0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Hisense
- Код товару: 9220
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
РЕЖИМ ГРИ PRO (144 ГЦ)
Ігрове обладнання нового покоління
ТЕХНОЛОГІЯ КОЛЬОРУ QUANTUM DOT
Більше мільярда відтінків насичених кольорів
Матричне підсвічування з локальним затемненням
Гра у форматі Dolby
РЕЖИМ ГРИ PRO (144 ГЦ)
Ігрове обладнання нового покоління
Режим гри PRO (144 Гц) автоматично вмикається, коли ігрове з'єднання виявляється за допомогою автоматичного режиму низької затримки (ALLM). Зі змінною частотою оновлення (VRR) 144 Гц ви отримуєте максимально плавний ігровий процес, який ще більше покращується завдяки наднизькій затримці вхідного сигналу. Розриви зображення та затримки також залишилися в минулому завдяки технології AMD Freesync Premium, спеціально створеній для забезпечення швидкодіючого та деталізованого ігрового процесу.

ТЕХНОЛОГІЯ КОЛЬОРУ QUANTUM DOT
Більше мільярда відтінків насичених кольорів
Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією квантових точок Quantum Dot Color. Кожен кадр насичений квітами, яскравий, реалістичний, а всі кольори – від найнепримітніших до найяскравіших – виділяються.

МАТРичний підсвічування з локальним затемненням
Темні темні області. Яскравіші світлі ділянки.
Помічали колись тьмяне зображення на телевізорі? З матричним підсвічуванням з локальним затемненням кожна темна ділянка набуває глибини, кольори стають яскравішими, а сцени вражають чіткістю — кожен кут екрану розкаже свою історію в яскравих фарбах.

ГРА У ФОРМАТІ DOLBY
Абсолютно новий ігровий світ
Dolby змінює ігровий процес. Насолоджуйтесь неперевершеним зображенням та пориньте в об'ємний звук. Насолоджуйтесь якісними зображенням та звуком та грайте, як ніколи раніше. Спробуйте та грайте по-новому.

ПОВНЕ РІШЕННЯ HDR
Переглядайте улюблений контент у яскравих деталях
Розчаровані сумісністю із HDR? Рішення Total HDR декодує кожен формат від Dolby Vision IQ до HDR10+, забезпечуючи ідеальну деталізацію, покращену якість кольорів та глибокий чорний колір незалежно від контенту. Щоразу переглядайте контент у яскравих деталях.

DOLBY VISION IQ
Пориньте в історію разом із Dolby
Технологія Dolby Vision стала ще кращою з Dolby Vision IQ-технологією, яка здатна відтворювати відео з більш високою роздільною здатністю, ще яскравішими кольорами та ширшим спектром світлових ефектів. Ті ж високоякісні результати HDR, що й раніше, але з додатковою перевагою динамічною адаптацією сцени до зовнішнього освітлення, корекцією світлих і освітленням темних сцен для отримання оптимального зображення незалежно від зовнішніх умов.

DOLBY ATMOS
Пориньте в історію
Технологія Dolby Atmos забезпечує максимальне занурення в атмосферу та дозволяє відчувати та чути звуки з усіх боків. Насолоджуйтесь об'ємним, природним та реалістичним звуком. Він такий реалістичний, що ви відчуєте кожну мить, ніби всі події відбуваються з вами.

ВБУДОВАНИЙ 2.1-КАНАЛЬНИЙ САБВУФЕР
Глибокі баси, інтегровані для об’ємного звуку
Для посилення технологій Dolby Atmos і DTS Virtual X наш телевізор E7N PRO оснащений потужним вбудованим сабвуфером об’ємного звуку 2.1, що створює насправді неймовірний звук, який ви можете відчути.

ГРАЛЬНА ПАНЕЛЬ
Випереджайте суперників завдяки оптимізованому ігровому процесу
Перейдіть на ігрову панель. Швидкий доступ до показників у реальному часі, таких як FPS, HDR та VRR. Налаштуйте розташування екрана або співвідношення сторін безпосередньо під час гри. Найголовніше - мати дані та елементи управління для оптимізації гри. Насолоджуйтесь точністю та управлінням та перевагою над суперниками.

СПОРТИВНИЙ РЕЖИМ ІІ
Займіть найкращі місця на стадіоні
Втомилися від приглушених коментарів та нечіткого зображення подій? Технології спортивного режиму ІІ, оцінки та компенсації руху (MEMC) та оптимізації руху готові допомогти. Виявляючи гру автоматично, технології покращують якість зображення та звуку, створюючи враження, ніби ви зараз на стадіоні. А тепер ви можете без проблем насолоджуватися кожним матчем та грою.

РЕЖИМ РЕЖИСЕРА
Дивіться фільми та серіали так, як їх задумали творці
Режим режисера-це режим зображення, створений для зменшення обсягу пост-продакшн фільмів та серіалів. Отже, ви можете насолоджуватися контентом так, як задумувалося режисером.

ГОЛОСОВЕ УПРАВЛІННЯ
Повний контроль у ваших руках
Спробуйте дистанційне керування голосом Hisense та перейдіть на новий рівень зручності керування телевізором. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Перемикайте серіали, змінюйте гучність та взаємодійте з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.

VIDAA ДЛЯ SMART TV
Просто. Швидко. Надійно. Глобальні та місцеві розваги
Вам пропонується найбільш інтуїтивно зрозуміла, повністю настроювана та безпечна операційна система на новітній платформі VIDAA Smart, яка дозволяє дивитися улюблений контент так, як вам зручно. Доступ до всіх ваших улюблених розваг від Disney+, Netflix, Prime Video, YouTube та багато іншого.

ПОСТІЙНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ
Підключіть, підключіть, насолоджуйтесь
Нові консолі, швидша передача даних та менша затримка. Підключайте всі зовнішні пристрої за допомогою найсучасніших бездротових та дротових засобів зв'язку. Двосмуговий WiFi, повна підтримка HDMI 2.1, AirPlay, Bluetooth, Share to TV, WISA Ready

| Виробник | Hisense |
| Екран | 55" QLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | яскравість 400 кд/м.кв, контрастність 4000:1, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Vidaa U 7.6 |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 40 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, USB 2.0, USB 3.0, Ethernet, CI+ 2.0, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом |
| Додатково | підтримка AirPlay 2, захист від дітей |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1232x767x274 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 13.7 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
