0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: TCL
- Код товару: 9982
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)

НЕПОРІВНЯНА ЯКІСТЬ ЗОБРАЖЕННЯ
QLED PRO
Яскраві візуальні ефекти, реалістичні кольори
Пориньте в калейдоскоп фарб, де кожен відтінок оживає з неперевершеним блиском та глибиною.
95% DCI-P3
Використовуючи технологію квантових точок, він відтворює понад 1 000 000 000 відтінків яскравих та точних кольорів, забезпечуючи до 95% колірної гами відповідно до стандарту DCI-P3. Він пожвавлює цифрове середовище так, як раніше було неможливо.

Більше 100 локальних зон затемнення
Глибокіший чорний колір, вища яскравість
Більше 100 зон локального затемнення точно коригують та балансують підсвічування та зображення, розраховуючи інтенсивність яскравості для кожної зони на основі сигналів зображення, завдяки чому на кожному кадрі можна відобразити більше деталей у світлих та темних областях.
ПРОЦЕСОР AiPQ PRO
Воно сприймає, воно мислить, воно виробляє
Це процесор якості зображення на основі ІІ, який сприймає та аналізує інформацію, як розумну істоту, щоб фіксувати кожну деталь у реальному світі у своїй великій базі даних та виконувати моделювання та оптимізацію на основі людського сприйняття. У результаті він відтворює візуальні результати з яскравими кольорами, відмінним контрастом та кристальною чистотою, як у реальному світі.
Штучний інтелект-Ясність
Ai-Clarity розпізнає зображення у найдрібніших деталях. Він аналізує зображення на основі їх вихідної роздільної здатності та відображає максимально точні візуальні результати при підвищенні роздільної здатності та точному шумоподавленні.
Ai-Колір
Ai-color сприймає зображення так, як це роблять людські очі. Він відтворює зображення, налаштовуючи безліч параметрів, включаючи колірний об'єм, насиченість та контрастність. Яскраві відтінки, які ви бачите, були відтворені та зафіксовані у реалістичній манері з відтінком художнього стилю.
Штучний інтелект-Рух
Ai-Motion чутливо реагує на об'єкти, що швидко рухаються, обчислюючи рух з урахуванням частоти оновлення та кількості кадрів, щоб відновити плавне зображення, компенсуючи розмитість і розриви.
Штучний інтелект-HDR
Ai-HDR робить ваш телевізор TCL неймовірно інтелектуальним при декодуванні кількох форматів HDR. Справа не тільки в природних кольорах, яскравості та контрастності; ви бачите саме те, що задумав розробник контенту під час його створення.
Штучний інтелект-Контраст
Ai-Contrast виявляє екстремальні ситуації на зображенні. Він відтворює реальність, динамічно оптимізуючи коефіцієнт контрастності для різних візуальних сценаріїв, включаючи темряву, яскравість та безліч деталей.
T-SCREEN PRO
Вища контрастність, більше деталей
Завдяки інноваційній технології TCL T-SCREEN PRO, розробленій компанією TCL, забезпечується більш висока та точна контрастність, усуваються ореоли та перешкоди від навколишнього світла, а також досягається більш чітка та деталізована якість зображення.

HDR10+
Дивіться подробиці докладніше
Розширений динамічний діапазон (HDR), найновіший стандарт для контенту UHD, забезпечує чудову якість зображення з вражаючою яскравістю, винятковою деталізацією тіней та яскравими кольорами. Розслабтеся та насолоджуйтесь неймовірною деталізацією зображення, як і замислювалися творці фільму.
Множинний догляд за очима
Готові до довгої подорожі
Завдяки ряду технологій для захисту зору, таких як низький рівень синього світла, оптимізація природного освітлення, компенсація руху, відсутність мерехтіння і т.д., TCL C655 PRO продовжує піклуватися про здоров'я ваших очей.
Навколишній тон доступний лише на 85 дюймах.

Звук перевершує очікування
ONKYO 2.1ch із сабвуфером
Віртуалізований 3D звук
DTS-HD та DTS Virtual:X створюють об'ємний звук, який, здається, виходить зверху, збоку та позаду вас, забезпечуючи ефект занурення у будь-якій кімнаті.
ПРОСТИЙ І ЕЛЕГАНТНИЙ
Стройне та універсальне тіло
Оцініть майстерність універсального дизайну
Завдяки металевому дизайну без рамки TCL C655 PRO легко впишеться в будь-який інтер'єр, перетворивши ваш будинок на захоплюючий шедевр. Оцініть ідеальне поєднання мистецтва та технологій.


ВИКЛЮЧНА ГРА
Ігровий Прискорювач із частотою 120 Гц
Затримка може розчаровувати, особливо любителів ігор. Завдяки новітній технології ігрового прискорювача TCL та функції автоматичного налаштування контенту частота оновлення та затримка стали нижчими, ніж будь-коли. Тепер ви можете насолоджуватися плавнішими іграми.
Режим ігрового зображення
Виберіть потрібний режим зображення з оригінального, FPV і RPG у Game Bar і пориньте в захоплюючий ігровий процес.
| Виробник | TCL |
| Екран | 75-дюймовий QLED, 3840x2160 (16:9), 59 пікселів на дюйм |
| Матриця | VA, Direct LED підсвічування |
| Зображення | яскравість 450 кд/м.кв, контрастність 6000:1, HDR10, HDR10+, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц |
| Колірне охоплення | DCI-P3 95% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | Процесор AiPQ Pro |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 50 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Atmos, DTS-HD, DTS Virtual X |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.1, USB, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Chromecast, Bluetooth 5.0, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | у режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x400 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1672x1030x344 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 27.8 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.














