0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Whirlpool
- Код товару: 3775
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Інформація
- Відгуків (0)
Whirlpool WL S3160 BF

Абсолют Design Absolute: інтуїтивно зрозуміле приготування їжі та час для вас.
Відкрийте унікальний дизайн Absolute. Поєднання класичного дизайну та інтуїтивно зрозумілого управління. Немає необхідності йти на компроміс між красою дизайну та покращеними характеристиками.

6. SENSE пропонує чотири передвстановлені режими приготування: підтримання тепла, доведення до кипіння, плавлення та повільне приготування (гасіння). Все, що вам потрібно зробити, це вибрати відповідну функцію і варильна панель сама встановить оптимальний рівень потужності.

Зберігає їжу гарячою одним дотиком.
Функція підтримки температури підтримує ідеальну температуру їжі після приготування без ризику пригорання.

Розтопіть інгредієнти одним клацанням миші.
Функція плавлення доводить делікатні продукти, такі як шоколад чи олія, до ідеальної точки плавлення, не пригоряючи і прилипаючи до сковороді.

Повільне приготування без ризику пригорання.
Функція повільного приготування ідеально підходить для страв, які потребують тривалого приготування. Їжа випаровується повільно, щоб вона залишалася соковитою і не прилипала на дно каструлі.

Доведіть воду до кипіння і тримайте при кипінні.
Завдяки функції приготування їжі можна нагрівати воду, не проливаючи її і не витрачаючи енергію.

Подвійте можливості з подвійним FlexiCook
FlexiCook дозволяє гнучко керувати поверхнею, з'єднуючи дві конфорки разом: флексі-зона залишається активною, коли ви переміщаєте навколо неї посуд – ви можете використовувати половину чи всю зону.

Прямий доступ із незалежними повзунками.
Рішення забезпечує 18 рівнів потужності та функцію бустера, яку можна налаштувати за допомогою повзунка.

Можливість встановлення максимальної потужності, яка не буде перевищена.
Ви самі вирішуєте, якою буде максимальна потужність індукційної плити: 2,5 квт, 4,0 квт, 6,0 квт або 7,2 квт. Після встановлення бажаної максимальної потужності варильна панель автоматично регулює розподіл потужності між зонами так, щоб потужність не перевищувала задану межу. Завдяки цьому домашня установка не буде перевантажена, і ви зможете повною мірою використати функціональні можливості індукційної плити.

Простота складання та мінімалістичний дизайн
Конструкція без передньої вентиляції забезпечує просте встановлення без необхідності додаткової адаптації корпусу.

Індукційна плита Whirlpool легко вміщується в отвір газової плити. Вам не потрібно нічого міняти. Завдяки технології Power Management немає потреби замінювати електропроводку. Насолоджуйтесь комфортом використання, простотою очищення, безпекою та швидкістю роботи індукційної плити.

Мінімальна необхідна товщина стільниці становить 12 мм при встановленні без духовки або 28 мм при встановленні над духовкою.

Блокування від дітей
Функція блокування від дітей на цій варильній панелі запобігає доступу дітей до вибраних параметрів та їх зміни. Whirlpool піклується про безпеку дітей та спокій батьків.

Готуйте швидше та економічніше.
Вам потрібно закип'ятити воду, а у вас нема часу? Варильна панель кип'ятить воду за дуже короткий час та підтримує температуру кипіння при одночасному зниженні споживання електроенергії.

Скоротіть час приготування завдяки ефективній індукційній технології.
Завдяки індукційній технології нагрівальна плита дозволяє закип'ятити 2 літри води всього за 4 хвилини при споживанні енергії 230 Вт, що є набагато ефективнішим, ніж при використанні інших технологій.

Ще більше рівнів потужності
Рівень потужності для кожної конфорки можна встановити від 1 до 18. Така велика кількість рівнів потужності робить приготування кожної страви простою та зручною. Якщо у вас немає часу і потрібно швидко закип'ятити воду, використовуйте функцію бустера.

таймер. Ви завжди контролюєте час приготування
Встановіть час приготування від 1 до 99 хвилин для вибраної конфорки, після чого конфорка автоматично вимкнеться. Таймер можна встановити окремо для кожної конфорки.
Виробник залишає за собою право змінювати зовнішній вигляд, функціональність або системні налаштування без попереднього повідомлення. Фотографії та анімації призначені для демонстраційних цілей.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Тип | Індукційна |
| Стан | Нове |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
| Кількість індукційних конфорок | 4 |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Автоматика закипання | Так |
| Таймер | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 54 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 510 мм |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.