0
0

Телевізор Sony XR-77A84K OLED 4K Android TV

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Sony
  • Код товару: 6091
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ: 77
Тип телевізора: OLED
Роздільна здатність екрану: Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Модельний рік: 2022
Частота зміни кадрів: 120
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Sony XR-A84K OLED 4K Android TV

Подивіться, як Cognitive Processor XR™ виводить відео та аудіо на новий рівень. Революційний процесор Sony BRAVIA XR™ відтворює зображення та звук надзвичайно реалістично, відповідно до людських почуттів. Облік цих особливостей поряд із всебічним аналізом зображення забезпечує реалістичну глибину, виняткову контрастність та красиві, яскраві кольори.

OLED 4K

Що б ви не дивилися, процесор Sony Cognitive Processor XR™ інтерполює зображення, надаючи йому якість, близьку до 4K. OLED-екран також забезпечує виняткову контрастність, що точно контролюється нашою унікальною технологією, що забезпечує реалістичну глибину та чистий чорний колір у кожній сцені.

Когнітивний процесор XR™

Подивіться, як Cognitive Processor XR™ виводить відео та аудіо на новий рівень. Революційний процесор телевізорів Sony BRAVIA XR™ відтворює зображення та звук неймовірно реалістично відповідно до роботи вашого зору та слуху. Облік особливостей зору та всебічний аналіз зображення забезпечують реалістичну глибину, виняткову контрастність та красиві, яскраві кольори.

Контраст XR OLED Pro

Технологія XR OLED Contrast Pro покращує колір та контраст у світлих ділянках. Ідеальна чистота чорного та висока пікова яскравість надають зображенню неповторної реалістичності. Цей OLED-телевізор з високою яскравістю панелі [2] оснащений датчиком температури [1]. Це дозволяє Cognitive Processor XR™ керувати світлом залежно від температури екрану, щоб усі пікселі в яскравих областях світилися одночасно.

XR Трилюмінос Про

Завдяки процесору Cognitive Processor XR™ телевізор A80K з дисплеєм XR Triluminos Pro пропонує понад мільярд тонко диференційованих кольорів, як у реальному світі. Широкий колірний діапазон панелі та процесор, керований людиною, дозволяють визначати кольори на основі насиченості, відтінку та яскравості, а також отримувати природні градації тонів.

Ремастер XR HDR

Технологія XR HDR Remaster дозволяє ідентифікувати окремі об'єкти на екрані, аналізувати їх колір та регулювати контрастність для підвищення реалістичності. Ця об'єктно-орієнтована обробка, заснована на технології BRAVIA XR, незрівнянно точніша, оскільки дозволяє налаштовувати колірний тон, насиченість, яскравість, вектор руху, смугу пропускання та багато іншого. В результаті ви отримуєте виключно реалістичні сцени з більшою глибиною, точно відтвореними текстурами та природними кольорами.

Інтерполяція XR 4K

Технологія інтерполяції XR 4K надає зображенню з будь-якого джерела якість, близька до 4K. Процесор Cognitive Processor XR™ обробляє величезні обсяги даних та інтелектуально реконструює текстури та деталі для підвищення реалістичності зображення.

Супердозвіл 4K XR

Технологія XR Super Resolution розпізнає окремі об'єкти на зображенні, а текстури, що відтворюються нею, практично не відрізняються від реальності. Процесор BRAVIA XR ретельно аналізує та обробляє дані, щоб забезпечити реалістичність деталей та текстур у зображеннях 4K – у чотири рази вище, ніж у форматі Full HD.

Згладжування 4K XR

XR Smoothing створює м'яке природне зображення 4K без видимих ​​колірних смуг, які можна знайти на інших телевізорах. У сценах, що відображаються, з'являються тисячі відтінків і переходів, що надає зображенню надзвичайно реалістичний вигляд.

OLED-екран XR з рухом

Щоб запобігти розмиттю зображення під час руху, технологія XR OLED Motion Technology використовує когнітивний процесор XR™ для виявлення та аналізу вмісту послідовних кадрів. Потім він генерує додаткові зображення та вставляє їх між вихідними кадрами, забезпечуючи чіткий та плавний рух при швидких діях на екрані.

Красиві кольори під час перегляду з будь-якої точки вітальні

Зображення, що переглядаються спереду та під кутом, тепер однаково приємні для очей. OLED-панель з пікселями, що самосвітяться, гарантує точну і стабільну кольору на кожному зображенні.

