0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 1756
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Sony XR-65X95J

Технологія TRILUMINOS PRO
Завдяки цій технології колірна палітра, створювана телевізором SONY LED X95J, набагато ширше. Це дозволяє отримати безпрецедентну повноту і глибину зображення. Ваші улюблені фільми і серіали придбають нові кольори, і ви побачите навіть найтонші колірні відмінності в кожній сцені.

Бездоганна якість зображення
Телевізор SONY X95J пропонує зображення 4К HDR . Ви будете вражені глибиною кольорів, реалістичністю зображення, а також неймовірною кількістю деталей, які ви можете побачити на великому екрані. Частота оновлення екрану складає 120 Гц , що означає, що навіть динамічні сцени будуть досить чіткими і вільними від ефекту змазування або розривів. Завдяки технології XR Contrast Booster ви побачите кожну деталь, оскільки вона забезпечує оптимальний колірний контраст на екрані.

Android TV
Телевізор SONY X95J - це не тільки можливість дивитися стандартні телеканали. Ви також можете слухати музику або переглядати сторінки в Інтернеті, а також використовувати такі програми, як Netflix або HBO GO, щоб дивитися все, що захочете.

Технологія Dolby Atmos
Телевізор SONY X95J - це не тільки відмінна якість зображення, але і незабутнє враження від звуку. Технологія Dolby Atmos зробить звук реалістичним і буквально оточить вас, щоб ви відчували себе як вдома.

Технологія Dolby Vision
Однією з технологій, що відповідають за високу якість зображення, є Dolby Vision . Завдяки цьому телевізор SONY X95J пропонує відмінне візуальне сприйняття, оптимальну насиченість кольору, а також контрастність і реалістичність. Здається, що морська вода дійсно хвилюється перед вашими очима, а дощ, що падає на екран, настільки реалістичний, що ви майже відчуваєте його прохолодні краплі на собі. Відкрийте для себе унікальний досвід, який може запропонувати вам цей телевізор SONY .

Панель Full Array
Телевізор SONY X95J заснований на технології Full Array , поліпшує контрастність зображення. В результаті найсвітліші елементи відповідно затемняються, а темні - трохи світліше. Така дія робить чітко видними навіть дуже темні сцени або сцени, що відбуваються на яскравому сонці.

Зручне управління
Ви можете керувати телевізором SONY X95J за допомогою пульта дистанційного керування з матового алюмінію або з допомогою голосових команд. Завдяки вбудованому мікрофону пристрою ви можете просто говорити з телевізором, щоб знайти свої улюблені фільми або шоу.

HDMI 2.1
Телевізор SONY X95J оснащений інтерфейсом HDMI 2.1, який може працювати на основі сучасних технологій. Це означає збільшену пропускну здатність, а також кращу якість зображення в порівнянні з попередніми версіями інтерфейсу HDMI . Ви можете насолоджуватися дійсно високою якістю зображення!

Безшовний дизайн кромки
Безрамковий дизайн надає цьому телевізору вишуканий вигляд і дозволяє зосередити увагу на найважливішому - зображенні.

Вміст комплекту
При купівлі телевізора SONY LED X95J ви отримуєте базовий пристрій, настільну підставку, пульт дистанційного керування, шнур живлення батарейки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Тип телевізора | OLED |
| Діагональ екрану | 65 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Підтримка HDTV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення на стіну | Так |
| Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Немає |
| Стан | Нове |
| Зображення | |
| Підтримка 3D | Немає |
| Конвертація 2D в 3D | Немає |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 4 |
| Вбудований сабвуфер | Немає |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Стереозвучання | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Українська |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, LAN (Ethernet), Вхід відео композитний |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розміри | |
| Ширина | 1448 мм |
| Висота | 833 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Вага | 22.3 кг |
| Модельний рік | |
| Модельний рік | 2021 |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.