0
0

Телевізор Sony XR-65X94K Google TV 4K 120 Гц

Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Sony
  • Код товару: 4714
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ: 65
Модельний рік: 2022
Частота зміни кадрів: 120
Операційна система: Android TV
Гарантія: 12 міс від магазину
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Sony XR-X94K BRAVIA XR™

Насолоджуйтесь зображенням та звуком нового покоління на телевізорі Full Array LED X94K BRAVIA XR™.

Спостерігайте за світом, як у реальному житті – на екрані телевізора. Завдяки матриці з повним світлодіодним підсвічуванням ви будете вражені неймовірно реалістичною контрастністю та квітами в кожній сцені. Все це завдяки моделі X94K з підсвічуванням Full Array LED.

Зображення

Дивіться на світ так, як ви бачили б його в реальному житті — на екрані телевізора. Цей Full Array LED TV забезпечує більш чітке та реалістичне зображення, ніж звичайні телевізори з бічним підсвічуванням, завдяки повному світлодіодному підсвічуванню, розташованому за екраном. Цей тип точного керування всім зображенням дозволяє одночасно приглушувати світло у кожній зоні для темних областей та яскраві частини для яскравих областей. Це локальне управління зонами забезпечує неймовірно реалістичний контраст та колір у кожній сцені, розкриваючи більше деталей у ваших улюблених фільмах, телешоу та іграх. Ви навіть можете знайти елементи сцени, які ви ніколи не помічали раніше!

Для тих, хто любить високу контрастність та глибину зображення, XR Contrast Booster регулює яскравість для підвищення пікової яскравості та глибшого чорного. Все, що ви дивитеся, виглядатиме природніше.

Завдяки нашій найширшій палітрі кольорів на X94K у вас буде доступ до більш ніж мільярда кольорів. Деякі з цих кольорів та їх відтінків доступні лише на телевізорах Sony. Технологія XR Triluminos Pro™ може визначати колір на основі насиченості, відтінку та яскравості, відтворюючи кожен з них з природними ледве вловимими відмінностями, що зустрічаються тільки в природі та реальному світі. Ви помітите, що це особливо важливо для соковитої зелені та червоного кольору.

Це телевізор 4K, що означає, що роздільна здатність у чотири рази вище, ніж у стандартного телевізора Full HD. Ми хочемо, щоб ви насолоджувалися чудовою якістю зображення незалежно від того, що ви дивитеся, тому наша технологія XR 4K Upscaling дозволяє підвищити якість контенту 2K і HD до якості, близької до 4K, інтелектуально відтворюючи текстури та деталі, які інакше були б втрачені .

По суті, цей телевізор може виявляти кожен об'єкт на екрані, аналізувати його колір та регулювати контрастність у режимі реального часу, щоб отримати ще більш реалістичну картинку. Від пейзажів до людських персонажів об'єктно-орієнтована обробка виводить точність на абсолютно новий рівень, регулюючи відтінок, насиченість, яскравість, вектор руху, смугу пропускання та багато іншого. Він допоможе вам повною мірою використати потенціал того, що задумали творці розваги, перенести якість зі знімального майданчика чи кінотеатру у вашу вітальню.

Дивитися швидкі дії та спортивні сцени на екрані X94K – суцільне задоволення! Динамічні сцени ніколи не будуть розмиті або спотворені завдяки нашій технології XR Motion Clarity™, яка аналізує рух і вставляє додаткові кадри, щоб забезпечити плавність, яскравість та чіткість кожної дії.

У звичайних телевізорах яскравість екрана залишається однаковою незалежно від освітленості в кімнаті, що робить зображення занадто темним або занадто яскравим. X94K використовує датчик освітленості, який оптимізує яскравість зображення залежно від умов у приміщенні. Коли вона яскрава, яскравість буде збільшена; коли темно, яскравість зменшується. Це означає, що у вас завжди буде ідеальний огляд.

