0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 1108
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Чистий чорний колір, пікова яскравість, відмінна контрастність і приголомшливо реалістичне зображення — все це криється в OLED-екранах. Щоб розкрити їх, використовується потужний процесор X1 Ultimate, як і в моделях 8K
Яскраві кольори і висока контрастність для глибини і реалістичності зображення
Завдяки процесору обробки зображень X1™ Ultimate цей OLED-телевізор передає глибокі чорні тони і природні кольори, а технологія Pixel Contrast Booster™ покращує контрастність, надаючи зображенню вражаючу яскравість. Картинка на екрані виглядає максимально реалістичною завдяки неймовірній деталізації та живим квітам.
Живі кольори і висока контрастність
Object-based HDR remaster
Object-based HDR remaster аналізує кольору об'єктів і коригує їх контрастність. Цим наші телевізори відрізняються від звичайних, які регулюють контрастність тільки по одній кривій чорно-білих тонів. Індивідуальна обробка елементів робить текстури детальніше, підвищує глибину і реалістичність зображення.
Будь-який контент у високому дозволі
Ця модель Sony здатна підвищувати якість будь-якого контенту до 4K. Процесор X1™ Ultimate (вдвічі швидше X1™ Extreme) точно аналізує дані 4K-зображень і насичує їх реалістичними деталями, збагачуючи текстури. З базою зображень 4K технологія 4K X-Reality™ PRO робить так, що відео 2K і в Full HD виглядають максимально реалістично. Технологія Object-based Super Resolution оптимізує дозвіл кожного об'єкта на екрані, роблячи текстури натуральніше.
Більш широкий і точний діапазон кольорів
Технологія TRILUMINOS Display в комбінації з фірмовими процесорами X1 розширює відтворений колірний спектр, завдяки чому наші телевізори передають більше відтінків, ніж звичайні. Ця технологія аналізує дані кожного зображення і оптимізує його, щоб кольори виглядали ще натуральніше і реалістичніше.
Красива картинка під будь-яким кутом
Тепер телевізор можна дивитися, сидячи з будь-якої сторони, а не тільки по центру, адже зображення буде залишатися однаково якісним під будь-яким кутом. Наша самоподсвечивающаяся OLED-панель передає кольори стабільно й точно незалежно від кута огляду.
Яскравість і чіткість динамічних сцен
На деяких екранах спортивні змагання та інші динамічні сцени можуть здаватися розмитими. Наша новітня технологія X-Motion Clarity™ забезпечує плавне, яскраве і чітке зображення. Кожен швидкоплинний момент відстежується окремо, його тривалість оптимізується, а яскравість об'єкта збільшується при необхідності, тому ви нічого не пропустите.
Повне занурення завдяки звуку, що виходить з екрану, а не динаміків
На звичайних телевізорах динамік розташований під екраном, і звук часто розсинхронізується з зображенням. Тому ми створили систему Acoustic Surface Audio, яка перетворює в динамік сам екран. За ним розташований інноваційний привід, який непомітно вібрує, генеруючи звук. Завдяки цьому звуки доносяться точно з потрібного місця звукової сцени. Коли на вухо герою щось прошепчут або за його вікном зареве мотор автомобіля, ви це почуєте і відчуєте.
Змініть своє уявлення про перегляді з Dolby Vision™
Dolby Vision™ — це HDR-формат, який робить світлі ділянки зображення ще яскравіше й виразніше, темні — насиченим, а кольори — жвавіше. З ним ваша вітальня перетвориться в справжній кінозал.
Dolby Atmos®: хвилі звуку навколо вас
Неймовірно об'ємний і багатовимірний звук Dolby Atmos вас оточує з усіх боків. Завдяки цій технології створюється кінематографічний ефект без втрати якості за рахунок оптимізації зображення і звуку. При перегляді улюбленого фільму ви почуєте і відчуєте кожен рух і супроводжуючий звук.
S-Force Front Surround: реалістичний звук різноспрямований
Завдяки S-Force Front Surround вам не потрібна акустична система об'ємного звуку. Ця технологія забезпечує аналогічний ефект, роблячи звук різноспрямованим і разюче реалістичним.
Чіткі голоси
Завдяки функції Voice Zoom ви будете чітко чути людські голоси, не збільшуючи гучність телевізора. Так дуже зручно дивитися новини і документальні фільми, не відволікаючи домашніх.
Чудове зображення і звук в будь-якому приміщенні
Влаштовуйтеся зручніше і отримуйте неймовірні враження від перегляду. Унікальна технологія Sony автоматично адаптує зображення і звук під ваше приміщення.
Оптимальна яскравість
На звичайних телевізорах яскравість залишається незмінною, і коли темніє, і коли ви вмикаєте світло. З-за цього в пітьмі екран телевізора може зліпити, а на світлі виглядати тьмяним. Цей наш телевізор оснащений датчиком освітленості, який допомагає автоматично регулювати яскравість: в темряві приглушувати, а на світлі підвищувати. Такий телевізор завжди комфортно дивитися.

