0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 9388
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Sony KD-55XF8599

Завдяки використанню в телевізорі Sony 55XF8599 світлодіодного підсвічування Edge LED кут огляду збільшується до 178 градусів, і до того ж на екрані не виникає ніяких засвічених ділянок. Унікальний режим HDR10 розширює діапазон контрастності зображення та збільшує глибину чорного кольору. Діагональ екрана дорівнює 55 дюймам (139 см), тому оптимальна відстань до нього сягатиме 5 метрів. Роздільна здатність відтворюваного зображення відповідає формату 4K Ultra HD і дорівнює 3840х2160 пікселів. Два динаміки потужністю по 10 Вт кожен відтворюють об'ємний та реалістичний звук. У його конструкції передбачені 4 HDMI-порти та 3 входи USB, а також вбудований тюнер з підтримкою мовлення супутникового та кабельного ТБ. За допомогою функції Smart TV можна переглядати відео та фільми в режимі онлайн. Також у цій моделі є можливість встановлення додаткових програм від сторонніх розробників, підключення до бездротової клавіатури або миші. При цьому всіма опціями можна керувати дистанційно за допомогою спеціального пульта дистанційного, що додається в комплекті. Для підключення до Інтернету можна використовувати роз'єм LAN або бездротовий модуль Wi-Fi.
| Виробник | Sony |
| Екран | 55" LCD, 3840x2160 (16:9) |
| Матриця | IPS, покриття антивідблиску |
| Зображення | яскравість 500 кд/м.кв, контрастність 1000:1, HDR10, Dolby Vision |
| Частота оновлення | 100 Гц, інтерполяція 1000 XR (Motionflow XR) |
| Глибина кольору | 10 сторінок |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Android TV |
| Процесор | 4 ядра |
| Пам'ять | оперативна 2 Гб, вбудована 16 Гб |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, USB, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Miracast, WiDi, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, телетекст |
| Функції Smart TV | управління голосом, управління жестами |
| Інше | |
| Модельний рік | 2018 рік |
| Потужність | 143 Вт |
| Кріплення | VESA 300x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1231x776x315 мм |
| Колір | чорний, сріблясті ніжки |
| Вага | 20 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.