0
0

Телевізор Sony XR-55A95K

Новинка 2022
Розпродано
Відгуки:
(0)
  • Виробник: Sony
  • Код товару: 5254
  • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Діагональ: 55
Тип телевізора: OLED
Роздільна здатність екрану: Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Модельний рік: 2022
Частота зміни кадрів: 120
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Інформація
  • Відгуків (0)
  • Питання (0)

Нова матриця QD-OLED – це своєрідний гібрид OLED та QLED, який запозичив найкраще у обох технологій. Унікальна підставка Dual Style, що дозволяє встановлювати телевізор на ній як до стіни, так і на краю столу.

Зображення та звук нового покоління з когнітивним інтелектом

Завдяки когнітивному процесору XR™ зір та звук виходять на новий рівень. Наш революційний процесор у телевізорах Sony BRAVIA XR™ відтворює контент так, як його бачать та чують люди, створюючи неймовірно реалістичні враження. Він розуміє, як фокусується людське око, перехресно аналізує зображення, щоб надати їм реалістичної глибини, надзвичайної контрастності та красивих яскравих кольорів.

Наша найширша палітра кольорів, природних та яскравих

Завдяки когнітивному процесору XR™ нова OLED-панель (QD-OLED) забезпечує найширшу палітру кольорів. Цей унікальний процесор відтворює природні відтінки та відтінки, які люди знаходять красивими, наповнюючи екран незмінно яскравими кольорами та реалістичними текстурами на всіх рівнях яскравості.

Насолоджуйтесь реалістичною глибиною завдяки чистим чорним та яскравим кольорам

Завдяки поєднанню наших панелей XR OLED Contrast Pro та OLED (QD-OLED) цей телевізор забезпечує на 200% більшу яскравість кольору, ніж звичайні OLED-телевізори, завдяки чому сцени пожвавлюються чистим чорним кольором та нашими яскравими кольорами. Оснащений когнітивним процесором XR™, він покращує якість зображення так само, як фокусування ваших очей, тому ви не пропустите жодної деталі при сліпучому світлі або глибокій тіні.

Екран - це динамік, зображення та звук у гармонії

Acoustic Surface Audio+ ™ використовує спеціальні приводи для перетворення екрана на багатоканальний динамік. Ви почуєте звук, який точно відповідає тому, що на екрані, із зображеннями та звуком у повній гармонії для дійсно захоплюючого враження.

Відкрийте нові способи перегляду телевізора з BRAVIA CAM

З BRAVIA CAM ви завжди будете в найкращому місці в будинку. Він розпізнає, де ви сидите, та відповідним чином оптимізує зображення та звук. Тут також є управління жестами, відеочат та багато інших цікавих та нових можливостей, які чекають на своє вивчення

Просто скажіть, що ви хочете побачити за допомогою голосового пошуку

Швидше знаходьте нові вибрані за допомогою голосового пошуку. Відразу переходьте до перегляду шоу або фільму, просто промовивши його, або спробуйте виконати голосовий пошук, наприклад "знайти бойовики". Натисніть голосову кнопку на пульті дистанційного керування, щоб розпочати

Подвійний стиль - створений для вашого способу життя

Цей телевізор був розроблений для роботи у двох різних стилях. Стиль розташування спереду з дизайном One Slate забезпечує максимально можливе занурення, тоді як стиль розташування позаду дозволяє встановити телевізор впритул до стіни для оптимальної гармонії у приміщенні.

Для безпеки телевізор повинен бути встановлений на полиці або цоколі, який ширший і глибший за телевізор.

Ідеально підходить для PlayStation5

Зображення XR

Наш широкий спектр кольорів, приємних для людського ока

Цей новий OLED-телевізор (QD-OLED) з мільйонами окремих пікселів, що самосвітяться, передає більше кольорів, ніж коли-небудь раніше, для абсолютно нового враження від перегляду. У поєднанні з когнітивним процесором XR™ насиченість, відтінок та яскравість кожного кольору представлені в найдрібніших деталях, виявляючи тонкі відтінки та відмінності, які ви зазвичай можете побачити лише у реальному житті.

Яскраві кольори та чистий чорний для реалістичної глибини

XR OLED Contrast Pro забезпечує живлення нашої OLED-панелі (QD-OLED), щоб ви могли насолоджуватися справжнім контрастом із найяскравішими кольорами. Цей OLED-телевізор із датчиком температури та тепловідвідною плівкою для відведення тепла використовує наш когнітивний процесор XR™ для визначення температури екрану та точного керування освітленням, забезпечуючи яскравість кольору на 200% вище, ніж у звичайних OLED-телевізорів.

Відтворення втраченої текстури, масштабування вашого контенту до 4K

Завдяки розширеному масштабуванню XR 4K ви насолоджуватиметеся розвагами, близькими до якості 4K, незалежно від контенту або джерела. Наш когнітивний процесор XR™ отримує доступ до величезного обсягу даних, розумно відтворюючи втрачені текстури та деталі для реальних знімків

Інтелектуальна обробка руху для плавного та швидкого руху

Оснащений нашим когнітивним процесором XR™, XR OLED Motion бореться з розмитістю, виявляючи та перехресно аналізуючи ключові візуальні елементи у послідовних кадрах. Він створює і вставляє додаткові кадри між оригінальними, щоб ви могли насолоджуватися плавною і чіткою дією навіть у епізодах, що швидко рухаються.

