0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 1460
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Телевізор Sony KD-55X85J
Sony KD-55X85J - це 55-дюймовий телевізор, оснащений процесором 4K1 HDR X1 ™ з технологіями TRILUMINOS PRO ™ і 4K X-Reality ™ PRO. В результаті він забезпечує відтворення і жвавість більше мільярда квітів. До того ж колосальний контраст робить картинку гранично реальною.

4K HDR процесор X1 ™
Високопродуктивний процесор X1 ™, використовуваний в телевізорі Sony KD-55X85J, знижує рівень шуму, а також покращує видимість деталей з допомогою передових алгоритмів. Велика чіткість зображення, закодованого в сигналі 4K, означає, що проглядається матеріал має дозвіл, близьке до 4K, і повні, природні кольори і контраст.
Телевізор Sony KD-55X85J з унікальним алгоритмом TRILUMINOS PRO ™ і широким колірним діапазоном визначає кольору на основі їх яскравості, відтінку і насиченості, що забезпечує природні градації відтінків в кожній деталі. Це призводить до більш точному зображенню реальності.

Технологія Motionflow ™ XR на Sony KD-55X85J
Інноваційна технологія Motionflow ™ XR, використовувана в телевізорі Sony KD-55X85J, забезпечує плавність і різкість зображення при відображенні динамічних сцен. Він полягає у вставці темних рамок для запобігання розмиття зображення. Завдяки цьому зображення виходить надзвичайно різким, гладким і ясним.

Об'єктний HDR Remaster і технологія 4K X-Reality ™ PRO
За допомогою технології Object-based HDR Remaster кольору окремих об'єктів на екрані телевізора Sony KD-55X85J аналізуються і відповідним чином регулюється їх контраст. Об'єкти ремастерируются індивідуально, щоб пристрій краще відтворювало текстури і глибину. В результаті ми отримуємо більш реалістичну картину.
4K HDR Processor X1 ™ надає зображень 4K приголомшливий вигляд, повний деталей і текстур. Завдяки технології 4K X-Reality ™ PRO, що має спеціальну базу даних 4K, фільми 2K і Full HD підвищуються до дозволу 4K.

X-балансний динамік
Телевізор Sony KD-55X85J оснащений динаміком X-Balanced. Він збагатить ваші улюблені фільми і музику чистим звуком. Оригінальна форма динаміка підкреслює тонкий силует пристрою і забезпечує відмінну якість звуку.
На сприйняття звуку можуть впливати різні елементи дизайну інтер'єру. Наприклад, предмети перед телевізором ускладнюють трансляцію і погіршують якість прослуховування, а фіранки поглинають звук. Телевізор Sony KD-55X85J виявляє об'єкти на шляху звуку і підлаштовує їх відтворення під конкретний інтер'єр.

Google TV, голосовий пошук і співпраця з Apple AirPlay і Apple HomeKit
Sony KD-55X85J дає вам можливість переглядати більше 700 000 фільмів і телешоу з різних потокових сервісів. Ви знайдете їх все в одному місці - тематично організовані і розділені за жанрами у відповідності з вашими інтересами.
Ви можете знайти свій улюблений контент швидше, ніж коли-небудь, використовуючи свій голос. З голосовим пошуком ви уникаєте складної навігації та втомливого набору тексту - просто запитайте.
З Apple AirPlay ви можете передавати відео та аудіо на телевізор прямо з iPhone, iPad або Mac. Дивіться фільми і шоу з додатка Apple TV, ваших улюблених додатків і навіть Safari. Поділіться своїми фотографіями з усіма в кімнаті.

Вбудований Chromecast і розумний пульт
Телевізор Sony KD-55X85J оснащений вбудованою технологією Chromecast, яка дозволяє відображати в повному як фільми, ігри і програми з мобільних пристроїв. Щоб дивитися улюблений контент на великому екрані, просто натисніть кнопку трансляції на пристрої Android або iOS. Після початку завантаження ви можете продовжити роботу в Інтернеті на своєму телефоні або планшеті.
Вам знадобиться тільки один інтелектуальний пульт для управління всіма підключеними пристроями. Одним натисненням кнопки ви потрапите в службу замовлення фільмів, а ваші улюблені фільми та програми будуть у вашій кімнаті в найкоротші терміни.

Відчуйте кінематографічні емоції
Телевізор Sony KD-55X85J обладнаний датчиком освітленості. В результаті пристрій підлаштовує яскравість зображення до умов в кімнаті (збільшує її в яскравих місцях і зменшує в темних). В результаті картинка залишається добре видимими у будь-якій ситуації.
Перенесіть кінотеатр додому з телевізором Sony KD-55X85J. Система Dolby Vision® робить сцени більш живими і достовірними. З іншого боку, Dolby Atmos® наповнює кімнату чудовим об'ємним звуком.

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Підтримка HDTV | Так |
| HD-формат | 1080р |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення на стіну | Так |
| Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Немає |
| Стан | Нове |
| Зображення | |
| Підтримка 3D | Немає |
| Конвертація 2D в 3D | Немає |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM, NTSC |
| Підтримка стандартів | DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Стереозвучання | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Російська, Англійська, Українська |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB, LAN (Ethernet), Вхід відео композитний |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Вихід на навушники | Так |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розміри | |
| Ширина | 1233 мм |
| Висота | 719 мм |
| Глибина | 71 мм |
| Вага | 16.8 кг |
| Модельний рік | |
| Модельний рік | 2021 |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.