0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Pecron
- Код товару: 10359
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (2)

Чому E1000LFP такий популярний
Pecron E1000LFP має чудову потужність навантаження 1800 Вт і підтримує надшвидку зарядку 1000 Вт. Він підходить для регулярного використання на відкритому повітрі та екстреного використання вдома, а завдяки компактному дизайну його дуже легко носити. Ви можете керувати електростанцією E1000LFP за допомогою пульта дистанційного керування Wi-Fi, навіть коли ви на роботі!
Основні характеристики:
1. Можливість регулювати швидкість зарядки
2. Керування через додаток; дистанційне керування через Wi-Fi; управління через Bluetooth;
3. Функція ДБЖ; інтелектуальний контроль температури акумулятора;
4. XT60 вихід 20 А (12 В);
5. Надшвидка зарядка за 1,3 години
6. З можливістю розширення до 4096 Вт·год
7. Максимальна сонячна потужність 600 Вт (порт XT60)



Незалежно від того, чи потрібно вам забезпечити безперебійну роботу електронних пристроїв під час походу на вихідних, чи ви шукаєте резервне джерело живлення для свого дому, E1000LFP забезпечить вас енергією на цілий день, де б і коли б вам не знадобилося.

Технічні характеристики
| Модель | E1000LFP |
|---|---|
| Номінальна потужність | 1800 Вт |
| Пікова потужність | 3000 Вт (10 мс) |
| Ємність | 1024 Вт-год |
| Вихідні вольти | Чиста синусоїда 100–120 В |
| Вимірювання | Д14,9*Ш9,4*В10 дюймів |
| Тип батареї | LiFePO4 |
| вага | 29 фунтів (13,5 кг) |
| Вихід постійного струму | 20 А (12 В) |
| Сонячний під'їзд | XT60: вхідна напруга 11-60 В/макс. потужність 600 Вт/макс. струм 20 A |
| Автомобільний під'їзд | DC 12-18 В макс. 100 Вт |
| Вхід змінного струму | 100–120 В/1000 Вт |
| Час зарядки | 1,3 години |
| Smart APP | Дистанційне керування через Wi-Fi або Bluetooth |
| Батарея опалення | Відповідає двом вимогам: 1: Температура нижче 0°C; 2: Стан заряджання (прийняти вхід змінного або постійного струму). |
| Температура заряду | -10°C~45°C / 15°F-113°F |
| Температура нагнітання | -20 °C ~ 45 °C / -4 °F — 113 °F |
| Офіційний сайт | pecron.com |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.


