0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: TCL
- Код товару: 10065
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
TCL четвертого покоління
Вершина технологій та мистецтва
C8K змінює традиційний вигляд світлодіодних телевізорів. Панель виготовлена з високоякісних матеріалів на індивідуальному порядку, використовуючи першу в світі архітектуру та індивідуальний процес точного виробництва. Завдяки вузькому чорному обсягу, поле зору стає більш широким, а ефект занурення при досягненні перегляду миттєво.
Crystglow Whva панель
Протягом четвертого покоління світлодіодних телевізорів TCL є подвійна революція в технологіях та процесах
Компанія TCL стала піонером у галузі експонатів з необмеженим оглядом у телевізійній галузі завдяки інноваційним технологіям та дизайном. Завдяки власній архітектурі, спеціальних матеріалах, а також оптимізації та модернізації всього виробничого процесу, TCL не тільки забезпечує виняткову якість зображення, але й надає преміум -візуальне сприйняття з «майже нульовим чорним контуром», створюючи елегантний вигляд.
Crystglow Whva панель
Світ, що веде у світі QD-Mini, керував функцією точного затемнення
Серія точне затемнення з підтримкою до 3840 зон
Глибший чорний колір, вища яскравість
Технологія контролю ореолу TCL
Mini-Lidd TV: усунення областей
Потужний світлий чіп
Керувати світлом і тінню, зафіксуйте найменші деталі
Динамічний світлий алгоритм Bionic
Вдосконалена розробка темних та яскравих деталей, більш реалістичне відтворення зображень
Технологія CSOT HVA Panels
Супер Високий природний контраст до 7000: 1-чудовий варіант для міні-телевізора
Яскравість hdr 4500 нитка
Наповніть свої почуття яскравістю
Більше мільярдів відтінків яскравих кольорів
TCL AI
Ядро мудрості, розширення можливостей багатоваріантного досвіду
Кінематографічний агент із штучним інтелектом
Офісний агент із штучним інтелектом
Ваш офіс на екрані
Зрозуміло, більш чіткі, реальні
Акселератор гри 288 VRR*/ Власна частота оновлення 144 Гц
Авторитетна сертифікація якості зображення
Звук перевершує очікування
Беонний
Завжди створюйте ідеальний звуковий фон
Доповідачі високого класу
Звук кращий, ніж привіт-Fi

Окремий небо -канал
Тонкий та інтегрований дизайн
Ідеально вписується у ваш простір
| Виробник | TCL |
| Екран | 75" QLED, 3840x2160 (16:9), 59 ppi |
| Матриця | VA, Mini LED підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, HDR4500, Dolby Vision IQ, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Колірне охоплення | DCI P3 97% |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | AiPQ Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | стерео, Dolby Atmos, DTS Virtual X |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, USB, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ax, Wi-Fi Direct, Miracast, Chromecast, Bluetooth 5.4, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC |
| Функції Smart TV | керування голосом, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | 85 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШхВхГ) | 1658x986x368 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 30.4 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.





















