0
0

Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU)

Хит продаж
Відгуки:
(0)
 • Виробник: EcoFlow
 • Код товару: 4533
 • Наявність: Є в наявності
63 852 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 3 міс від магазину
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

DELTA Max розширює потужність до 5.6 кВт-год. ​​за допомогою додаткових батарей, забезпечуючи живлення вашого будинку в будь-якій надзвичайній ситуації.

Швидка подвійна зарядка: заряджається від 0 до 80% за 1 годину, поєднавши зарядку змінним струмом та інтелектуальний генератор EcoFlow.

Живлення кількох пристроїв: шукаєте щось для живлення таких важких пристроїв, як холодильник та сушарка? Завдяки X-Boost DELTA Max легко обробляє пристрої потужністю до 3000 Вт.

Портативний сонячний генератор: залишайтеся увімкненим незважаючи ні на що. DELTA Max підключається до 2-х сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості зарядки 800 Вт.

Резервне харчування вашого будинку при відключенні електроенергії за допомогою DELTA Max. Завдяки розширеній потужності, яка досягає 5.6 кВт/год, подвійній зарядці та можливості живити домашні пристрої, ваша техніка може залишатися включеною у будь-якій ситуації.

       

Розширювана ємність

Подвійна зарядка

Живлення кількох пристроїв

Максимальна сонячна потужність: 800 Вт.

Розширене домашнє резервне харчування

Один блок DELTA Max має потужність 1612 кВт/год, яку можна розширити до 5.6 кВт/год за допомогою додаткових розумних акумуляторів DELTA Max. Це означає, що коли світло вимикається, ви можете продовжувати живити свої важливі домашні пристрої, такі як холодильник та освітлення протягом кількох годин.

Зручна та швидка подвійна зарядка

DELTA Max безпечно та швидко заряджається від 0 до 80% всього за 1 годину. Якщо ви шукаєте ще швидший спосіб зарядити DELTA Max, можете комбінувати змінний струм із інтелектуальним генератором, змінний струм із сонячною батареєю або розумний генератор із сонячною батареєю.

Живлення 99% ваших домашніх пристроїв

Завдяки технології X-Boost EcoFlow DELTA Max може мати потужні пристрої потужністю до 3000 Вт. Це означає, що при відключенні електроенергії ви можете продовжувати живити холодильник, сушарку і таке інше.

Використовуйте силу сонця

DELTA Max підключається до 2 сонячних панелей EcoFlow потужністю 400 Вт для забезпечення максимальної швидкості заряджання 800 Вт. Завдяки діапазону напруги від 11 до 100 В та роз'єму MC4 ви також можете підключити інші сонячні панелі до вашого DELTA Max. Навіть у холодні чи похмурі дні інтелектуальний алгоритм відстеження максимальної точки потужності (MPPT) автоматично виявляє напругу та струм у режимі реального часу, щоб забезпечити вам оптимальну генерацію сонячної енергії протягом дня.

Аварійне резервне харчування

Катастрофи можуть статися в будь-яку пору року і іноді продовжуються довше, ніж ми очікували. При тривалому відключенні електроенергії інтелектуальний генератор EcoFlow є аварійною опцією, яка інтегрується з DELTA Max. Він автоматично запускається, коли ваш зарядний станція досягає низького рівня заряду, і заряджає її. Крім того, генератор самостійно зупиняє двигун, коли DELTA Max досягає повного заряду. 

Контролюйте та керуйте споживанням енергії

Контролюйте DELTA Max за допомогою програми EcoFlow. Пориньте в налаштування, щоб настроїти використання енергії або керувати DELTA Max віддалено.

Кілька способів заряджання

Існує кілька способів зарядити DELTA Max, де б ви не були. Якщо ви вдома, підключіть його до розетки змінного струму або сонячних панелей. Якщо ви в дорозі, зарядіть DELTA Max у своєму автомобілі або використовуйте сонячні батареї, якщо ви розбили табір. У надзвичайних ситуаціях під час відключення електроенергії підключіть DELTA Max до Smart Generator.

Що в коробці

1.DELTA Max
2.Кабель для заряджання змінного струму  
3.Автомобільний кабель для зарядки  
4.Кабель DC5521 до DC5525  
5.Посібник користувача

Часто задавані питання

Скільки сонячних панелей можна використати одночасно з DELTA Max?

