0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 9189
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор 65" Sony K65XR90PAEP
Телевізор Sony k65xr90paep забезпечує максимальну контрастність зображення та найреалістичніший досвід кіно. Розширена колірна шкала забезпечує яскраві, насичені кольори навіть при високій яскравості на відміну від інших телевізорів. Таким чином, ви переглядаєте зображення, як задумане творцями.

Чіткий звук та зображення
Точні кольори від Sony
Технологія XR Backlight Master Drive із спеціальним алгоритмом локального гасіння точно керує тисячами світлодіодів, щоб надати зображенню телевізора K65XR90PAEP реалістичний контраст. Дисплей XR Triluminos Pro дозволяє відтворювати понад мільярд кольорів з тонко різноманітними кольорами та насиченістю, які надають природного вигляду кожної деталі. Такі технології, як Clear Image, Motion Clarity, X-Anti Reflection та X-Wide Angle, роблять зображення чітким та плавним.

Звук, найближчий до кінематографічного
Почуйся як у кіно. Технологія Acoustic Multi-Audio+ з лінійним твітером угорі та бічними твітерами у кадрі створює кінематографічні просторові ефекти, і кожен звук доноситься саме звідти, звідки він повинен. Нова функція посилення голосу Voice Zoom 3 використовує штучний інтелект для розпізнавання діалогів і збільшує або зменшує їх гучність, щоб навіть тихі розмови були добре чутні та чіткі. Функція інтерполованого об'ємного 3D-звуку перетворює звук із динаміків телевізора таким чином, щоб створювати віртуальні динаміки зверху та з боків.

Театр BRAVIA
Наповніть усю кімнату хвилюючим кінематографічним звуком. Поєднання телевізора BRAVIA з одним із продуктів BRAVIA Theatre дозволить вам насолоджуватися емоціями та враженнями прямо з кінозалу будинку. Налаштування звукових полів та гучності легко вибираються пультом дистанційного керування від телевізора.

Розваги для всіх
Любіть розваги та планету
Менша дія на навколишнє середовище, більш висока інтенсивність зображення та звуку. Функція Desktop Eko на телевізорі BRAVIA допомагає оптимізувати енергоспоживання.
Google TV
Переглядайте понад 400 000 фільмів та телешоу з різних потокових сервісів. Ви знайдете їх все в одному місці-організовані на теми і розділені на жанри відповідно до ваших інтересів.
Призначений для PS5
Під час підключення консолі PS5 телевізор BRAVIA автоматично вибирає ігровий режим, у якому уповільнення зменшується, а швидкість відгуку збільшується.
У природній гармонії
ТБ K65XR90PAEP знаходиться в повній гармонії з навколишнім середовищем. Форма, матеріали, кольори та оздоблення поверхні чудово поєднуються з дизайном інтер'єру, стін та інших приладів домашнього кінотеатру.

Створити обліковий запис на MySony
Зареєструйтесь на MySony та отримайте доступ до унікальних переваг, таких як поради, навчальні посібники, обслуговування клієнтів або можливість реєстрації та оцінки продуктів. Натисніть на банер, щоб дізнатися більше або створити обліковий запис прямо зараз:
* Скануйте QR-код або відвідайте веб-сайт www.sony.pl/mysony
* Натисніть "Створити обліковий запис" та заповніть реєстраційну
форму • дотримуйтесь інструкцій, які ви отримаєте електронному листі

| Виробник | Sony |
| Екран | 65" QLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | Mini LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | Когнітивний процесор XR |
| Пам'ять | вбудована 32 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 70 Вт стерео, сабвуфер (10 Вт), Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS-HD, DTS Digital Surround |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 2x USB, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ax, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 5.3, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 80 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1443x908x349 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 34.8 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.