0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 1603
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Sony KD-XH9005 (KE")
Відтворює більш широку та точну колірну гаму
Розширюючи спектр кольорів, TRILUMINOS на базі наших процесорів X1 відтворює більше кольорів, ніж звичайний телевізор. Він аналізує та обробляє дані в кожному зображенні, щоб зробити кольори ще більш природними та точними, завдяки чому зображення стають ще ближчими до реального життя.
Насолоджуйтесь точністю реалістичного розмаїття
Дізнайтеся, якими реалістичними можуть бути зображення, якщо ви малюєте дрібні деталі. Завдяки зонам світлодіодів, які спалахують незалежно один від одного, Full Array LED забезпечує більш реалістичний контраст, роблячи світлі ділянки світлішими, а темні темнішими. Контраст додатково посилюється завдяки розширеному динамічному діапазону X-tended Dynamic Range™, який регулює яскравість для високих піків при яскравому світлі та глибших чорних тонів у тіні.
Супердозвіл, що б ви не дивилися
Дивіться чудові зображення у форматі 4K, насичені деталями та текстурами реального світу завдяки нашому процесору 4K HDR X1™. Зображення, зняті у форматі 2K і навіть Full HD, масштабуються до роздільної здатності 4K за допомогою 4K X-Reality™ PRO за допомогою унікальної бази даних 4K.
Об'єктно-орієнтований HDR-ремастер
При ремастеринг HDR на основі об'єктів колір окремих об'єктів на екрані аналізується, а контрастність регулюється, на відміну від більшості телевізорів, де контрастність регулюється тільки по одній кривій контрастності від чорного до білого. Завдяки індивідуальному ремастерингу об'єктів цей телевізор може відтворювати глибші кольори, текстури та реалістичні зображення.
Чудово підібрані зображення та звук
Звук на звичайних телевізорах з динаміком під екраном часто не синхронізується із зображенням. Наша технологія Acoustic Multi-Audio™ включає два високочастотні динаміки в задній частині телевізора, які дозволяють звуку слідувати за дією, створюючи по-справжньому захоплюючий ефект.
Вузький Алюмінієвий Безель
Тонка алюмінієва рамка дозволяє зосередитись на тому, що відбувається, а не на тому, що його оточує.
Мінімалістична підставка, створена для гармонії
Тонка металева підставка виконана в мінімалістському стилі та чудово вписується в сучасні приміщення.
Спеціальна Металева Підставка Для Лез, подвійне положення
Наша підставка зі зниженим рівнем шуму компактно розміщується на полиці та не заважає перегляду. Завдяки широким і вузьким параметрам ви можете використовувати її на великих або маленьких полицях.
Скажи, що ти хочеш подивитись
Знаходьте свій улюблений контент швидше, ніж будь-коли за допомогою голосу. З голосовим пошуком вам більше не доведеться ускладнювати навігацію або стомлюючи друкувати — просто запитати.
Просто поговоріть – цікавий спосіб дослідити нові світи
Знайдіть всі розваги, про які ви можете мріяти, так само швидко, як ви говорите. Завдяки розширеному голосовому управлінню цей смарт-телевізор на базі Android дозволяє миттєво дивитися фільми та передачі з програм або по телевізору.
Більше 5000 програм, більше, ніж на будь-якому іншому смарт-телевізорі
У 4K-телевізорі Sony Android TV є неймовірна кількість програм. Вибирайте ті, які зроблять ваше життя веселішим та цікавішим.
Більше ніякого очікування
Програми запускаються швидко, і вам більше не потрібно чекати при перемиканні між програмами - Netflix запускається в 3 рази швидше, ніж раніше.
Наші телевізори на Android рекомендовані Netflix
Netflix створили простий спосіб, за допомогою якого ви можете вибрати телевізор з більш високою продуктивністю, більш простим доступом до додатків та новими функціями, які роблять його зручнішим смарт-телевізором. Рекомендовані Netflix телевізори допоможуть вам насолоджуватися популярними шоу та фільмами за допомогою спеціальної кнопки та голосового керування.
Керуйте своїм телевізором та смарт-пристроями за допомогою голосу
Ви можете попросити свій телевізор за допомогою асистента Google підключитися і взаємодіяти з вашими розумними пристроями, включаючи камери відеоспостереження та побутову техніку. Це справді просто і зручно.
Підключіться до свого Alexa
Підключіть пристрої з підтримкою Alexa для зручного керування телевізором Sony без допомоги рук. За допомогою Alexa ви можете вмикати телевізор, перемикати канали, регулювати гучність та багато іншого.
Працює з Google Home
Підключіть Google Home для зручного керування телевізором Sony без допомоги рук. За допомогою Google Home ви можете знаходити та транслювати улюблені відео на телевізор Sony, не піднімаючи рук.
Працює з Apple AirPlay / Apple HomeKit
За допомогою Apple AirPlay ви можете транслювати відео та аудіо на телевізор прямо зі свого iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми та серіали у програмі Apple TV, у ваших улюблених додатках або навіть у Safari. Діліться своїми фотографіями з усіма у кімнаті.
