0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Hisense
- Код товару: 10086
- Наявність: Під замовлення
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Ігровий режим Pro (144 Гц)
Ігрове обладнання нового покоління
Технологія кольорів квантової крапки
Більше мільярдів відтінків насичених кольорів
Матрична підсвічування з локальною темрявою
Долбі
Ігровий режим Pro (144 Гц)
Ігрове обладнання нового покоління
Режим Pro Game (144 Гц) автоматично вмикається, коли з'єднання гри виявляється за допомогою автоматичного режиму низької затримки (ALLM). Завдяки змінній частоті оновлення (VRR) 144 Гц, ви отримуєте найбільш плавний геймплей, що ще більше вдосконалюється через супернамі затримки вхідного сигналу. Порушення та затримки також залишалися в минулому завдяки технології AMD Freesync Premium, спеціально створеної для забезпечення найшвидшого та найдокладнішого ігрового процесу.

Технологія кольорів квантової крапки
Більше мільярдів відтінків насичених кольорів
Отримайте справжнє візуальне задоволення з функцією квантових квантових точок кольору. Кожна рамка насичена квітами, яскравими, реалістичними та всіма кольорами - від найбільш непомітних до найяскравіших - виділяйтесь.

Матрична підсвічування з локальною темрявою
Темні темні ділянки. Яскраві світлові зони.
Ви коли -небудь помічали тьмяне зображення на телевізорі? З матричною підсвічуванням з локальною темрявою кожна темна область набуває глибину, кольори стають яскравішими, а сцени вражають чіткістю - кожен кут екрана розповість свою історію яскравими кольором.

Долбі
Абсолютно новий ігровий світ
Долбі змінює геймплей. Насолоджуйтесь неперевершеним зображенням і занурюйтесь у об'ємний звук. Насолоджуйтесь високоякісним зображенням та звуком та грою, як ніколи. Спробуйте грати по -новому.

Загальний розчин HDR
Подивіться на ваш улюблений вміст яскравими деталями
Розчарований сумісністю з HDR? Загальний розчин HDR декодує кожен формат від IQ Dolby Vision до HDR10, забезпечуючи ідеальну деталь, покращену якість кольорів та глибокий чорний, незалежно від вмісту. Щоразу, подивіться на вміст яскравими деталями.

Dolby Vision IQ
Пориньте в історію разом із Dolby
Технологія Dolby Vision стала ще кращою за допомогою технології Dolby Vision IQ, яка здатна відтворювати відео з більшою роздільною здатністю, навіть яскравішими кольорами та більш широким спектром освітлювальних ефектів. Ті ж високоякісні результати HDR, як і раніше, але з додатковою перевагою - динамічна адаптація сцени до зовнішнього освітлення, корекції світлих та освітлених темних сцен для отримання оптимального зображення незалежно від зовнішніх умов.

Dolby Atmos
Зануритися в історію
Технологія Dolby Atmos забезпечує максимальне занурення в атмосферу і дозволяє відчувати і чути звуки з усіх боків. Насолоджуйтесь об'ємним, природним та реалістичним звуком. Це настільки реально, що ви будете відчувати кожну мить, що всі події трапляються з вами.

ВБУДОВАНИЙ 2.1-КАНАЛЬНИЙ САБВУФЕР
Глибокі баси, інтегровані для об’ємного звуку
Для посилення технологій Dolby Atmos і DTS Virtual X наш телевізор E7N PRO оснащений потужним вбудованим сабвуфером об’ємного звуку 2.1, що створює насправді неймовірний звук, який ви можете відчути.

Ігрова панель
Попереду суперників завдяки оптимізованому ігровому процесі
Перейдіть на ігрову панель. Швидкий доступ до реальних показників, таких як FPS, HDR та VRR. Налаштуйте розташування екрана або співвідношення сторін безпосередньо під час гри. Найголовніше - мати елементи даних та управління для оптимізації гри. Насолоджуйтесь точністю та управлінням та перевтом над конкурентами.

Спортивний режим AI
Займіть найкращі місця на стадіоні
Набридло приглушені коментарі та нечіткий образ подій? Технології спортивного режиму, оцінка та компенсація руху (MEMC) та оптимізація руху готові допомогти. Виявлення гри автоматично, технології покращують якість зображення та звуку, створюючи враження, що ви зараз перебуваєте на стадіоні. А тепер ви можете легко насолоджуватися кожним матчем та грою.

Режим директора
Дивіться фільми та телевізійні шоу, як їх планували творці
Режим режисера-це режим зображення, створений для зменшення гучності фільмів та серій Post-Prodakshn. Таким чином, ви можете насолоджуватися вмістом, коли був задуманий режисер.

Голосовий контроль
Повний контроль у ваших руках
Спробуйте дистанційний контроль Hisense Voice і перейдіть до нового рівня зручності телевізійного контролю. Голосові команди активуються одним натисканням кнопки. Переключіть серію, змініть гучність та взаємодіяти з віртуальними помічниками без зайвих зусиль.

VIDAA для смарт -телевізора
Справедливо. Швидкий. Надійний. Глобальні та місцеві розваги
Вам пропонують найбільш інтуїтивну, повністю настроювану та безпечну операційну систему на останній смарт -платформі VIDAA, яка дозволяє переглядати улюблений вміст як зручно. Доступ до всіх улюблених розваг від Disney, Netflix, Prime Video, YouTube та багато іншого.

Постійне з'єднання
Підключитися, підключитися, насолоджуватися
Останні консолі, швидша передача даних та менша затримка. Підключіть усі зовнішні пристрої за допомогою найсучасніших бездротових та дротяних комунікацій. Double -lane Wi -Fi, повна підтримка HDMI 2.1, Airplay, Bluetooth, Share to TV, Wisa Ready

| Виробник | Hisense |
| Екран | 100" QLED, 3840x2160 (16:9) |
| Матриця | Direct LED підсвічування, глянсове покриття |
| Зображення | яскравість 500 кд/м.кв, контрастність 5000:1, HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Vidaa U 7.6 |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 50 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-Jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, USB 2.0, USB 3.0, Ethernet, CI+ 2.0, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом |
| Додатково | підтримка AirPlay 2, захист від дітей |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 |
| Споживана потужність | в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 600x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 2235x1322x500 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 62.5 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