Звук, який підлаштовується під приміщення
Обстановка кімнати може сильно змінювати звук. Наприклад, портьєри його поглинають, а предмети перед телевізором спотворюють. Це може зіпсувати задоволення від перегляду, тому ми зробили так, щоб цей телевізор 4K Ultra HD розпізнавав перешкоди попереду і адаптував звук під характеристики приміщення.

Надтонкий дизайн One Slate
Завдяки нашому надтонкому дизайну One Slate рамка екрану практично зникає, затягуючи у вас відбувається на екрані

Тонка металева рамка
Не відволікає увагу від того, що відбувається на екрані.
Регульована підставка для установки саундбара
Напрям цієї універсальної підставки можна регулювати, щоб розташування телевізора було максимально комфортним для перегляду — навіть коли ви використовуєте саундбар.
Кабелі акуратно прибрані і зовсім не помітні
Спеціальні тримачі ховають кабелі так, щоб вони не плуталися під ногами, а ваш новий красивий телевізор з усіх боків виглядав акуратно
Знайде, що скажете
Телевізор Android TV™ від Sony має передову систему управління голосом, так що тепер ви можете шукати фільми і телепередачі в додатках та на каналах мовлення, просто вимовляючи їх назв юридичних.


Студійне якість з режимом калібрування Netflix Calibrated Mode
Цей режим був спеціально розроблений для перегляду контенту з Netflix на телеекранах в такій же якості, як після оцінки в студії. Завдяки режиму калібрування Netflix Calibrated Mode точно передається бачення і задум автора.

Підтримка Apple AirPlay і Apple HomeKi
Apple AirPlay дозволяє транслювати відео і аудіо з iPhone, iPad і Mac прямо на телевізор. Дивіться на великому екрані фільми і серіали з додатка Apple TV, інших додатків або просто з Safari. Показуйте свої фото всім гостям в кімнаті.
Найцікавіше тільки починається
Транслюйте контент на великий екран за допомогою Chromecast
За допомогою технології Chromecast можна транслювати відео, ігри та програми з мобільного пристрою на екран телевізора без втрати якості. Для цього просто торкніться кнопки трансляції Cast на екрані вашого пристрою Android або iOS і продовжуйте користуватися смартфоном або планшетом, як ви звикли.
Зручне інтелектуальне дистанційне управління
Підключайте будь-які пристрої до входу HDMI на телевізорі OLED Smart TV і керуйте ними пультом. З більш тонкої і закругленою конструкцією, вбудованим мікрофоном для голосового управління і поліпшеним розташуванням кнопок використовувати його легко.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Тип телевізора | Рідкокристалічний (LCD) |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Підтримка HDTV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення на стіну | Так |
| Споживана потужність | 479 Вт |
| Smart TV | Так |
| Тип покриття екрану | Матовий |
| Стан | Нове |
| Операційна система | Android™ |
| Внутрішня пам'ять | 16 ГБ |
| Рік випуску | 2020 |
| Розташування підставки | 2-позиційне розташування (положення саундбара) |
| Зображення | |
| Частота розгортки | 120 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка HDR | Так (HDR10, HLG, Dolby Vision) |
| Поліпшення кольору | TRILUMINOS™ Display, Технологія Live Colour™, Super Bit Mapping™ HDR, Підвищена точність передачі кольору |
| Поліпшення контрасности | Алгоритм системи динамічної підсвічування, Object-based HDR remaster, Технологія Pixel Contrast Booster |
| Процесор зображень | X1™ Ultimate |
| Бітність матриці | 10 біт |
| Кількість ядер | 4 |
| Поліпшення чіткості | Технологія Object-based Super Resolution, Технологія 4K X-Reality™ PRO, Dual database processing |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 4 |
| Вбудований сабвуфер | Так |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Стереозвучання | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Dolby Atmos | + |
| Dolby™ Audio | + |
| Тип АС | Технологія Acoustic Surface Audio |
| Конфігурація АС | сабвуфер x2, Привід x2 |
| Функції | |
| Мова меню | Російська, Українська |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 4 |
| Кількість роз'ємів USB | 3 |
| Вихід на навушники | Так |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Розміри | |
| Ширина | 1227 мм |
| Висота | 712 мм |
| Глибина | 326 мм |
| VESA | 300 x 300 мм |
| Розмір без підставки (ШхВхГ) | 1227x712x52 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1227x733x326 мм |
| Вага з підставкою (кг) | 18.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вигнутий екран | Немає |
| Вхід/Вихід | Ethernet, Композитний відеовхід, HDCP, HDMI-CEC, ARC, Цифровий аудіовихід (оптичний) |
| Тип матриці | VA |
| Підтримувані формати | MPEG1: MPEG1/MPEG2PS :MPEG2/MPEG2TS (HDV, AVCHD): MPEG2, AVC/MP4 (XAVC S): AVC, MPEG4, HEVC/AVI: Xvid, MotionJpeg/ASF (WMV): VC1/MOV: AVC, MPEG4, MotionJpeg/MKV: Xvid, MPEG, MPEG4, VP8. HEVC/WEBM: VP8/3GPP: MPEG4, AVC/MP3/ASF (WMA)/LPCM/WAV/MP4AAC/FLAC/.JPE, FAT16/FAT32/exFAT/NTFS |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.