Надсилайте повідомлення на більший та покращений екран за допомогою Chromecast
Chromecast дозволяє транслювати ваші улюблені відео, ігри та програми з вашого мобільного пристрою у повній якості на вбудований у Chromecast телевізор. Лише одне натискання кнопки трансляції на екрані Android або iOS - і ви зможете збільшити масштаб того, що вам подобається. Трансформуйте вміст, а потім продовжуйте перегляд на телефоні або планшеті.
Просте керування за допомогою інтелектуального пульта дистанційного керування
Підключайте телевізійні приставки та інші пристрої через HDMI до телевізора та керуйте ними всіма за допомогою одного інтелектуального пульта. Більш тонкий та округлий дизайн із вбудованим мікрофоном для голосового керування та покращеною розкладкою кнопок робить його дуже зручним у використанні.
Google Play ™: світ контенту та програм
Дивіться фільми та телешоу, грайте в ігри та багато іншого в Google Play™. Насолоджуйтесь величезним і постійно зростаючим вибором програм на вашому телевізорі по-новому.
Чітка фаза для плавних, збалансованих частот
BRAVIA™ використовує потужну комп'ютерну модель для аналізу та компенсації неточностей у роботі динаміків. І тому вона «зчитує» частоту роботи динаміків із вищою точністю. Ця інформація використовується для усунення будь-яких піків або провалів у природній роботі динаміків, що забезпечує чистий, природний звук із плавним та рівномірним відтворенням усіх частот.
Підключення через Bluetooth
Підключіть до телевізора пристрої, сумісні з BLUETOOTH®, щоб насолоджуватися розвагами без проводів. Підключіть навушники Bluetooth до телевізора BRAVIA і насолоджуйтесь телепередачами та музикою в будь-якому зручному місці без перешкод та перерв.
YouView: найкраще з наздоганяючого телебачення та телебачення на запит
Завдяки вбудованому YouView ви можете повернутися на сім днів тому і переглянути передачі з BBC iPlayer, ITV Hub, All 4, Channel 5 та Pop Fun. Ви також можете отримати доступ до широкої бібліотеки контенту на запит. Щоб почати користуватися YouView, просто підключіть BRAVIA™ до антени та широкосмугового з'єднання.
Насолоджуйтесь студійною якістю у відкаліброваному режимі Netflix
Цей режим був спеціально розроблений для перегляду оригінальних фільмів Netflix та відтворення тієї ж якості зображення на телевізорі, що й на студійному моніторі. У режимі Netflix Calibrated Mode точно зберігається бачення та задум творців.
Пориньте у гострі відчуття кіно
Насолоджуйтесь кінематографічними враженнями у себе вдома. Технологія Dolby Vision™ оживляє сцени для реалістичного перегляду, а Dolby Atmos™ наповнює кімнату захоплюючим об'ємним звуком.
Зберігаючи пристрасть творців
Для усунення колірних варіацій у процесі виробництва цей телевізор готовий до використання високопродуктивного програмного забезпечення автоматичного калібрування Calman для портретних дисплеїв. Це забезпечує безпрецедентний рівень калібрування та можливість точного налаштування, яке просто неможливе при звичайних налаштуваннях зображення. Він забезпечує високоточну передачу кольорів, що відповідає вихідному телевізійному сигналу, і може навіть адаптуватися до найменших змін кольору, які можуть відбуватися з часом. Цей телевізор підтримує Calman Ready, що дозволяє клієнтам використовувати програмне забезпечення, застосовуване творцями візуальних ефектів при постобробці та контролі якості, що ще раз демонструє нашу відданість забезпеченню професійної точності передачі кольору в домашніх умовах.
Слухайте якісний звук
Наш динамік X-Balanced Speaker, розроблений для того, щоб доповнити якість звуку та тонкий корпус телевізора своєю унікальною новою формою, відтворює фільми та музику з чистим звуком.
Створення яскравих і чітких сцен, що швидко рухаються
На деяких екранах спортивні та динамічні сцени можуть здаватися розмитими. Нова технологія X-Motion Clarity™ забезпечує плавність, яскравість і чіткість зображення. Кожне миготіння контролюється індивідуально, а його тривалість оптимізована, при цьому при необхідності підвищується яскравість, так що ви нічого не пропустите.
| Виробник | Sony |
| Екран | 54,6" LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | VA, Direct LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Dolby Vision, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Глибина кольору | 10 сторінок |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Android |
| Процесор | ARM Cortex-A73, 4 ядра |
| Пам'ять | оперативна 3 Гб, вбудована 16 Гб |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Audio, Dolby Atmos, DTS, DTS Digital Surround |
| Аналогові інтерфейси | композитний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1, 2x USB, Ethernet, CI+ 1.4 |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, HDCP, телетекст |
| Функції Smart TV | керування голосом, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Інше | |
| Модельний рік | 2020 рік |
| Потужність | 116 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 300x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1231x780x338 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 17.5 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.