Красиві кольори з усіх можливих ракурсів

Ніколи ще перегляд телевізора збоку не давав такого задоволення. Наша OLED-панель нового покоління (QD-OLED), що самосвітиться, на A95K забезпечує постійну яскравість. Кольори залишаються незмінними та чіткими за будь-яких кутів огляду.

Менше відблисків та відображень, захоплюючий перегляд

Блики та відображення ускладнюють чітке зображення, особливо у темних сценах, де глибина та деталізація часто приховані. Завдяки надзвичайно низькій відбивній здатності зовнішнього освітлення наша панель OLED (QD-OLED) зменшує цей ефект, забезпечуючи неймовірну яскравість, перенесення кольорів і контрастність практично за будь-яких умов освітлення. Пориньте в сцену і насолоджуйтесь захоплюючим переглядом, не відволікаючись.

Звук XR

Екран – це динамік, потужний звук відповідає зображенням

Звук надходить безпосередньо з екрана за допомогою Acoustic Surface Audio+™. Великі приводи вібрують, унікальним чином перетворюючи весь екран на динамік, створюючи потужну акустику, яка рухається разом із зображенням, тому ви чуєте більш реалістичну звукову доріжку з виключно чітким та природним діалогом. Лівий та правий сабвуфери підсилюють баси, створюючи по-справжньому захоплюючий кінематографічний звук у домашніх умовах.

Більш потужні, реалістичніші звукові доріжки

Два великі приводи A95K ідеально круглої форми забезпечують потужніший і реалістичніший звук у всьому, що ви дивитеся. Вібруючи екран, приводи створюють чітко визначені середні та високі частоти для дійсно захоплюючого відтворення звуку, що відповідає тому, що відображається на екрані.

Всі ваші розваги масштабуються до об'ємного 3D-звуку

Завдяки BRAVIA XR ™ все, що ви дивитеся, набуває справжнього об'ємного звучання. XR Surround практично створює об'ємний звук з боків і по вертикалі, використовуючи тільки динаміки телевізора, тому ви можете відтворювати 3D-звук без необхідності стельових або вбудованих динаміках. Телевізори BRAVIA XR™ також сумісні з Dolby Atmos®.

Найкраще з Sony audio

У поєднанні з аудіообладнанням Sony наші новітні телевізори BRAVIA XR йдуть ще далі, забезпечуючи неперевершений аудіовізуальний досвід із чудовою якістю зображення та звуку у форматі XR.

Voice Zoom™ 2 посилює голоси для чіткішого діалогу

Більш чітко слухайте діалоги на телевізорі, не збільшуючи гучність. Навіть якщо мова погано чутна, Voice Zoom 2 визначає тип голосу, аналізує його та підвищує його чіткість.

КАМЕРА BRAVIA

Оптимальна якість перегляду, де б ви не знаходилися

Підключіть телевізор BRAVIA XR до камери BRAVIA CAM, що входить до комплекту, і насолоджуйтесь переглядом телевізора, як ніколи раніше. BRAVIA CAM розпізнає, де ви знаходитесь в кімнаті і як далеко ви знаходитесь від телевізора, потім налаштовує налаштування звуку та зображення, щоб вони були правильними. Це означає, що звук, включаючи діалоги, стає більш чітким та захоплюючим, а яскравість зображення адаптована до умов перегляду

Кожне зображення оптимізовано для вашого становища в кімнаті

Визначаючи відстань між вами та телевізором, BRAVIA CAM регулює яскравість телевізора, щоб завжди насолоджуватися ідеальною якістю зображення, де б ви не знаходилися в кімнаті. Датчик освітлення та кольору в телевізорі оптимізує зображення відповідно до умов освітлення для отримання найкращих вражень від перегляду.

Ідеальне звучання з будь-якого місця

BRAVIA CAM відстежує вас і ваше становище, навіть якщо ви дивитеся збоку, потім налаштовує баланс звуку ліворуч та праворуч для оптимальної акустики. Де б ви не знаходилися в кімнаті, якість звуку буде такою ж, якби ви сиділи прямо перед телевізором

Чітко чути голоси, де б ви не знаходилися

Визначаючи відстань відтворення, BRAVIA CAM може автоматично регулювати масштабування голосу, щоб ви могли чітко чути діалог. Гучність телевізійного діалогу збільшується, коли ви віддаляєтеся від телевізора, і зменшується, коли ви наближаєтеся.

Відкрийте нові способи перегляду телевізора з BRAVIA CAM

Насолоджуйтесь відеочатом з друзями та родиною на великому екрані

Легко підключається, легко закривається

Підключення та від'єднання камери BRAVIA CAM до телевізора BRAVIA виконується швидко і легко. Використовуйте перемикач кришки камери на верхній частині BRAVIA CAM, щоб закрити кришку камери, якщо потрібно більше конфіденційності в будь-який час.

