0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Hisense
- Код товару: 10857
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
ОСНОВНІ ОСОБЛИВОСТІ
Колір QLED
Більше мільярда відтінків насичених кольорів
Dolby Vision·Atmos
Відчуйте справжнє захоплення.
Підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту
ШІ Плавний рух
Колір QLED
Більше мільярда відтінків насичених кольорів
Отримайте справжню візуальну насолоду з функцією QLED Colour. Кожен кадр насичений кольорами, яскравий, реалістичний, а всі відтінки кольорів — від найнепримітніших до найяскравіших — виділяються.

Dolby Vision·Atmos
Відчуйте справжнє захоплення.
Поєднання зображення Dolby Vision™ HDR та звуку Dolby Atmos® перетворює ваш телевізор на справжній центр розваг.

Підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту
Нечіткі зображення масштабуються майже до 4K
Функція підвищення якості до 4K за допомогою штучного інтелекту Hisense відкриває новий рівень чіткості для всього вашого контенту. Ця інтелектуальна функція оновлює як улюблену класику та домашні відео, так і сучасні телевізійні програми, фільми та потоковий контент до чудової якості 4K. Кожен піксель виводиться на максимум можливостей телевізора.

ШІ Плавний рух
Плавні зображення без розмиття
Насолоджуйтесь природним та чітким зображенням завдяки передовим технологіям, таким як MEMC (технологія оцінки та компенсації руху) та зниження рівня 3D-шуму, вбудованим у надчутливу панель. З технологією AI Smooth Motion проблема розмиття руху залишилася у минулому. Будь то динамічні спортивні події або напружені ігрові сцени — кожен рух та різкий поворот відтворюються з бездоганною чіткістю, забезпечуючи плавне та реалістичне зображення.

Режим гри PLUS
Неймовірно плавний ігровий процес без затримок
Поліпшіть свій ігровий досвід з режимом гри PLUS та зручною ігровою панеллю як центр управління. Технології VRR та ALLM знижують затримку введення та усувають розриви зображення. Насолоджуйтесь плавною грою на телевізорі за розумною ціною!

Голосове керування
Керуйте за допомогою голосу
Спробуйте дистанційне керування голосом Hisense та перейдіть на новий рівень зручності керування телевізором. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Перемикайте серіали, змінюйте гучність та взаємодійте з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.

Ігрова панель
Централізоване управління ігровим процесом
Насолоджуйтесь зручним ігровим інтерфейсом та керуйте продуктивністю в реальному часі. Ви можете легко налаштовувати параметри гри та відстежувати дані ігрового процесу без будь-яких перешкод. Грайте з точністю-грайте на перемогу.

Датчик освітлення з ІІ
Інтелектуальна яскравість для комфортного та енергоефективного перегляду
Незалежно від часу доби, телевізор автоматично виявляє та регулює яскравість екрана відповідно до освітлення в приміщенні, щоб знизити енергоспоживання. Ідеальний баланс між енергозбереженням та якісним переглядом.

Передача на телевізор
Один натискання кнопки-і ви насолоджуєтеся переглядом контенту на великому екрані
Перемикання між пристроями вже в минулому. Функція передачі на телевізор Hisense передає ваш улюблений контент з вашого пристрою прямо на телевізор. Ви можете без зайвих турбот виводити контент на екран, так і просто передавати його.

Декілька варіантів розмірів
Виберіть розмір, який ідеально вписується у ваш простір
Широкий вибір діагоналей, які легко впишуться в будь-який інтер'єр незалежно від ваших потреб.

VIDAA для розумного телевізора
Це просто. Швидко. Надійно. Глобальні та місцеві розваги.
Вітаємо у майбутньому телевізорів! Наша сучасна операційна система бездоганно поєднує ваш улюблений міжнародний та місцевий контент, налаштований відповідно до ваших унікальних уподобань і який легко знайти. Пориньте у світ нескінченних розваг, де ви зможете дивитися найпопулярніші серіали, фільми-блокбастери і т. д. — Все це налаштовано відповідно до ваших уподобань та зручного доступу. Поліпшуйте перегляди вже сьогодні та керуйте розважальними можливостями!

EZPlay
Керуйте звуком легко
Пульт EZPlay докорінно змінює ваш домашній кінотеатр, забезпечуючи миттєве з'єднання телевізора Hisense із саундбаром. Керуйте саундбаром прямо з екрану телевізора просто і зручно.

| Виробник | Hisense |
| Екран | 43"QLED, 3840x2160 (16:9), 102 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | контрастність 4000:1, HDR10, HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Vidaa |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 14 Вт стерео, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI 2.0, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa |
| Додатково | підтримка AirPlay 2, захист від дітей |
| Інше | |
| Потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 963x614x238 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 6.9 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.