Сильною стороною цього телевізора є наш революційний процесор, який, розуміючи наш спосіб бачити і чути, може відтворювати розваги надзвичайно природним чином, відповідно до навколишньої реальності. Ми назвали цей процесор з когнітивним інтелектом Cognitive Processor XR™.

Якість звуку

Щоб ви відчували себе на сцені, звук має ідеально відповідати тому, що відбувається на екрані. Цей неймовірний рівень злиття зображення та звуку досягається за допомогою нашої технології Acoustic Multi-Audio™, яка використовує твітери для позиціонування звуку та змушує високочастотні звуки виходити з потрібного місця на сцені. Так ви почуєте на екрані рухомі або навіть елементи дії фільму, що віддаляються.

Всі ваші розваги будуть зменшені до об'ємного 3D-звуку - немає потреби в додаткових стельових або спрямованих вгору динаміках! Наша технологія XR Surround створює вертикальне звукове поле ліворуч і праворуч, використовуючи лише динаміки телевізора. Звук, що йде з усіх боків, створює акустику кращого кінотеатру! Завдяки Dolby Atmos® — технології об'ємного звучання, яка зазвичай використовується в кінотеатрах, — X94K дійсно дозволяє перенести найкращі кінематографічні враження в будь-який будинок.

Бажаєте ще більше збагатити свій звук? У поєднанні із сумісною звуковою панеллю Sony ваша аудіосистема посилить присутність центрального динаміка для ще більш чистого та повного вокалу та діалогів – це називається Acoustic Center Sync. У поєднанні із сумісними навушниками та бездротовим передавачем ви можете насолоджуватися об'ємним звуком на 360 градусів. Це унікальна технологія зіставлення звуку, яка поміщає кожен інструмент чи ноту у простір навколо вас, створюючи відчуття, що ви потрапили прямо до студії звукозапису.

З Voice Zoom™ 2 ви ніколи не пропустите деталі того, що відбувається. Навіть якщо діалог ледь чутний, ця функція виявить ваш голос, проаналізує його та покращить його чіткість у режимі реального часу. Зрештою, це дозволяє вам чути чіткі діалоги, не збільшуючи гучність – особливо зручно, якщо ви дивитеся з друзями, сім'єю чи не хочете турбувати інших!

Незалежно від того, де ви сидите перед екраном, X94K визначає ваше положення та оптимізує звук, щоб ви могли насолоджуватися такою ж якістю звуку, якби ви завжди сиділи перед телевізором! Це називається автоматичним акустичним калібруванням.

Звук також автоматично оптимізується для вашого середовища. Наприклад, у вашій кімнаті можуть бути штори або журнальний столик, які можуть перешкоджати проходженню звуку. Наша технологія Ambient Optimization виявить ці об'єкти та відтворить звук, оптимізований для вашої кімнати, забезпечуючи повне звучання, яке пропонує X94K.

Незалежно від того, чи дивіться ви фільми, занурюєтеся в ігри або слухаєте музику, наші динаміки X-Balanced забезпечують чистоту і чіткість звуку будь-якого типу. Це стало можливим завдяки унікальній формі динаміка, що створює оптимальний звук при збереженні мінімалістського дизайну та тонкощі телевізора.

Дизайн

Мінімалістичний дизайн телевізора, який ідеально впишеться в інтер'єр будь-якої вітальні, – не єдиний прояв краси. Функція Living Decor зробить телевізор незамінним елементом декору. Використовуйте цю функцію, щоб продемонструвати художню графіку, власні фотографії, теми заставок та функції годинника.

Ми повністю змінили дизайн пульта дистанційного керування, щоб ви могли зручно керувати своїм телевізором. Найменша кількість кнопок значно спрощує використання, а високоякісний компактний дизайн зручно лежить у руці та надає витонченого вигляду. Ми подбали про те, щоб пульт легко чистився завдяки спеціальному поліуретановому покриттю та відповідному дизайну кнопок, покритих антибактеріальним матеріалом.

