0
0

Вбудований холодильник Liebherr ICBSd 5122

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Liebherr
  • Код товару: 4515
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Liebherr ICBSD 5122-20

Технологія SmartDevice

Щоб підключити цей прилад до повноцінної системи "Розумного дому", достатньо докупити опціональний модуль дистанційного керування SmartDeviceBox. Після цього на екрані вашого телефону або на спеціальному веб-сайті в вебі можна відстежувати стан холодильника, змінювати опції або активувати потрібні функції.

Система DuoCooling

Два роздільні холодильні контури дають можливість незалежної установки температур для морозильного та холодильного відділень. Повітрообмін між ними відсутня, що запобігає передачі запахів. Холодильну камеру можна вимкнути, залишивши тільки морозилку.

Фільтр FreshAir з активованим вугіллям

Запах деяких продуктів іноді мало приємний. Але для вашого Liebherr це не проблема: завдяки фільтру FreshAir з активованим вугіллям повітря у внутрішньому просторі свіже завжди. Фільтр розташований безпосередньо в місці проходження повітряного потоку в корпусі вентилятора та значною мірою нейтралізує запахи. Індикація на дисплеї нагадає вам про необхідність заміни фільтра.

Ущільнювач дверей

Гумовий ущільнювач дверей відтепер відповідає кольору корпусу приладу, а також є знімним, завдяки чому полегшується його чищення та заміна за потреби.

LED стельове освітлення

Світлодіодне стельове освітлення висвітлює внутрішній простір зверху для гарного огляду продуктів. Додаткова світла пляма: світлодіоди розташовані перед скляними панелями, тому навіть повний холодильник освітлюється добре.

Сенсорний дисплей 2.4"

Розташований за дверима приладу сенсорний дисплей діагоналлю 2.4 дюйма має високу роздільну здатність та контрастність, що дозволяє здійснювати зручне та наочне налаштування температури та контролювати всі функції пристрою.

Місце для листа

Бажаєте, щоб домашній фруктовий пиріг залишався свіжим? Чи приготована піца, яку потрібно буде поставити в духовку згодом? Просто вставте лист у ваш Liebherr – в ньому достатньо місця для зберігання листа. Особливо практично: лист можна засувати і висувати при відкритих на 90 ° двері.

Відділення у двері

Вам потрібне місце для зберігання напоїв або продуктів? А ще хочете легко дістатися до них? Наші відділення у двері забезпечують вам і те, й інше. Вони регулюються по висоті і таким чином адаптуються до ваших потреб. Пересувний та знімний тримач для пляшок також практичний: так ваші пляшки завжди будуть надійно стояти.

Лоток для яєць

Ви хочете надійно та без коробки зберігати яйця в холодильнику? Жодних проблем з лотком для яєць: тут зберігаються до 10 курячих яєць, з гарним захистом і гарним охолодженням. Лоток поміщається як у внутрішні двері, так і на скляні панелі.

DrySafe

Бажаєте, щоб ніжне філе телятини чи свіже молоко залишалося свіжими якнайдовше? Контейнери BioFresh допоможуть вам: температура в контейнері DrySafe близька до 0 °C – ідеальні умови для зберігання навіть найчутливіших продуктів. І найкраще: все ідеально налаштоване на заводі для негайного використання – для збереження свіжості якнайдовше.

Функція для зберігання овочів та фруктів Fruit & Vegetable-Safe

Хрумкий салат або полуниця: найніжніші продукти заслуговують на особливе місце, щоб довше залишатися свіжими: контейнери BioFresh. У контейнері для овочів та фруктів Fruit & Vegetable-Safe температура близько 0 °C. У поєднанні з вологістю, що постійно переважає в ньому, завдяки щільному закриття, невпаковані фрукти і овочі почуваються тут особливо добре. Вам не потрібно нічого налаштовувати.

Сигналізація про відключення живлення

Ваш Liebherr – справжній ангел-охоронець продуктів: у разі відключення живлення він надійно подає сигнал тривоги. Його ви зможете не лише чути, а й бачити. На екрані відображається максимально досягнута температура у морозильному відділенні. Але вас ніколи не потурбують без потреби: якщо при короткочасному відключенні живлення температура не критично підвищується, сигнал тривоги залишається вимкненим.


Сигналізація про підвищення температури

У морозильному відділенні Liebherr продукти залишаються в безпеці навіть у разі несправності: сигнал при підвищенні температури надійно попереджає вас при досягненні критичного рівня температури. Цей сигнал ви зможете не лише чути, а й бачити. Екран відображає, наскільки піднялася температура. Звичайно, ви можете вимкнути сигнал вручну.


