0
0

Відеокарта ZOTAC GeForce RTX 3090 Trinity OC

Відгуки:
(0)
 • Виробник: ZOTAC
 • Код товару: 2454
 • Наявність: Є в наявності
45 650 грн.
 • Огляд товару
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)
ГРАЛЬНА ВІДЕОКАРТА ZOTAC GeForce RTX 3090 Trinity OC
ZT-A30900J-10P
 

Збільште продуктивність завдяки ігровим пристроям ZOTAC GeForce RTX™ 30 серії, що базуються на архітектурі NVIDIA Ampere. Оснащена вдосконаленими RT-ядрами та тензорними ядрами, новими потоковими мультипроцесорами та надшвидкою пам'яттю GDDR6X, ігрова відеокарта ZOTAC GeForce RTX 3090 Trinity OC забезпечує неперевершену якість графіки.

Особливості:
- Ядра трасування променів 2-го покоління
- Тензорні ядра 3-го покоління
- RGB-підсвічування SPECTRA 2.0
- Удосконалене охолодження IceStorm 2.0
- Активне керування вентилятором з функцією зупинки вентилятора
- Металева передня
панель (SLI-ready), VR Ready

 

ТІЛЬКИ НА GEFORCE RTX

НАЙШВИДШІ ГРАФІЧНІ ПРОЦЕСОРИ У СВІТІ
Архітектура NVIDIA Ampere

НАЙРЕАЛІСТИЧНІША ТА ЗАХОПЛЮВАЛЬНА ГРАФІКА
Трасування променів 2-го покоління

Штучний інтелект - прискорена продуктивність
NVIDIA DLSS

НАЙНИЖЧА
ЗАТРИМКА СИСТЕМИ
NVIDIA Reflex

КРАЩИЙ ДОСВІД ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ГРИ
Готові до гри драйвери

СТВОРЕНО ДЛЯ ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ
Кодувальник NVIDIA

ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ - ПОЛІПШЕНИЙ ГОЛОСОВИЙ І ВІДЕЗВ'ЯЗОК
Додаток для трансляції NVIDIA

РОЗВИВАЙТЕ СВІЙ ТВОРЧИЙ ПОТЕНЦІАЛ
Студія NVIDIA
 • ТРАСУВАННЯ ПРОМІНЬ
  Трасування променів імітує поведінку світла у реальному світі для створення найбільш реалістичної та захоплюючої графіки для геймерів та творців. У GeForce RTX 30 series встановлені RT-ядра 2-го покоління, що забезпечують максимальну продуктивність трасування променів.
 • RTX. ВІН ВВІМКНЕНИЙ.
  ІДЕАЛЬНЕ ТРАСУВАННЯ ПРОМІНЕЙ ТА ШУДОЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ
  NVIDIA RTX - це найдосконаліша платформа для трасування променів та технологій штучного інтелекту, які революціонізують способи, якими ми граємо та створюємо. Більше 150 кращих ігор та програм використовують RTX для створення реалістичної графіки з неймовірно високою продуктивністю або новітніх функцій штучного інтелекту, таких як NVIDIA DLSS та NVIDIA Broadcast. RTX – це новий стандарт.
 • ЗБІЛЬШІТЬ ПРОДУКТИВНІСТЬ ДЯКУЮ NVIDIA DLSS
  МАКСИМАЛЬНА ЧАСТОТА КАДРІВ У СЕКУНДУ. МАКСИМАЛЬНА ЯКІСТЬ. ПРАЦЮЄ НА БАЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ.
  Збільште продуктивність за допомогою NVIDIA DLSS (Super Sampling з глибоким навчанням). Тензорні ядра GeForce RTX, засновані на штучному інтелекті, підвищують швидкість ваших ігор при безкомпромісній якості зображення. Це дозволяє змінювати налаштування та дозвіл для кращого візуального сприйняття.
 • ТРАСУВАННЯ ПРОМІНЬ
  Трасування променів імітує поведінку світла у реальному світі для створення найбільш реалістичної та захоплюючої графіки для геймерів та творців. У GeForce RTX 30 series встановлені RT-ядра 2-го покоління, що забезпечують максимальну продуктивність трасування променів.
 • RTX. ВІН ВВІМКНЕНИЙ.
  ІДЕАЛЬНЕ ТРАСУВАННЯ ПРОМІНЕЙ ТА ШУДОЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ
  NVIDIA RTX - це найдосконаліша платформа для трасування променів та технологій штучного інтелекту, які революціонізують способи, якими ми граємо та створюємо. Більше 150 кращих ігор та програм використовують RTX для створення реалістичної графіки з неймовірно високою продуктивністю або новітніх функцій штучного інтелекту, таких як NVIDIA DLSS та NVIDIA Broadcast. RTX – це новий стандарт.
   

