0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 9341
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Sony KD-XH8196
Відтворює більш широку та точну колірну гаму
Розширюючи спектр кольорів, TRILUMINOS на базі наших процесорів X1 відтворює більше кольорів, ніж звичайний телевізор. Він аналізує та обробляє дані в кожному зображенні, щоб зробити кольори ще більш природними та точними, завдяки чому зображення стають ще ближчими до реального життя.
Супердозвіл, що б ви не дивилися
Дивіться чудові зображення у форматі 4K, насичені деталями та текстурами реального світу завдяки нашому процесору 4K HDR X1™. Зображення, зняті у форматі 2K і навіть Full HD, масштабуються до роздільної здатності 4K за допомогою 4K X-Reality™ PRO за допомогою унікальної бази даних 4K.
Менше розмитість навіть у швидких сценах
На деяких екранах спортивні сцени та швидкі дії проходять розмитими. Наша технологія Motionflow забезпечує плавність та чіткість рухів за рахунок створення додаткових зображень між зображеннями та чорних сегментів між сценами. Результат? Менше розмитості та залишкового зображення, більше плавності рухів.
Об'єктно-орієнтований HDR-ремастер
При ремастеринг HDR на основі об'єктів колір окремих об'єктів на екрані аналізується, а контрастність регулюється, на відміну від більшості телевізорів, де контрастність регулюється тільки по одній кривій контрастності від чорного до білого. Завдяки індивідуальному ремастерингу об'єктів цей телевізор може відтворювати глибші кольори, текстури та реалістичні зображення.
Слухайте якісний звук
Наш динамік X-Balanced Speaker, розроблений для покращення якості звуку та зменшення товщини телевізора, завдяки своїй унікальній новій формі відтворює фільми та музику з чистим звуком. Ця функція доступна на телевізорах з діагоналлю більше 55 дюймів.
Гарно оформлений
Завдяки вузькому рамному обрамленню цей телевізор виглядає розкішно та вишукано. Ви будете зосереджені на зображенні, а не на телевізорі.
Скажи, що ти хочеш подивитись
Знаходьте свій улюблений контент швидше, ніж будь-коли, за допомогою голосового пошуку. З голосовим пошуком більше не потрібно ускладнювати навігацію або стомлюючи друкувати — просто запитати.
Просто поговоріть – цікавий спосіб дослідити нові світи
Знайдіть всі розваги, про які ви можете мріяти, так само швидко, як ви говорите. Завдяки розширеному голосовому управлінню цей смарт-телевізор на базі Android дозволяє миттєво дивитися фільми та передачі з програм або по телевізору.
Більше 5000 програм, більше, ніж на будь-якому іншому смарт-телевізорі
Smart-телевізор Sony на базі Android TV пропонує неймовірну кількість програм. Вибирайте ті, які зроблять ваше життя веселішим та цікавішим.
Більше ніякого очікування
Програми запускаються швидко, і вам більше не потрібно чекати при перемиканні між програмами - Netflix запускається в 3 рази швидше, ніж раніше.
Наші телевізори на Android рекомендовані Netflix
Netflix створили простий спосіб, за допомогою якого ви можете вибрати телевізор з більш високою продуктивністю, більш простим доступом до додатків та новими функціями, які роблять його зручнішим смарт-телевізором. Рекомендовані Netflix телевізори допоможуть вам насолоджуватися популярними шоу та фільмами за допомогою спеціальної кнопки та голосового керування.
Керуйте своїм телевізором та смарт-пристроями за допомогою голосу
Ви можете попросити свій телевізор за допомогою асистента Google підключитися і взаємодіяти з вашими розумними пристроями, включаючи камери відеоспостереження та побутову техніку. Це справді просто і зручно.
Підключіться до свого Alexa
Підключіть пристрої з підтримкою Alexa для зручного керування телевізором Sony без допомоги рук. За допомогою Alexa ви можете вмикати телевізор, перемикати канали, регулювати гучність та багато іншого.
Працює з Google Home
Підключіть Google Home для зручного керування телевізором Sony без допомоги рук. За допомогою Google Home ви можете знаходити та транслювати улюблені відео на телевізор Sony, не піднімаючи рук.
