0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 9043
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (1)
Телевізор 65" Sony K65XR80PAEP
ТБ Sony k65xr80paep - ідеальний аксесуар для вашого житлового простору завдяки тонкому дизайну, який гармонійно поєднується з будь-яким оточенням, реалістичним зображенням і атмосферним звуком.

Технології для чудової розваги
OLED дисплей
Телевізор Sony K65XR80PAEP оснащений OLED-дисплеєм з майстерні віртуозності, який управляє 8 мільйонами окремих пікселів, що самосвітяться. Кожен піксель вмикається або вимикається, створюючи темні та світлі пікселі, забезпечуючи глибший чорний колір та більш сліпучі кольори. Завдяки екрану високої яскравості та датчику температури цей телевізор із функцією XR Contrast Booster точно керує світлом для чудових зображень із чистим чорним кольором.

Динаміки для кінематографічного досвіду
Акустична поверхня Audio+ з твітером перетворює будь-яку частину екрана на потужний динамік, виробляючи звук саме у потрібному місці сцени. Масштабування об'ємного звуку 3D створює віртуальний об'ємний звук зверху і збоку, використовуючи тільки динаміки телевізора.

Театр BRAVIA
Поєднання BRAVIA та BRAVIA Theater привносить у ваш будинок кінематографічне хвилювання та хвилювання у вигляді неперевершеного аудіовізуального досвіду. Технологія просторового відображення звуку 360 створює фантомні динаміки поруч із фізичними динаміками, забезпечуючи макет, що нагадує кінотеатр, та справжні кінематографічні розваги будинку.

Відмінне зображення та звук в елегантному дизайні
Google TV
Google TV об'єднує фільми, серіали та багато іншого з програм та підписок і чітко організує їх.
Гарний дизайн
Дизайн Slim One Slate поєднує екран та рамку в одну суцільну поверхню для фантастичного досвіду. Плоска цільна задня частина підкреслює гладкі лінії та тонкий профіль телевізора. 4-позиційна підставка дозволяє вибирати зовнішнє положення, внутрішнє положення для невеликих полиць та два положення звукової панелі залежно від ваших уподобань.
Безпечна планета
З інноваційним Eco Dashboard ви можете легко активувати екологічно чисті налаштування. Без шкоди для продуктивності екологічний слід зменшується.
Час грати
BRAVIA відповідає вражаючому світу графіки та звуку сучасних ігор. І якщо ви очікуєте повного досвіду, телевізор K65XR80PAEP сумісний із консоллю PlayStation5. Це дозволить вам повністю поринути у ігровий світ.

Створити обліковий запис на MySony
Зареєструйтеся на MySony та отримайте доступ до унікальних переваг, таких як поради, навчальні посібники, обслуговування клієнтів або можливість реєстрації та оцінки продуктів. Натисніть на банер, щоб дізнатися більше або створити обліковий запис прямо зараз: www.sony.pl/mysony
* Натисніть "Створити обліковий запис" та заповніть реєстраційну
форму • дотримуйтесь інструкції, які ви отримаєте в електронному листі

| Виробник | Sony |
| Екран | 65" OLED, 3840x2160 (16:9), 68 ppi |
| Матриця | Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | Когнітивний процесор XR |
| Пам'ять | вбудована 32 Гб |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 50 Вт стерео, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS-HD, DTS Virtual X |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ax, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 5.3, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 83 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1442x855x248 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 23.2 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Виробник Словаччина чи малазія ?
Виробник Словаччина.