric. Насолоджуйтесь комфортом власної кімнати та доступом до потокового сервісу з тисячами варіантів вмісту.*Потрібна підписка на Netflix.

Тонкий корпус для елегантного вигляду
Завдяки тонкому корпусу серія UA751C ідеально вписується в інтер’єр, створюючи на гостей сучасне враження.
| Виробник | LG |
| Екран | 55" LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | WebOS 25.0 |
| Процесор | Alpha 7 Gen 8 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI слот, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1236x780x230 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 11.6 кг |
Характеристики
Дисплей
Діагональ
55
Тип підсвічування матриці
Direct LED
Роздільна здатність екрану
Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Тип матриці
LCD
Частота зміни кадрів
60 Гц
Додатково
Модельний рік
2025
Операційна система
WebOS
Загальне
Гарантія
12 міс. від магазину
Відгуків (0)
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
