0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: TCL
- Код товару: 10900
- Наявність: Доставка на склад 3-4 дні
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Передова технологія Mini LED

Міні-світлодіодний телевізор: усунення ореолів
Технологія TCL для повного усунення ореолів охоплює весь процес від генерації світла до формування зображення. Вона включає високоефективні світловипромінюючі чіпи і розроблену компанією технологію лінз у поєднанні з технологією Micro-OD, алгоритмами управління світлом і тінями, а також високоякісною технологією панелей HVA. Завдяки точному керуванню світлом на системному рівні технологія ефективно вирішує проблему ореолів та забезпечує чудову якість зображення.
Потужний світловипромінюючий чіп Конденсуюча мікролінза Мікро-OD | Біонічний алгоритм динамічного освітлення
з перехідною характеристикою Двонаправлена 23-бітна технологія Панель HVA
Потужний світловипромінюючий чіп
Майстер світла та тіні, що вловлює найдрібніші деталі
Порівняно з попереднім поколінням звичайних світловипромінюючих чіпів, революційний потужний світловипромінюючий чіп C6K значно підвищує яскравість та енергоефективність, дозволяючи чітко відтворювати природні яскраві та темні сцени.
Основа Super Energy Highlighter Технологія захисту від корозії ALD
Підвищення яскравості на 53,8% Підвищення енергоефективності на 10%
Мікролінза, велика потужність
Розроблена компанією TCL технологія конденсованої мікролінзи точно регулює напрямок світла завдяки конструкції із затемненням у вигляді аркового мосту. Завдяки елітній моделі розрахунку типу освітлення формується золота кривизна з можливістю надточного фокусування світла, що значно покращує рівномірність підсвічування та контроль ореолів для чіткішого відображення деталей на екрані.
Поліпшення контролю ореолів на 18,7% Підвищення рівномірності підсвічування на 143% Підвищення оптичної стабільності у 8 разів
Мікро-OD
Найкраща якість зображення, тонший корпус
Завдяки потужній оптичній технології Mini LED від TCL телевізор C6K забезпечує приголомшливу якість зображення Micro-OD. Він не тільки тонший, а й вирішує проблему ореолів Mini LED за рахунок використання спресованої мікролінзи та надвисокого зонування, завдяки чому зірки на нічному небі виглядають глибокими, чіткими та зрозумілими.
Біонічний алгоритм динамічного освітлення
Покращене опрацювання темних і світлих ділянок, більш реалістичне перенесення кольорів
Завдяки поєднанню особливостей людського сприйняття та інформації про пікселі зображення деталізація освітлення оптимізована для сигналів SDR та HDR, а деталізація та контрастність світлих та темних сцен значно покращені. Насолоджуйтесь реалістичними світловими ефектами під час перегляду потокового мультимедіа на телевізорі TCL.
Чим точніше керування підсвічуванням, тим чіткіше деталі зображення
Двонаправлена 23-бітна технологія точного керування дозволяє точно визначати яскравість і колірну температуру навколишнього освітлення, а також регулювати яскравість і колірну температуру телевізора, щоб зображення було яскравішим і яскравішим.
Надвисока природна контрастність до 7000:1*, чудовий варіант
для міні-LED-телевізорів
У технології HVA Panel використовують нанорозмірні плівкові шари для створення молекулярної мікроструктури рідких кристалів у формі метеликових крил. Ця структура точно регулює світло, що проходить через шар рідких кристалів, значно підвищуючи контрастність панелі.

Глибокіший чорний колір, підвищена яскравість
Серія з точним регулюванням яскравості - це міні-світлодіодні телевізори з технологією управління ореолом по всій площі екрану. Нове покоління потужних світловипромінюючих чіпів, спресованих мікролінз та мікрооптичних лінз робить світлову форму окремих зон більш досконалою, а ефективність управління ореолом у кілька разів вища, ніж у звичайних зон. Завдяки панелі HVA з високим коефіцієнтом контрастності та провідному у світі алгоритму управління світловими та тіньовими ефектами серія Precise Dimming формує реалістичне зображення, значно покращуючи якість картинки порівняно із звичайними телевізорами та забезпечуючи більш високу якість зображення.

Понад мільярд відтінків яскравих кольорів
У телевізорах TCL QLED використовують кольорові квантові кристали, в яких нанорозмірні квантові точки поєднуються з органічними матеріалами в декількох шарах. Завдяки цій технології у поєднанні з підсвічуванням досягаються виняткові колірні та оптичні характеристики. Кожен кадр майстерно передає понад мільярд відтінків ідеальних яскравих кольорів, демонструючи приголомшливу насиченість. Підвищена яскравість дозволяє розглянути найдрібніші деталі, забезпечуючи ефект повного занурення та реалістичність зображення, що розкриває приховані нюанси.
Барвисті квантовий кристал | Надширока гама кольорів 93% DCI-P3
Підвищена стабільність Технологія оптимізації кольору Bionic
Точніший зір, дрібніші деталі
Панель HVA підтримує надвисокий власний коефіцієнт контрастності 7000:1, а також відрізняється надшироким кутом огляду та високою енергоефективністю, забезпечуючи чіткість та видимість деталей зображення.
Технологія панелей HVA 5-кратне підвищення контрастності Енергоефективність Кут огляду >178 °
Процесор AiPQ Pro
Він сприймає, аналізує та обробляє
Розроблений компанією TCL процесор AiPQ Pro включає у собі
безліч унікальних алгоритмів налаштування якості зображення.
Цей чіп має чудові інтелектуальні сенсорні можливості і
може коригувати якість зображення на рівні пікселів,
забезпечуючи першокласну якість перегляду.
У вас Контраст | Мати колір | У вас є Ясність
Мати рух | У вас є HDR | У вас є сцени
У вас є сцени
Більш повне занурення
TCL Ai Scene має потужні інтелектуальні можливості розпізнавання. Він забезпечує чудове розпізнавання, аналіз сцен та налаштування алгоритмів на основі вмісту зображення для оптимізації зображення на рівні пікселів, забезпечуючи повніше занурення при перегляді, заняттях спортом та іграх.
Google TV
Спеціально для вас
Знаходьте нові фільми та серіали за своїми підписками та доступним контентом. Завдяки рекомендаціям, що базуються на тому, що ви дивилися і що вам цікаво, вам буде простіше знайти свій улюблений фільм або серіал.
| Виробник | TCL |
| Екран | 50"QLED, 3840x2160 (16:9), 88 ppi |
| Матриця | VA, Mini LED підсвічування, матове покриття |
| Зображення | контрастність 6000:1, HDR10, HDR10, Dolby Vision IQ, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 144 Гц |
| Колірне охоплення | DCI P3 93% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Google TV |
| Процесор | Процесор AiPQ Pro |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 30 Вт стерео, Dolby Atmos, DTS, DTS Virtual X |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI 2.1, USB, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Chromecast, Bluetooth 5.4, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Потужність | 54 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1111x697x280 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 9.1 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.
