Мінімалістичний дизайн для максимального задоволення від розваг! Створений у нашому фірмовому дизайні One Slate, 55-дюймовий екран оточений мінімізованою рамкою, щоб зосередити вашу увагу на найважливішому зображенні. Це справжня розвага на великому екрані без факторів, що відволікають.

Якісна багатопозиційна підставка, що входить до комплекту, полегшить розміщення телевізора у будь-якій вітальні. Виберіть стандартне або вузьке положення для невеликих полиць, шаф для телевізорів та меблів. Також можна налаштувати звукову панель так, щоб вона ідеально гармонувала зі звуковою системою. Основа має форму тонкого металевого леза, що чудово підходить для телевізора та будь-якого типу приміщення в кімнаті.

Ігри

Завдяки спеціальним ігровим функціям та ультрасучасним технологіям зображення та звуку, реалізованим у телевізорі BRAVIA XR™, X94K ідеально підходить для PlayStation®5!

ТБ розпізнає, коли консоль підключена та увімкнена. Потім він автоматично перемикається в автоматичний режим з низькою затримкою в HDMI 2.1, щоб ви могли насолоджуватися більш плавним та чуйним ігровим процесом. Це важлива функція для тих, хто хоче отримати перевагу над конкурентами у високоінтенсивних динамічних іграх.

Завдяки нашій технології Auto HDR Tone Mapping навіть у висококонтрастних сценах ви зможете побачити ключові деталі як у темних, так і найяскравіших частинах екрану. HDR (High Dynamic Range) буде автоматично оптимізовано для конкретної моделі телевізора BRAVIA під час початкового налаштування системи PS5™.

Насправді, незалежно від того, яка у вас консоль, є багато причин, чому це один із найкращих ігрових телевізорів.

Завдяки частоті до 120 кадрів за секунду (4k / 120 кадрів за секунду) для майже миттєвого відгуку на екрані ви можете впоратися з будь-якою стрільбою, спортом або іншими високошвидкісними завданнями!

Щоб уникнути зависань та розривів екрана, HMDI 2.1 використовує змінну частоту оновлення (VRR). Це означає, що телевізор динамічно регулює частоту оновлення дисплея відповідно до частоти кадрів ігрового пристрою, що змінюється, забезпечуючи більш плавний ігровий процес.

Вам також не потрібно турбуватися про налаштування параметрів під час перемикання між різними типами розваг. Завдяки автоматичному режиму зображення телевізори Sony BRAVIA автоматично переходять в ігровий режим, щоб звести до мінімуму затримку введення та зробити дію чутливішою. Під час перегляду фільмів на PlayStation®5 X94K автоматично перемикається у стандартний режим, щоб зосередитись на обробці зображення з найкращою якістю для вашого фільму.

Розумні функції

Керуйте своїм телевізором та шукайте розваги за допомогою голосу. Завдяки вбудованому голосовому пошуку ви тепер можете знаходити потрібний контент швидше, ніж будь-коли раніше. Більше не потрібно утомливо друкувати або шукати пульт просто використовуйте силу свого голосу.

X94K сумісний як з OK Google, так і Alexa.

Переглядайте понад 700 000 фільмів, епізодів та телешоу з різних потокових сервісів – все в одному місці – за допомогою Google TV. Для зручності все організовано за темами та жанрами відповідно до ваших інтересів.

Бажаєте транслювати контент зі свого смартфона, планшета чи ноутбука прямо на телевізор? Apple AirPlay, Apple HomeKit та вбудований Chromecast™ зроблять це можливим!

Цей смарт-телевізор поставляється з інтелектуальним пультом дистанційного керування, який дозволяє керувати кількома пристроями, такими як ігрові приставки, динаміки та звукові панелі. Інтелектуальний пульт дистанційного керування також дає вам доступ до послуг відео на запит за допомогою однієї кнопки, що дозволяє відтворювати фільм у вашій вітальні за лічені секунди!

