0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Philips
- Код товару: 9365
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор 4K Ambilight
Телевізор Ambilight за вивченою ціною
- ТБ AMBILIGHT 139 см (55 дюймів)
- Pixel Precise Ultra HD
- Інтелектуальна платформа з операційною системою Titan
Матриця QLED відображає зображення як 4K, а технологія Ambilight забезпечує унікальні світлові ефекти.
Інноваційна технологія відображення природних та динамічних зображень Philips Pixel Precise Ultra HD
Ідеальна взаємодія з консоллю завдяки використанню роз'єму HDMI VRR
Насолоджуйтесь детальним та просторовим звуком під час перегляду фільмів та ігор
Програмне забезпечення Titan OS забезпечує зручний доступ до найважливіших функцій та зручний пошук фільмів чи програм

Відкрийте телевізор Philips 55PUS8079/12
Дивовижний візуальний досвід
Телевізор Philips 55PUS8079/12 створений, щоб перетворити перегляд фільмів або серіалів на справжнє свято для очей. Оснащений QLED-матрицею, він забезпечує чудові рівні яскравості та насиченості кольорів, і при цьому підтримує стандарт 4K, що дозволяє відображати зображення у відмінній якості. Технологія Ambilight створює світловий ореол навколо екрана, який ідеально синхронізується зі сценами, що з'являються на ньому.
З іграми на увазі
Чи потрібний телевізор, який буде екраном для вашої ігрової консолі? Philips 55PUS8079/12 стане чудовим вибором, оскільки він оснащений роз'ємом HDMI VRR. Крім того, як тільки ви вмикаєте консоль, підключену до телевізора, активується режим низької затримки, який відіграє важливу роль, особливо під час динамічних ігор, де вважаються частки секунд. Ще однією перевагою стане технологія Ambilight, що дозволяє відчути ще більше емоцій під час розваг.
Оптимізація зображення
Технологія Philips Pixel Precise Ultra HD відповідає за оптимізацію зображення, що відображається на екрані Philips 55PUS8079/12. Завдяки цьому ви можете насолоджуватися добре відтвореними кольорами, збалансованим контрастом, точною різкістю, а також глибоким чорним і справді чистим білим.
Вишуканий звук
Сядьте перед телевізором Philips 55PUS8079/12 та дозвольте себе захопити захоплюючим звуком Dolby Atmos! Відчуйте себе в центрі подій, що відбуваються на екрані, – почуйте наближення куль і легко знайдіть вибухи на відстані. Просторовий звук чудово працює як під час гри у відеоігри, так і під час перегляду фільмів.
Інтуїтивно зрозуміла навігація
Модель Philips 55PUS8079/12 поставляється з програмним забезпеченням Titan OS, яке дозволяє інтуїтивно зрозуміло керувати функціями телевізора. Ви також отримаєте прямий доступ до дуже точної пошукової системи, завдяки якій миттєво знайдете свої улюблені програми або фільми, які хочете переглянути.
Програми Smart TV
Philips 55PUS8079/12 – це найсучасніша модель з функцією Smart TV, що забезпечує вихід в Інтернет. Більше того, він працює з найпопулярнішими потоковими програмами, щоб забезпечити необмежену кількість розваг протягом дня. Ви можете зручно використовувати такі платформи як Netflix, HBO, YouTube або Amazon Prime.
Стильний дизайн
ТБ, встановлений на шафі або підвішений на стіну, повинен гармоніювати з декором всієї обстановки. Ось чому Philips 55PUS8079/12 розроблено відповідно до останніх стандартів! Він дуже тонкий та має тонку рамку, що надає йому відчуття мінімалізму. Гарно виглядатиме у сучасних інтер'єрах.
Широка сумісність
Ви створюєте розумну домашню мережу і бажаєте, щоб її частиною стало якнайбільше пристроїв, що дозволить використовувати їх можливості ще зручніше? Тоді придбайте телевізор Philips 55PUS8079/12, який бездоганно працює із системами Matter та Control4!
Комплектація Philips 55PUS8079/12

В упаковці
телевізор
Пілот
2 х ААА батарейки
Настільна підставка
Шнур живлення
Короткий посібник

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 55 дюймів |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 3840×2160 |
| Підтримка Smart TV | так |
| формат HD | 1080p |
| Підтримка HDTV | так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Кріплення на стіну | так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Зображення | |
| Підтримка 3D | Ні |
| Перетворення 2D в 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | так |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Стереозвучання | так |
| Об'ємне звучання | так |
| Dolby Digital | так |
| Dolby Atmos | Так |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вихід на навушники | так |
| Функції | |
| Таймер сну | так |
| Захист від дітей | так |
| Мова меню | Російська, Українська |
| Розміри | |
| Ширина | 1231 мм |
| Висота | 723 мм |
| Глибина | 82 мм |
| Вага | 14.2 кг |
| VESA | 200x300 |
| Характеристики | |
| Вхід/Вихід | mini-Jack (3.5 мм), HDMI, USB, CI слот |
| Бездротові інтерфейси, що підтримуються | Miracast, Запис телепередач, Wi-Fi |
| Пульт ДУ | так |
| Smart TV | Так |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.