4К / 120 кадрів за секунду

ТБ BRAVIA допоможе вам перемогти суперників. Вхід HDMI 2.1 дозволяє грати в сумісні ігри зі швидкістю до 120 кадрів за секунду, так що ви можете грати в шутери, спортивні та інші динамічні ігри. Затримка введення 8,5 мс у 4K/120fps та спеціальний ігровий режим додадуть грі унікальну плавність.

Автоматичний режим із малою затримкою (ALLM)

Завдяки функції ALLM, представленій у HDMI 2.1, телевізор BRAVIA розпізнає підключену працюючу консоль і автоматично перемикається у режим низької затримки. Результатом є плавніша гра і швидша реакція, що дуже важливо для динамічних дій.

Змінна частота оновлення

Змінна частота оновлення, введена в HDMI 2.1, запобігає так званому вирізанню гри та розриву екрана. Телевізор BRAVIA підвищує плавність зображення, динамічно регулюючи частоту оновлення відповідно до зміни частоти кадрів у грі.

Функція Auto HDR Tone Mapping – автоматичне відображення тонів HDR

Auto HDR Tone Mapping оптимізує налаштування HDR під час початкового налаштування системи PS5™. Консоль PS5™ автоматично визначає окремі моделі телевізорів BRAVIA та вибирає найкращі налаштування HDR. В результаті ви бачите всі кольори і важливі деталі в найяскравіших і найтемніших частинах контрастних сцен.

Auto Genre Picture Mode — налаштування режиму зображення відповідно до жанру гри.

Ваш телевізор BRAVIA автоматично перемикається на ігровий режим, щоб швидше реагувати на зміни вхідного сигналу. Коли ви використовуєте консоль PlayStation®5 для перегляду фільму, включається стандартний режим, який обробляє зображення для надання йому виразності.

Акустична поверхня Аудіо +

Завдяки технології Acoustic Surface Audio+™ звук виходить прямо з екрана та переміщається разом із зображенням. Це робиться трьома приводами, які змушують екран м'яко вібрувати. Два бічні приводи покращують чутність високих частот і чіткість діалогу. Два бічні сабвуфери збільшують інтенсивність звуку.

Інтерполяція об'ємного 3D-звуку

Завдяки технології BRAVIA XR™ кожне зображення, яке Ви переглядаєте, буде наповнене об'ємним звуком. Технологія XR Surround генерує віртуальний звук у вертикальній та горизонтальній площинах звукової сцени. Таким чином, ви отримуєте ефект 3D-звуку від самого телевізора без стелі або спрямованих вгору динаміків. Телевізори BRAVIA XR™ також сумісні з Dolby Atmos®.

Голосовий зум 2

Вам не потрібно збільшувати гучність, щоб чітко почути діалоги телевізора. Voice Zoom 2 визначає тип голосу, аналізує і робить його чіткішим, навіть якщо мова прихована іншими звуками.

Акустична центральна синхронізація

Коли ви з'єднуєте телевізор BRAVIA XR із звуковою панеллю Sony, звуки центрального каналу посилюються для чіткого та чіткого діалогу. Це дозволяє точно налаштувати звук відповідно до дії на екрані для повного та насиченого враження.

Готовий до об'ємного звуку 360

Налаштуйте об'ємний звук Dolby Atmos®, підключивши плечовий динамік SRS-NS7 до телевізора BRAVIA XR™. Деякі навушники Sony та бездротовий передавач WLA-NS7 (продається окремо) також забезпечують імітацію об'ємного звуку на 360 градусів.

Bluetooth-з'єднання

Підключайте пристрої, сумісні з Bluetooth®, до телевізора та насолоджуйтесь розвагами без проводів. Підключіть навушники Bluetooth до телевізора BRAVIA і дивіться телевізор або слухайте музику з улюбленого місця без перерви.

Навколишня оптимізація

Обов'язково розслабтеся: на вас чекають неймовірні враження від перегляду. Наша технологія оптимізації датчика освітлення автоматично налаштовує зображення та звук відповідно до умов у приміщенні.

Світловий датчик

Типовий телевізор має постійну яскравість - вона не залежить від освітлення приміщення, що робить картинку надто яскравою або надто темною. Ця модель оснащена датчиком освітлення. Підлаштовує яскравість картинки до умов у приміщенні: збільшує у яскравих місцях та зменшує у темних. В результаті картинка залишається чітко видимою у будь-якій ситуації.

Акустична автоматична калібрування

ТБ визначає, де ви сидите, і відповідним чином оптимізує звук. В результаті створюється враження, що ви слухаєте екран телевізора перед собою. Різні елементи інтер'єру можуть проводити сприйняття звуку. Наприклад, штори зменшують звук, а предмети перед телевізором заважають трансляції та погіршують якість прослуховування. Цей телевізор виявляє об'єкти та адаптує відтворення звуку до конкретного інтер'єру.