НЕДОПОМОЖНІСТЬ КОЛЬОРУ У РУХІ
Серія ZOTAC GAMING GeForce RTX 30 представляє HoloBlack — гальванічне виконання, що надихає, на напівпрозорому візерунку. Унікальний дизайн з голографічною обробкою, що переливається, яка в тиші зачаровує погляд зміною кольорів по всьому спектру.

доступний на деяких моделях
Відзначений нагородами дизайн
Модель AMP Holo — гордий переможець премії Red Dot Design Award за визначні досягнення в галузі дизайну продуктів.

 
КОЛІР У СВІТЛІ
ДИНАМІЧНИЙ RGB
SPECTRA 2.0 висвітлює шлях, забезпечує красиві кольори, пожвавлює освітлення за допомогою анімованих опцій і робить відеокарту ZOTAC GAMING вашою персоналізацією за допомогою програмного забезпечення ZOTAC GAMING FireStorm. Оснащений потужними адресованими світлодіодами, освітлення та кольори з HoloBlack стають плавними, динамічними та ще більш чарівними.

СПЕКТРИ 2.0
 
ПІДСВІТКА RBG СПОРЕДІ НАЗАД

Задня панель, відлита під тиском, оснащена світлодіодним підсвічуванням ARGB. доступна на деяких моделях.

СВІТЛО В ГАРМОНІЇ

Вбудований 3-контактний роз'єм RGB дозволяє синхронізувати зовнішню світлодіодну стрічку RGB з підсвічуванням відеокарти.

доступна на деяких моделях. RGB-смуга в комплект не входить


 

 

Циклічне перемикання
різних кольорів

 


Поступова поява та зникнення

 


Спалах вмикається та вимикається

 


Безперервний спектр перехідних кольорів

 


Підстрибуйте у такт звуку вашої системи

 

доступно на деяких моделях
 
ВДОСКОНАЛЕННЕ ОХОЛОДЖЕННЯ
Більш досконала система охолодження IceStorm 2.0 спеціально розроблена для ширшого охоплення, щоб графічний процесор залишався холоднішим і працював потужніше, з поліпшеннями у видимому вигляді і в тому, що знаходиться під ним.
 
Абсолютно новий вентилятор з 11 лопатями збільшує витрату повітря до 10% .
в порівнянні з дизайном попереднього покоління
Три групи алюмінієвих радіаторів у поєднанні з сімома мідними тепловими трубками відводять більше тепла і розподіляють його ефективніше, ніж раніше.
Нове та покращене розташування теплових трубок збільшує прямий контакт з графічним процесором у більш щільно упакованому просторі.
Автоматична зупинка вентилятора FREEZE забезпечує ефективне та безшумне охолодження, зупиняючи вентилятори, коли графічний процесор простоює, одночасно знижуючи знос вентиляторної системи.
доступна на деяких моделях
Активне керування вентиляторами дозволяє користувачам мати більший контроль над вентиляторами під час використання програмного забезпечення ZOTAC GAMING FireStorm. Незалежно регулюйте обертання вентилятора та збільшуйте потік повітря лише там, де і коли це необхідно.
доступна на деяких моделях

БІЛЬШЕ СТІЙКОСТІ
Дизайн серії ZOTAC GAMING GeForce RTX 30 підкреслює надійність спереду та ззаду завдяки литим металевим переднім та заднім панелям, які підвищують загальну жорсткість карти та структурну цілісність.

доступно на деяких моделях
ЗАЛИШАЙТЕСЯ СИЛЬНИМ
Відеокарта ZOTAC GAMING оснащена POWERBOOST, керуючим чіпом, що забезпечує регулювання електричного струму в реальному часі та миттєву реакцію на електричні відхилення, що знижує пульсаційний шум, зводить до мінімуму коливання потужності і має більш високу температуру. терміну служби та підвищення продуктивності.