Сигналізація про відчинені двері

Якщо двері не зачинені або зачинені нещільно, спеціальний звуковий сигнал автоматично спрацює через 60 секунд. Функцію можна примусово вимкнути до моменту закриття дверей, повторне відкриття автоматично активує сигналізацію заново.


Функція BottleTimer

Вам це знайоме? Ви кладете пляшку вина в морозилку для швидкого охолодження – і забуваєте там. З BottleTimer цього більше ніколи не повториться: активацією функції SuperFrost він забезпечує надшвидке охолодження. А як тільки пляшка досягне оптимальної температури, ваш Lieberr нагадає вам через програму, що потрібно вийняти пляшку з морозильної камери.


Функція IceCubeTimer

Спонтанна вечірка? Вам потрібні кубики льоду зараз та швидко? Тут допоможе IceCubeTimer: він відповідає за те, щоб ваш Liebherr перетворював воду на кубики льоду з підвищеною швидкістю. Як тільки кубики льоду будуть готові, ви отримаєте повідомлення через програму. Так вам не потрібно буде іноді перевіряти їх готовність, і в найкоротші терміни ви можете насолодитися охолодженими льодом напоями.


Режим CleaningMode

Досі при чищенні холодильника вам доводилося вирішувати: вимкнути задля економії енергії? Або залишити увімкненим для кращого огляду? Режим CleaningMode позбавить вас цієї дилеми: охолодження вимикається, а освітлення залишається включеним. Так ви зможете очистити ваш Liebherr без будь-якої напруги.


Режим HolidayMode

При активації режиму температура всередині холодильної камери підтримується лише на рівні +15 °С. Це буде корисно за тривалої відсутності будинку, коли продуктів у камері немає, але, наприклад, лікарські препарати при кімнатній температурі зіпсуються. Також режим дозволяє уникнути появи сторонніх запахів при зачинених дверях.


Нічний режим

Ваш Liebherr бажає вам добраніч і гарантує безтурботну тишу: тому що в нічному режимі NightMode він відключає всі звуки і шуми. І навіть IceMaker поводиться тихіше за воду, нижче трави. Крім того, він також приглушує внутрішнє освітлення, щоб вас привітало м'яке світло, якщо ви відкриєте холодильник вночі. Ви можете запрограмувати NightMode так, щоб він автоматично вмикався та вимикався у певний час.


Режим PartyMode

Тепер і гості можуть прийти – адже і ваш Liebherr теж у святковому настрої: як тільки ви включаєте режим PartyMode, він надійно дбає про наявність крижаних напоїв та додаткову порцію кубиків льоду. У режимі PartyMode активуються функції SuperCool та максимальне виробництво льоду. Через 24 години ваш Liebherr автоматично повертається у свій нормальний режим.


Режим SabbathMode

У священний день відпочинку припиняється будь-яка діяльність - це стосується і електричних пристроїв. Ваш Liebherr це враховує. У режимі SabbathMode вимкнено все освітлення холодильника, а також всі звукові сигнали, шуми та екран. Режим SabbathMode вимикається через 80 годин.


Функція EnergySaver

Хочете одночасно заощадити енергію та гроші? Ваш Liebherr підтримає вас у цьому – за допомогою енергозберігаючого режиму. Коли ви активуєте EnergySaver, стандартна температура зростає на два градуси. Тож вашому Liebherr потрібно ще менше електроенергії – а ваші продукти залишаються оптимально свіжими.


Функція SuperCool

Призначена для прискореного охолодження великої кількості продуктів, поміщених одночасно в камеру. При активації SuperCool температура опускається до мінімально можливого значення +2°С і згодом автоматично вимикається, що заощаджує електроенергію.


Функція SuperFrost

Забезпечує якісне заморожування продуктів, оскільки чим швидше заморожений продукт – тим краще зберігаються його вихідні властивості. Режим передбачає зниження температури до мінімально можливого значення (як мінімум -32°С) і наступне автоматичне повернення до її вихідних значень.


Блокування екрану

Екран, що світиться, – це магніт для дитячих рук, і ваш Liebherr знає це. Ось для чого існує блокування екрану: воно надійно запобігає ненавмисній зміні налаштувань вашого холодильника. Звичайно, ви також можете просто вимкнути блокування екрану.


Телескопічні напрямні

Ящики висуваються на телескопічних напрямних, які висуваються і повністю витягуються з холодильника вже під час відкриття дверей на 90°.


Серія Silent

Застосовується спеціальна шумоізоляційна конструкція навколо компресора, завдяки якій прилади Silent працюють дуже тихо. На даний момент вони є безшумними виробами групи.


