0
0

Портативний світлодіодний ліхтарик TITANUM TLF-T14BL

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: VIDEX
  • Код товару: 6718
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
  • Огляд товару
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Портативний ліхтарик TITANUM з акумулятором має компактні розміри, зручну ергономічну форму та працює від вбудованого акумулятора. Особливостями даної моделі є: регулювання яскравості для основного режиму та регулювання частоти мерехтіння для режиму стробоскоп та додатковий вихід USB для заряджання зовнішніх пристроїв (функція power bank). Підходить для застосування у якості кишенькового ліхтарика та як резервного джерела освітлення. РЕЖИМИ РОБОТИON – режим постійного світла.

 

Портативний ліхтарик TITANUM з акумулятором має компактні розміри, зручну ергономічну форму та працює від вбудованого акумулятора. Особливостями даної моделі є: регулювання яскравості для основного режиму та регулювання частоти мерехтіння для режиму стробоскоп та додатковий вихід USB для заряджання зовнішніх пристроїв (функція power bank). Підходить для застосування у якості кишенькового ліхтарика та як резервного джерела освітлення.

 

РЕЖИМИ РОБОТИ
ON 
– режим постійного світла;
STROBE – режим стробоскопа.


Параметри для кожного режиму наведено на упаковці.

 

КЕРУВАННЯ ЛІХТАРЕМ
- Увімкнути – одне короткочасне натискання на кнопку у вимкненому стані.
- Вимкнути – короткочасне натискання у ввімкненому стані після режиму «strobe».
- Перемикання між режимами – короткочасне натискання кнопки у ввімкненому стані.
- Регулювання яскравості – у режимі «ON», натисніть і тримайте кнопку.
- Регулювання частоти мерехтіння – у режимі «Strobe», натисніть і тримайте кнопку.


Якщо після останнього натискання минуло більше 5 секунд, наступне короткочасне натискання вимкне літарик.

 

ЗАРЯД ЛІХТАРИКА


Заряд акумулятора ліхтарика здійснюється за допомогою кабелю Type-C через відповідний зарядний порт у корпусі. Відкрийте захисну гумову кришку на задній частині ліхтарика та підключіть зарядний кабель до порту ліхтарика. Під час заряду індикатор буде постійно світитись червоним кольором, який зміниться на зелений коли батарея буде заряджена. Для запобіганню надмірного заряду акумулятора ліхтарик має вбудований захист, який зупинить подальше заряджання при повному заряді акумулятора. Після повного заряду необхідно від'єднати зарядний кабель від ліхтарика.

Вбудований акумулятор поставляється зарядженим і ним можна користуватися одразу після покупки, однак рекомендується повністю зарядити акумулятор перед першим використанням. Під час зберігання рекомендується підтримувати заряд акумулятора для його оптимальної роботи.

 

УВАГА!


Уникайте потрапляння прямого світла в очі. Дана модель не передбачає можливості самостійної заміни елементів живлення. Забороняється розбирати ліхтар, це може призвести до порушення експлуатаційних характеристик та анулювання гарантії.

 

 

Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.