Співпраця з BRAVIA CAM

Щоб отримати ще більш яскраві враження, з'єднайте свій BRAVIA XR з камерою BRAVIA CAM, що окремо продається. BRAVIA CAM розпізнає, в якій частині кімнати ви знаходитесь і як далеко ви знаходитесь від телевізора, а потім вибирає відповідні налаштування зображення та звуку. BRAVIA CAM також надає телевізору нові розважальні можливості, такі як управління жестами та відеочат.

Гугл ТБ

Перегляньте понад 700 000 фільмів і телепередач з різних потокових сервісів. Ви знайдете їх все в одному місці - тематично розташовані та розділені на жанри відповідно до ваших інтересів.

Голосовий пошук

Тепер ви можете знаходити улюблений контент ще швидше за допомогою власного голосу. Завдяки голосовому пошуку ви уникнете складної навігації та стомлюючого набору тексту. Просто спитай.

Працює з Apple AirPlay та Apple HomeKit.

Завдяки технології Apple AirPlay можна відправляти зображення та звук на телевізор з таких пристроїв, як iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми та шоу на Apple TV, у улюблених додатках або Safari або переглядайте свої фотографії.

Вбудований Chromecast

Миттєво відображайте зображення з телефону, планшета чи ноутбука на телевізорі. Завдяки вбудованому Chromecast ви можете транслювати фільми, телепередачі, контент програм, ігри та багато іншого прямо на екран.

Легке витирання

Пульт має плоску поверхню з опущеними кнопками та спеціальним поліуретановим покриттям, завдяки чому його легко протирати та утримувати в чистоті.

Інтелектуальне дистанційне керування

Вам потрібен лише один інтелектуальний пульт дистанційного керування для управління всіма підключеними пристроями, щоб отримувати фільми та шоу з різних джерел та послуги фільмів на запит будинку.

Метал в одній площині

Елегантна металева рамка дуже тонка, тому природним чином погляд фокусується на зображенні, а не на його оточенні.

Жива картина

Відповідно до нашої концепції Living Picture телевізор є важливою частиною житлового простору: він відображає графіку та особисті фотографії, дозволяє вибирати теми заставки та має функції годинника.

БРАВІЯ ЯДЕР

На вас чекає багато фільмів. Завдяки технологіям BRAVIA XR, Pure Stream™ та IMAX® Enhanced ви завжди отримуєте чудове зображення, доповнене чистим звуком. А з режимом калібрування BRAVIA CORE ви можете отримати те, що кінематографісти вважають за найкраще для перегляду фільму вдома.

Dolby Vision® і Dolby Atmos®

Принеси кінотеатр додому. Система Dolby Vision® робить сцени більш живими та реалістичними. А Dolby Atmos® наповнює кімнату чудовим об'ємним звуком.

Режим калібрування Creator

Режим Creator Calibrated на телевізорах BRAVIA XR дозволяє оптимізувати налаштування для перегляду фільмів Netflix та BRAVIA CORE. Адаптивний калібрований режим Netflix додатково оптимізує взаємодію користувача Netflix відповідно до яскравості кімнати. В результаті ви дивитеся фільми та серіали у вражаючій студійній якості, як і задумував творець.

Загальне
Виробник Sony
Екран  77" OLED, 3840x2160 (16:9), 57 ppi
Матриця  покриття антивідблиску
Зображення  HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення  120 Гц
Глибина кольору  10 сторінок
Кут огляду  по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 °
Оснащення
Операційна система  Google TV
Пам'ять  вбудована 16 Гб
Цифрові тюнери  DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Звук  50 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS Digital Surround
Аналогові інтерфейси композитний
Цифрові інтерфейси  2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF
Бездротові інтерфейси  Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 4.2, підтримка DLNA
Функції  Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст
Функції Smart TV  керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant
Додатково підтримка AirPlay 2
Інше
Модельний рік 2022
споживана потужність  121 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення  VESA 300x300 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ) 1722x1024x389 мм
Колір чорний
Вага 37 кг

Телевізор Sony XR-77A84K OLED 4K Android TV

Характеристики
Основне
Тип телевізора OLED
Дисплей
Діагональ 77
Роздільна здатність екрану Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Частота зміни кадрів 120
Роз'єми та підключення
Версія HDMI 2.1
Додатково
Модельний рік 2022
Операційна система Android TV
Мультимедіа
Потужність звуку 50
Сабвуфер ик
Загальне
Стандарт кріплення VESA 300х300
Гарантія 12 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.