0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Sony
- Код товару: 1317
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Sony KD-49XG8377

Модель із міцних середніх верств суспільства «розумних» 4К-телевізорів із екраном 48.5-дюймової розмірності по діагоналі на чолі «фасаду». Псевдо десятибітна VA-панель Sony KD-49XG8377 відображає понад 1 млрд відтінків кольору, видає контрастне та чітке зображення з ефектом глибини занурення у те, що відбувається. Плавність відеоряду у високодинамічних сюжетах забезпечує збільшена частота оновлення – 100 Гц. На додачу екрану телевізора «підвезли» підтримку HDR10 і HLG. «Розумна» підсистема моделі ґрунтується на «операційці» Android TV 8 із вбудованими помічниками Google Assistant та Amazon Alexa. У інтерфейс телевізора входять «з коробки» клієнти YouTube, Netflix, Amazon Prime Video і повноцінний браузер. Додаткове оснащення моделі передбачає 20-ватну аудіосистему з імітацією об'ємного звучання, повний спектр затребуваних бездротових комунікацій і розширений набір дротових інтерфейсів підключення. Пам'яті телевізору дісталося 3/16 ГБ (маються на увазі ОЗП + ПЗП). Точками опори для монолітного корпусу ТВ-панелі виступають акуратні бічні ніжки, також вона може бути підвішена на стіну за участю кронштейна VESA 200х200 мм.
| Виробник | Sony |
| Екран | 49" LCD, 3840x2160 (16:9), 91 ppi |
| Матриця | VA, Edge LED підсвічування, покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц, інтерполяція 1000 XR (Motionflow XR) |
| Глибина кольору | 10 біт (8 біт + FRC) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Android |
| Процесор | ARM Cortex-A53, 4 ядра |
| Пам'ять | вбудована 16 Гб |
| Стандарт мовлення | PAL, SECAM, NTSC |
| Цифрові тюнери | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт, Dolby Digital, Dolby Digital Plus, DTS, DTS Digital Surround |
| Аналогові інтерфейси | композитний, компонентний, mini-jack 3.5 mm |
| Цифрові інтерфейси | 4x HDMI, 3x USB, Ethernet |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, HDMI-CEC, телетекст |
| Інше | |
| Модельний рік | 2019 рік |
| Потужність | 160 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1098x703x260 мм |
| Колір | чорний, сріблясті ніжки |
| Вага | 13.7 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.