BRAVIA CAM (продається окремо) — наш останній додаток до лінійки телевізорів BRAVIA XR™. З ним ви відкриєте для себе нові способи використання телевізора, у тому числі керування жестами та відеодзвінки з сім'єю та друзями на великому екрані. Він також може додатково оптимізувати якість зображення та звуку, розпізнаючи, де ви знаходитесь в кімнаті і як далеко ви від телевізора, і регулює налаштування так, щоб вони були найбільш підходящими.

Якщо вам подобається дивитися фільми Netflix та BRAVIA CORE, режим Creator Calibration Mode – ще одна чудова функція, яка допоможе вам максимально використовувати ваші улюблені фільми на цих платформах. Адаптивний режим калібрування Netflix покращує ваші враження від Netflix залежно від умов освітлення в приміщенні, дозволяючи вам дивитися серіали та фільми у захоплюючій студійній якості, як і задумував творець.

Ядро Бравіа

BRAVIA CORE — це ексклюзивний потоковий сервіс для власників телевізорів BRAVIA XR™, де на вас чекають сотні фільмів.

Sony відома у всьому світі створенням епічних блокбастерів, а наших інженерів поважають за розробку кращих технологій зображення та звуку, які точно відбивають задуми творців. Тепер BRAVIA CORE приносить все це у вашу вітальню.

BRAVIA CORE пропонує найкращу якість потокової передачі; наша технологія Pure Stream™ дозволяє транслювати HDR-фільми зі швидкістю до 80 Мбіт/с – так само, як 4K UHD Blu-ray*! Тут знаходиться найбільша колекція доступних фільмів IMAX Enhanced, а також доступ до закулісної студії. У поєднанні з найкращими технологіями зображення та звуку телевізора BRAVIA XR™ цей потоковий сервіс справді здивує кожного любителя кіно!

Якщо ви хочете подивитися останню продукцію Sony Pictures або класичний блокбастер, ви маєте право використовувати 5 або 10 кредитів на фільм і 12 або 24 місяці необмеженого потокового мовлення.

Відмова від відповідальності * На основі дослідження, проведеного у грудні 2020 року.

Для довкілля

ТБ BRAVIA XR створені не тільки для яскравих вражень, але і для навколишнього середовища. Ми скорочуємо використання невідновлюваного пластику в компонентах та упаковці. У телевізорі X95K використовується матеріал Sony SORPLAS™, який підлягає вторинній переробці на 85 %. Технології керування підсвічуванням, BRAVIA CAM та датчики освітленості контролюють якість зображення та знижують енергоспоживання.

 

Дисплей
Виробник Sony
Екран  65" LCD, 3840x2160 (16:9), 68 ppi
Матриця  Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску
Зображення  HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення  120 Гц
Глибина кольору  10 сторінок
Кут огляду  по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 °
Оснащення
Операційна система  Android 11
Процесор Cognitive Processor XR, 4 ядра
Пам'ять  вбудована 16 Гб
Цифрові тюнери  DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2
Звук  30 Вт стерео, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS Digital Surround
Аналогові інтерфейси композитний, mini-jack 3.5 mm
Цифрові інтерфейси  4x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF
Бездротові інтерфейси  Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 4.2, підтримка DLNA
Функції  Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст
Функції Smart TV  керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant
Додатково підтримка AirPlay 2
Інше
Модельний рік 2022
споживана потужність  110 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення  VESA 300x300 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ) 1452x863x331 мм
Колір чорний
Вага 24 кг

Телевізор Sony XR-65X94K Google TV 4K 120 Гц

Характеристики
Дисплей
Діагональ 65
Частота зміни кадрів 120
Додатково
Модельний рік 2022
Операційна система Android TV
Загальне
Гарантія 12 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.