 • Це залежить від загальної напруги та ват обраних сонячних панелей. Доки сонячні батареї використовують роз'єм MC4, а напруга і струм знаходяться під 11-100 В, максимальний діапазон - 13 А.

Яким є максимальний вхід для DELTA Max?

 • Заряджаючи разом DELTA Max та його додаткову батарею, можна досягти максимальної швидкості зарядки 3600 Вт, комбінуючи будь-які два способи змінного струму, сонячного та інтелектуального генератора. Один блок DELTA Max можна заряджати від стандартних настінних розеток (макс. 1800 Вт) або комбінувати зарядку від змінного струму та сонячної батареї для досягнення максимальної швидкості заряджання 2000 Вт.

Як працює аварійне джерело живлення (EPS)? І як це швидко?

 • Коли портативну електростанцію підключено до розетки, будь-яка електроніка, підключена до неї, живиться від мережі, а не від акумулятора. Коли живлення від мережі припиняється, як у разі вимкнення електроенергії, електростанція автоматично перемикається на живлення від батареї протягом 30 мс.

Чому портативна зарядна станція не заряджається до 100% і розряджається лише до 20%?

 • Станція налаштована за промовчанням. Змініть налаштування граничних показників заряду та розряду зарядної станції через мобільний додаток.

Яким є рейтинг водонепроникності цього продукту?

 • DELTA Max не є водостійким, тому його слід тримати подалі від рідин. Або, якщо ви шукаєте водонепроникне рішення, ви можете придбати футляр DELTA Max для захисту від води.

Характеристики DELTA Max (1600)

Вага нетто       

прибл. 48 фунтів (22 кг)

Розмір

19,6 x 9,5 x 12 дюймів (49,7 x 24,2 x 30,5 см)

Температура заряду 

32–113°F (0–45°C)

Температура розряду

От -4 до 113°F (-20 до 45°C)

Гарантія

12 місяців

Спосіб заряджання 

Розетка змінного струму, адаптер автомобільний 12 В, сонячна панель, розумний генератор, розумний додатковий акумулятор

Час повної зарядки

1,6 години (змінний струм) 16,8 години (автомобільний зарядний пристрій 12 В) 4,5-9 годин (використовуючи 4 сонячні панелі 110 Вт) 3,4-6,8 години (використовуючи 4 сонячні панелі 160 Вт) 2 ,5-5 годин (використовуючи 2 сонячні панелі по 400 Вт)

Місткість 

1600 Вт*год

Тип акумулятора 

NCM

Цикл життя 

500 циклів до 80%+ потужності

Системи управління

BMS, Захист від перенапруги, Захист від перевантаження, Захист від перегріву, Захист від короткого замикання, Захист від низької температури, Захист від низької напруги, Захист від перевантаження

Тестування та сертифікація

CE WEEE CTP RCM KC

Вхід для заряджання 
змінного струму (живлення)

Заряджання X-Stream (макс. 1600 Вт)

Вхід для заряджання 
змінного струму 
(напруга та сила струму)

220-240 В~50 Гц/60 Гц, 10 А

Вхід сонячного заряду

11-100 В 13 А макс, 800 Вт макс

Вхід для заряджання автомобіля

Підтримує акумулятор 12 В/24 В за замовчуванням 8 А

Вихід змінного струму (x4)

Чиста синусоїда, загальна 2000 Вт (сплеск 4600 Вт), 230 В~ (50 Гц/60 Гц)

Максимальна потужність 
пристроїв, що підтримуються X-Boost 

2500 Вт

Вихід USB-A (x2) 

5 2,4 А, макс. 12 Вт на порт

Швидке заряджання USB-A (x2)

5 В/2,4 А, 9 В/2 А, 12 В/1,5 А, 18 Вт макс

Вихід USB-C (x2)  

5/9/12/15/20 В 5 А, 100 Вт макс

Вихід  
зарядного пристрою (x1)

12,6 В/10 А, 126 Вт макс

Вихід DC5521 (x2)

12,6 В/3 А, на порт

Розумний додатковий 
акумулятор 

Підтримує до 2 додаткових акумуляторів DELTA Max  Extra Battery  (продаються окремо)

Розумний генератор  

Підтримується (продається окремо)

Wi-Fi

Підтримується

Зарядна станція EcoFlow DELTA Max 1600 (DELTAMAX1600-EU)

Характеристики
Основне
Гарантія 3 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.