0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 1765
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Sony KD-65XG9505 - модель 2019 року, відноситься до дев'ятої лінійки виробника. Істотних нововведень функціоналу телевізор не отримав, крім використання іншого процесора. Він має гідні технічні характеристики, оснащення, що дозволяє вважати його одним з топових телевізорів Sony.
Ця модель найкраща з лінійки Sony

Діагональ – 64,5” (164 см), роздільна здатність – 3840×2160. Підтримує роздільну здатність 4K UHD, HDR10, Dolby Vision. Матриця екрану забезпечує рівномірний чорний колір та відмінну передачу кольорів.
Екран передає глибокі, живі кольори, через що картинка дуже чітка та реалістична завдяки процесору XI Ultimate. Тому у телевізора рухи у сценах більш плавні, без різких переходів, заминок чи ривків через контроль роботи пікселів. І це незважаючи на частоту оновлення 50 Гц.
Контраст на висоті завдяки технології Object-based. Вона керує контрастністю кожного елемента на екрані з урахуванням текстур та кольорів елементів, що знаходяться поруч. Це дозволяє досягти дійсно яскравої та контрастної картинки.
ТБ передбачає широкі кути огляду (178°). Під час перегляду з кутового ракурсу картинка не спотворюється.
Підсвічування Direct LED, світлодіоди розташовані по всій поверхні матриці. Це забезпечує більш рівномірне висвітлення.

Розміри – 1447×832×69 мм. Вага - 23,5 кг. В міру тонкий корпус має сучасний дизайн, що мало відрізняється від інших моделей виробника. Задня стінка закрита панеллю, під якою можна ховати дроти. Передбачено кріплення на стіну із параметрами 300×300 мм.
Підставка є двома тонкими металевими ніжками під колір корпусу вагою 1,4 кг, які виглядають досить витончено. З підставкою розміри збільшуються до 1447 902 333 мм.

Телевізор оснащений достатньою кількістю роз'ємів: AV, SCART, Miracast, 4 HDMI, 3 USB, Ethernet, слот CI+, оптичний вихід для навушників. Є Bluetooth та Wi-Fi.

Звучання забезпечують два динаміки по 10 Вт на задній стінці, що характерно відрізняється якістю звуку завдяки технології Acoustic Surface, чотирма динаміками по 10 Вт та сабвуфером на 10 Вт, вбудованим у задню панель.
Як у всіх телевізорів останнього покоління цього бренду, передбачені Dolby Digital та DTS, що створюють більш реалістичний, глибокий звук. Об'ємне звучання забезпечує система Acoustic Multi Audio. Завдяки їй звук можна порівняти зі знаходженням у кінотеатрі

Платформа Smart TV - Android 8.0. Доступ до Google Play, великої відеотеки.
Виробник доопрацював пульт. Зробив його тоншим, сучаснішим. На ньому залишилися кнопки швидкого доступу до додатків, магазин і т. п. Є кнопка запису: одним рухом можна записувати телепередачі, ролики на зовнішній жорсткий диск. Вбудована пам'ять має 16 Гб. Управління можливе голосовими командами, навіщо є кнопка на пульті.
Телевізор можна підключати до мережі з іншими домашніми пристроями, приєднувати до нього приставку або комп'ютер. Він добре ловить Wi-Fi, не гальмує.
Модель оснащена таймером на вихід у режим сну, блокуванням від випадкового перемикання дітьми. Споживає 313 Вт
- гарний сучасний дизайн;
- насичені кольори, чіткість, відмінний контраст;
- у динамічних сценах картинка плавна;
- звук якісний, реалістичний, об'ємний;
- спритний Smart TV;
- підходить для ігор.
Sony KD-65XG9505 забезпечує гарну якість картинки з глибокими живими квітами, без засвіток. Висока якість звуку.
| Виробник | Sony |
| Екран | 65" LCD, 3840x2160 (16:9) |
| Матриця | VA, покриття антивідблиску |
| Зображення | яскравість 500 кд/м.кв, контрастність 5000:1, HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Глибина кольору | 10 сторінок |
| Колірне охоплення | DCI P3 95%, Rec. 2020 75% |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Android |
| Процесор | 4 ядра |
| Пам'ять | оперативна 3 Гб, вбудована 16 Гб |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Аналогові інтерфейси | аудіо стерео |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI 2.0, USB, Ethernet |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Функції | Smart TV, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2019 |
| споживана потужність | 313 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1447x902x333 мм |
| Колір | чорний, сріблясті ніжки |
| Вага | 24.9 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.