Особливості Smart TV

Все, що ви хочете подивитися, в одному місці

Зручний доступ до всього вашого улюбленого контенту та сервісів. Дивіться понад 700 000 фільмів та серіалів в одному місці. Google TV пропонує ваш улюблений контент із ваших додатків та передплат і організує їх спеціально для вас

Тільки для вас

Відкрийте для себе нові фільми та шоу з усіх доступних вам підписок та контенту. Існує навіть спеціальний профіль для дітей, який допоможе вам орієнтувати дітей на контент, що відповідає віку, щоб вони ніколи не дивилися на те, чого не повинні дивитися. Встановіть улюблені теми для дітей, обмежте час перегляду телевізора і навіть час сну.

Збільште розмір улюблених смартфонів

Швидко та легко переглядайте улюблені відео, фотографії, ігри та багато іншого зі своїх пристроїв iOS або Android на великому екрані.

Простий пульт

Простий та високоякісний пульт дистанційного керування, яким легко користуватися навіть у темряві

Ми повністю переробили дизайн нашого пульта дистанційного керування для зручного керування телевізором вдень чи вночі. Наш новий пульт преміум-класу простий у використанні, зі спрощеними кнопками та підсвічуванням, тому ви можете чітко бачити все навіть у темряві. Цей компактний алюмінієвий пульт має вишуканий зовнішній вигляд і зручно тримати його в руці.

Легко знайдіть втрачений пульт за допомогою голосу

Ніколи не втрачайте пульт дистанційного керування за диванними подушками. За допомогою функції пошуку вам просто потрібно сказати "ОК, Google, знайдіть мій пульт" або натиснути кнопку на бічній панелі телевізора, щоб активувати відсутній пульт. Пульт дистанційного керування задзвонить та почне блимати, що дозволить вам швидко знайти його

Легко протирається, завжди залишається чистим

Наш пульт дистанційного керування з поверхнею, що розташована за підлицею, з нижніми кнопками і спеціальним поліуретановим покриттям легко протирається і дотримуйтесь чистоти. Усі кнопки покриті спеціальним антибактеріальним матеріалом

Керуйте всіма своїми пристроями за допомогою одного інтелектуального пульта дистанційного керування

Всі ваші підключені пристрої можна керувати за допомогою інтелектуального пульта дистанційного керування. Доступ до послуг "Відео за запитом" за допомогою однієї кнопки дозволяє за лічені секунди перенести шоу та фільми до вашої кімнати.

Подвійний стиль - створений для вашого способу життя

Цей телевізор був розроблений для роботи у двох різних стилях. Стиль розташування спереду з One Slate дозволяє сфокусувати вашу увагу на екрані для максимально повного занурення, не відволікаючись. Стиль заднього положення дозволяє встановити телевізор дуже близько до стіни, щоб він ідеально гармоніював із вашою кімнатою.

Дивіться Netflix у студійній якості, що автоматично оптимізується

Насолоджуйтесь контентом Netflix в чудовій студійній якості, як і передбачав автор. Розроблений спеціально для контенту Netflix, адаптивний калібрований режим Netflix працює разом із функцією оптимізації навколишнього освітлення BRAVIA XR TV, щоб завантажити вас у ваші улюблені передачі, оптимізуючи яскравість зображення залежно від умов освітлення у приміщенні

 

Загальне
Виробник Sony
Екран  55" OLED, 3840x2160 (16:9), 80 ppi
Матриця  покриття антивідблиску
Зображення  HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma
Частота оновлення  120 Гц
Глибина кольору  10 сторінок
Кут огляду  по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 °
Оснащення
Операційна система  Android 10
Пам'ять  вбудована 16 Гб
Звук  40 Вт, стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS
Аналогові інтерфейси композитний
Цифрові інтерфейси  2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1, 2x USB 2.0, RS-232, Ethernet, S/PDIF
Бездротові інтерфейси  Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Chromecast, Bluetooth 4.2, підтримка DLNA
Функції  Smart TV, HDCP, HDMI-CEC, телегід, телетекст
Функції Smart TV  керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant
Додатково підтримка AirPlay 2, камера
Інше
Модельний рік 2022
споживана потужність  у режимі очікування 0.5 Вт
Кріплення  VESA 300x300 мм, ніжки
Розміри (ШxВxГ) 1225x728x280 мм
Колір чорний
Вага 21.2 кг

Телевізор Sony XR-55A95K

Характеристики
Основне
Тип телевізора OLED
Дисплей
Діагональ 55
Роздільна здатність екрану Ultra HD 4K (3840 x 2160)
Частота зміни кадрів 120
Роз'єми та підключення
Версія HDMI 2.1
Додатково
Модельний рік 2022
Операційна система Android TV
Мультимедіа
Потужність звуку 40
Загальне
Стандарт кріплення VESA 300х300
Гарантія 12 міс від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.