доступно на деяких моделях
ВЗЯТИ ПІД КОНТРОЛЬ
Утиліта ZOTAC GAMING FireStorm Utility з простим та інтуїтивно зрозумілим мінімалістичним інтерфейсом надає прості інструменти, що дозволяють перетворити тонке налаштування вашого графічного процесора на просте завдання. Контролюйте роботу графічного процесора, керуйте швидкістю вентилятора, налаштовуйте RGB-підсвічування, що підтримується SPECTRA, та багато інших параметрів.

 

 
ПЕРЕМОГА ВИМІРЮЄТЬСЯ МІЛІСЕКУНДАМИ
NVIDIA Reflex забезпечує абсолютну конкурентну перевагу. Найменша затримка. Найкраща швидкість відгуку. Працює на графічних процесорах GeForce RTX серії 30 та дисплеях NVIDIA® G-SYNC® з підтримкою Reflex. Швидше виявляйте цілі, швидше реагуйте та підвищуйте точність прицілювання завдяки революційному набору технологій, створених для зменшення та вимірювання системних затримок у змагальних іграх.
 
 
Готові до гри драйвери
КРАЩИЙ ДОСВІД ДЛЯ БУДЬ-ЯКОЇ ГРИ
Драйвери GeForce Game Ready забезпечують найкращу взаємодію з улюбленими іграми. Вони ретельно налаштовані у співпраці з розробниками та ретельно протестовані на тисячах конфігурацій обладнання для забезпечення максимальної продуктивності та надійності. Драйвери Game Ready також дозволяють оптимізувати налаштування гри одним клацанням миші та надають вам новітні технології NVIDIA. Це те, що ми називаємо Game Ready.
 
 
СТВОРЕНО ДЛЯ ПРЯМОЇ ТРАНСЛЯЦІЇ
Завоюйте видовище неймовірною графікою та плавною трансляцією у прямому ефірі без збоїв. Графічні процесори GeForce RTX мають розширені можливості потокової передачі завдяки кодировщику NVIDIA (NVENC), розробленому для забезпечення приголомшливої ​​продуктивності та якості зображення. Крім того, ексклюзивна оптимізація всіх ваших улюблених програм для потокового мовлення відкриває можливість надавати вашій аудиторії все найкраще – щоразу.
 
 
ВАША ДОМАШНЯ СТУДІЯ НА БАЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
Додаток NVIDIA Broadcast перетворює будь-яку кімнату на домашню студію — виводить прямі трансляції, голосові чати та відеоконференції на новий рівень завдяки потужним ефектам штучного інтелекту, таким як видалення шуму, віртуальне тло та багато іншого.
 
 
СВІТАЙТЕ СВОЮ ТВОРЧУ ГРУ
Виведіть свої творчі проекти на новий рівень із графічними процесорами GeForce RTX серії 30. Випробуйте прискорення штучного інтелекту в кращих додатках для творчості та покращіть робочі процеси за допомогою платформи NVIDIA Studio, що складається зі спеціалізованих драйверів та ексклюзивних інструментів. Незалежно від того, чи займаєтесь ви рендерингом складних 3D-сцен, редагуванням відео у форматі 4K або прямою трансляцією. Графічні процесори GeForce RTX забезпечують продуктивність, необхідну створення найкращих результатів.
 
 
Характеристики
Виробник Zotac
Чіпсет  nVidia RTX 3090, 8 нм
Розрядність шини пам'яті  384 біт
Частота ядра  1395 МГц, Boost 1710 МГц
Пам'ять  24 Гб, GDDR6X, 19496 МГц
Інтерфейс  PCI-E v4.0 x16, підтримка CrossFire/SLI
Виходи  1x HDMI v2.1; 3x DisplayPort v1.4a
Підключення моніторів  до 4 шт, роздільна здатність до 7680x4320
Охолодження  3 вентилятори
живлення  8+8 pin, рекомендований БП від 750 Вт, TDP 350 Вт
Виконання  підсвічування, підтримка VR
Розміри (ДxШxТ)  318x121x58 мм, 3 слоти
Модельний рік 2020
Математичний блок
Поточних процесорів 10496
Кількість текстурних блоків 328
Число блоків растеризації 112
Підтримка стандартів DirectX 12, OpenGL 4.6, OpenCL 2.1
Товар на сайті виробника
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.