Вентилятор PowerCooling

Дозволяє швидко охолодити велику кількість продуктів, а також за потреби забезпечити рівномірний розподіл температури всередині холодильної камери. При відкритті дверей холодильника вентилятор вимикається автоматично.

 

ОСНОВНІ ДАНІ
Тип пристрою Вбудована холодильно-морозильна комбінація з функціями BioFresh та SmartFrost
Серія Плюс
Габарити 177.2 x 56 x 55 см
Об `єм 255 л
Камера свіжості БіоФреш
Система VarioTemp -
Кількість температурних зон 3
Кріплення дверей door sliding (ковзна)
Морозильне відділення внизу
NoFrost у морозильній камері -
Льодогенератор -
Клас енергоспоживання* D (A++)
Рівень шуму 36 дБ
Виробництво Німеччина
ОХОЛОДЖЕННЯ І ЗАМОРОЗУВАННЯ
Розморожування холодильної камери автоматичне
Розморожування морозильної камери ручне
ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ ТА ОБСЯГ
Клас енергоефективності* D (A++)
Енергоспоживання за 24 години 0,498 кВт/24 год
Енергоспоживання за рік 181.8 кВт-год/рік
Кліматичний клас SN-T
Корисний обсяг, всього 255 л
Корисний об'єм, холодильна камера 201 л
Корисний об'єм, камера BioFresh 71 л
Корисний об'єм, морозильна камера 54 л
Брутто-обсяг, всього 201 л
Напруга 220-240 V ~
Частота 50-60 Гц
Споживаний струм 1,4 А
ГАБАРИТИ ТА ВАГА
Розміри в упаковці (В/Ш/Г) 1 829.0 / 555.0 / 622.0 мм
Вага 68.80 кг
Вага в упаковці 72.80 кг
Габарити ніші (В/Ш/Г) 177.2 – 178.8 / 56 – 57 / 55.0 см
УПРАВЛІННЯ ТА ФУНКЦІЇ
Незалежні холодильні контури 2
Температурні зони 3
Діапазон температур морозильної камери від -15 °C до -26 °C
Діапазон температур холодильної камери від +3 °C до +9 °C
Управління основний інтерфейс користувача
Індикатор температури Холодильне та морозильне відділення
Блокування екрану Налаштовується на пристрої
Налаштування мови -
Сигналізація несправності Є
Сигналізація збою мережного живлення Є
Сигналізація відкритих дверей холодильної камери Є
Сигналізація відчинених дверей морозильної камери Є
Функція SuperСool Є
Функція SuperFrost Є
Функція Holiday Є
Функція SmartDevice Є
Функція SmartGrid-ready Є
Додаткові функції AlarmLightAmplifier / BottleTimer / CleaningMode / EnergySaver / NightMode / SabbathMode / PartyMode / IceCubeTimer
ХОЛОДИЛЬНА КАМЕРА
Зона свіжості БіоФреш
Вентилятор у холодильній камері
Повітряний фільтр у холодильній камері У клапані
Освітлення холодильної камери Світлодіодне стельове освітлення
Освітлення у BioFresh -
Механізми висування контенерів Телескопічні напрямні, що частково висуваються
Контейнери із доводчиками -
Полиці у холодильній камері 5
Контейнери BioFresh 2
BioFresh на телескопічних шинах
BioFresh на роликових напрямних 0
Полиці на двері для пляшок 1
Полиці на двері для консервів 2
Контейнери VarioBox 0
Висувні ящики OpenStage -
Лоток для яєць 10 яєць
МОРОЗИЛЬНА КАМЕРА
Генератор льоду IceMaker -
Освітлення морозильної камери -
Освітлення IceMaker-Safe -
Ящики в морозильній камері 2
Лоток для льоду Лоток для льоду
Система VarioSpace
Система FrostSafe з прозорою фронтальною частиною
ДИЗАЙН І ОБЛАДНАННЯ
Матеріал дверей Сталь
Декоративне оздоблення внутрішніх дверей -
Матеріал полиць на двері Біла пластмаса
Задня стінка з нержавіючої сталі
Матеріал регульованих полиць у морозильному відділенні Скло
Матеріал полиць холодильної камери Скло
ВСТАНОВЛЕННЯ
Монтаж меблевих дверей Ковзне кріплення дверей
Вентиляція Вентиляція через меблі
Регульовані по висоті ніжки 2
Ущільнювач дверей Змінний
Кут відчинення дверей 115°
Сторона відчинення дверей Можливо самостійно
Декоративна рама -

Вбудований холодильник Liebherr ICBSd 5122

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.