0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: TCL
- Код товару: 9675
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (1)
TCL TV Q6C Premium QD-Mini LED TV
QLED з Mini-LED
Поєднуючи в собі переваги технологій QLED
та OLED, світлодіод TCL QD Mini перетворює традиційне
підсвічування на освітлення, яке
забезпечує точність. Крім того, в ньому використовується провідна
у світі технологія QLED, що забезпечує
контрастність та кольорову гаму, які можна порівняти з OLED. При цьому він забезпечує більш високу
пікову яскравість і триваліший термін служби. Це робить
її технологією майбутнього для великих екранів.
Максимальна
пікова яскравість Вражаючі
контрастні характеристики Широка гамма кольорів RGB
Тривалий термін служби
Технологія TCL All-domain Halo Control
Провідна у світі технологія міні-світлодіодів

QD-міні-світлодіод
Міні-телевізор зі світлодіодним підсвічуванням: усувач ореолу
Технологія керування ореолом TCL для всіх доменів охоплює весь процес – від генерації світла до обробки зображень. Він поєднує високоефективні світловипромінюючі чіпи та технологію лінз власної розробки. Він поєднує в собі мікро-OD, алгоритми керування освітленням та тінями та високоякісну технологію HVA-панелей. Точне управління освітленням на системному рівні ефективно вирішує проблему ореолу та забезпечує чудову якість перегляду.
Потужний світловипромінюючий чіп Конденсована мікролінза мікрооб'єктив | Біонічний алгоритм динамічного висвітлення
Перехідний відгук | Двонаправлена 23-розрядна технологія | панель HVA
Конденсована мікролінза
Управління світлом та пітьмою – виявлення чіткості деталей
Порівняно з попереднім поколінням звичайних світловипромінюючих чіпів, потужний світловипромінюючий чіп серії C6K значно покращує яскравість та енергоефективність. Завдяки цьому він відтворює світлі та темні сцени із природною чіткістю.

Потужний світловипромінюючий чіп
Звичайний світловипромінюючий чіп
Конденсована мікролінза
Високопродуктивна мікролінза
Мікро-OD
Найкраща якість зображення та тонкий корпус
Завдяки потужній оптичній міні-світлодіодній технології TCL, серія C6K забезпечує приголомшливе мікро-ОД. Він не тільки забезпечує більш тонкий телевізор, а й усуває проблему міні-світлодіодного ореолу.
Динамічне освітлення Bionic Algorithm
Збагачені темні та світлі деталі, більш реалістичне відтворення зображення
У поєднанні з характеристиками людського сприйняття та інформацією про пікселі зображення, деталі освітлення оптимізовані для сигналів SDR та HDR, тоді як деталі та контрастність світлих та темних сцен значно покращені. Насолоджуйтесь реальнішими світловими ефектами потокових медіаресурсів на телевізорі TCL.
7000: 1* надвисока власна контрастність, чудовий партнер для міні-світлодіодних телевізорів
Технологія HVA-панелей використовує нанорозмірні методи нанесення плівкового шару для створення молекулярної рідкокристалічної мікроструктури у формі метеликового крила. Ця конструкція точно контролює світло, що проходить через рідкокристалічний шар. Це значно покращує контрастність панелі.

Глибокіший чорний колір, вища яскравість
Серія Precise Dimming відноситься до міні-світлодіодних телевізорів з технологією All-Domain Halo Control. Нове покоління високопродуктивного світловипромінюючого чіпа, конденсованої мікролінзи та мікрооб'єктива OD ідеально підходять для освітлення окремих зон. Можливість контролю ореолу у кілька разів вища, ніж у звичайних зон. У поєднанні з панеллю HVA з високим коефіцієнтом контрастності та провідним у світі алгоритмом управління світлом та тінями серія Precise Dimming формує реальні співвідношення світла та тіні таким чином, що якість зображення телевізора значно покращується порівняно з традиційними телевізорами. Це забезпечує безкомпромісну якість зображення.

QLED
Понад мільярд відтінків яскравих кольорів
TCL QLED використовує кольорові квантові кристали, які поєднують нанорозмірні квантові точкові матеріали з органічними матеріалами в кількох шарах. У поєднанні з технологією підсвічування це досягнення забезпечує виняткові колірні та оптичні характеристики. Кожне зображення майстерно відтворює понад мільярд відтінків кольору в ідеальній передачі кольору, демонструючи захоплююче яскраві кольори. Покращена яскравість ще краще наголошує на тонких деталях. Це уможливлює інтенсивний та реалістичний перегляд.
Кольоровий квантовий кристал | 93% надширока кольорова гама DCI-P3
Покращена стабільність | Технологія біонічної оптимізації кольору
ЩО Панель
Більш чіткий зір із дрібнішими деталями
Панель HVA забезпечує надвисокий власний коефіцієнт контрастності 7000:1, надзвичайно широкий кут огляду та високу енергоефективність.
Технологія панелей HVA 5-кратне поліпшення контрастності | Енергоефективність | Кут огляду >178°
Процесор AiPQ
Сприйняття, інтелект та виробництво
Процесор AiPQ Pro, розроблений TCL, містить безліч унікальних алгоритмів TCL для оптимізації якості зображення. Цей чіп має інтелектуальні можливості розпізнавання і може регулювати якість зображення на рівні пікселів. Це забезпечує першокласний перегляд.
| Виробник | TCL |
| Екран | 55-дюймовий QLED, 3840x2160 (16:9), 80 пікселів на дюйм |
| Матриця | VA, Mini LED підсвічування, матове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Dolby Vision IQ, гібридна логарифмічна гамма |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | Процесор AiPQ Pro |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 40 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Цифрові інтерфейси | 4 порти HDMI 2.1, USB 3.0, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Chromecast, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 рік |
| Потужність | 70 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1229x776x297 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 12.4 кг |
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.