Працює з Apple AirPlay / Apple HomeKit
За допомогою Apple AirPlay ви можете транслювати відео та аудіо на телевізор прямо зі свого iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми та серіали у програмі Apple TV, у ваших улюблених додатках або навіть у Safari. Діліться своїми фотографіями з усіма у кімнаті.
Надсилайте повідомлення на більший та покращений екран за допомогою Chromecast
Chromecast дозволяє транслювати ваші улюблені відео, ігри та програми з вашого мобільного пристрою у повній якості на вбудований у телевізор Chromecast. Лише одне натискання кнопки трансляції на екрані Android або iOS - і ви зможете збільшити масштаб того, що вам подобається. Трансформуйте вміст, а потім продовжуйте перегляд на телефоні або планшеті.
Гарно оформлений
Наш пульт дистанційного керування преміум-класу з матового алюмінію з оздобленням «під волосок» зручно лежить у руці та гармонійно виглядає у вашій вітальні. Керуйте телевізором, навіть якщо на шляху є перешкоди, за допомогою з'єднання Bluetooth і використовуйте безліч простих кнопок для керування основними функціями.
Просте керування за допомогою інтелектуального пульта дистанційного керування
Підключайте приставки та інші пристрої через HDMI до телевізора та керуйте ними всіма за допомогою одного інтелектуального пульта. Більш тонкий та округлий дизайн із вбудованим мікрофоном для голосового керування та покращеною розкладкою кнопок робить його дуже зручним у використанні.
Google Play ™: світ контенту та програм
Дивіться фільми та телешоу, грайте в ігри та багато іншого в Google Play™. Насолоджуйтесь величезним і постійно зростаючим вибором програм на вашому телевізорі по-новому.
Чітка фаза для плавних, збалансованих частот
BRAVIA™ використовує потужну комп'ютерну модель для аналізу та компенсації неточностей у роботі динаміків. І тому вона «зчитує» частоту роботи динаміків із вищою точністю. Ця інформація використовується для усунення будь-яких піків або провалів у природній роботі динаміків, що забезпечує чистий, природний звук із плавним та рівномірним відтворенням усіх частот.
YouView: найкраще з наздоганяючого телебачення та телебачення на запит
Завдяки вбудованому YouView ви можете повернутися на сім днів тому і переглянути передачі з BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, Channel 5 та Pop Fun. Ви також можете отримати доступ до широкої бібліотеки контенту на запит. Щоб почати користуватися YouView, просто підключіть BRAVIA™ до антени та широкосмугового з'єднання.
Пориньте у гострі відчуття кіно
Насолоджуйтесь кінематографічними враженнями у себе вдома. Технологія Dolby Vision™ оживляє сцени для реалістичного перегляду, а Dolby Atmos™ наповнює кімнату захоплюючим об'ємним звуком.
Зберігаючи пристрасть творців
Для усунення колірних варіацій у процесі виробництва цей телевізор готовий до використання високопродуктивного програмного забезпечення автоматичного калібрування Calman для портретних дисплеїв. Це забезпечує безпрецедентний рівень калібрування та можливість точного налаштування, яке просто неможливе при звичайних налаштуваннях зображення. Він забезпечує високоточну передачу кольорів, що відповідає вихідному телевізійному сигналу, і може навіть адаптуватися до найменших змін кольору, які можуть відбуватися з часом. Цей телевізор підтримує Calman Ready, що дозволяє клієнтам використовувати програмне забезпечення, що застосовується творцями візуальних ефектів при постобробці та контролі якості, що ще раз демонструє нашу відданість забезпеченню
| Виробник | Sony |
| Екран | 43" LCD, 3840x2160 (16:9), 102 ppi |
| Матриця | IPS, Edge LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц, інтерполяція 400 XR (Motionflow XR) |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Процесор | ARM Cortex-A73, 4 ядра |
| Пам'ять | оперативна 2 Гб, вбудована 16 Гб |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS, DTS Digital Surround |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.0, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2020 рік |
| Потужність | 66 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x100 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 970x630x262 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 9.8 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.