0
0

Телевізор Samsung UE65TU8372 Crystal UHD 4K (2020)

Розпродано
Відгуки:
(0)
 • Виробник: Samsung
 • Код товару: 6211
 • Наявність: Немає в наявності
0 грн.
Основні характеристики
Всі характеристики
Гарантія: 12 міс. від магазину
 • Огляд товару
 • Характеристики
 • Інформація
 • Відгуків (0)
 • Питання (0)

Смарт-телевізор TU8372 Crystal UHD 4K (2020)

UE65TU8372UXXH

 • Кристалічний Дисплей
 • Кристалічний процесор 4K
 • Вигнутий екран
 • Різкі та яскраві кольори
  Кристалічний Дисплей
 •  
 • Висока якість зображення
  4 Кристалічний процесор
 •  
 • Натхненний згинами природи
  Вигнутий екран
 •  
 • Прикрасьте свій простір улюбленими фотографіями!
  Фоновий режим

Красива картинка кривої краси

Красива картинка кривої краси

Різкі та яскраві кольори

Кристалічний Дисплей

Зануритесь у зображення з ширшою кольоровою гамою за допомогою Дисплей Crystal забезпечує оптимізовану передачу кольорів, так що ви можете бачити всі деталі.

Різкі та яскраві кольори

Висока якість зображення

4 Кристалічний процесор

Якість зображення, що рухається в одному чіпі дозволяє координувати кольори, оптимізувати високу контрастність і є майстром HDR.

 
Висока якість зображення

Натхненний згинами природи

Вигнутий екран

Крива природного потоку – новий рівень вражень від перегляду.

Натхненний згинами природи

Прикрасьте свій простір улюбленими фотографіями!

Фоновий режим

ТБ елегантно вписується в обстановку, коли ваші улюблені фотографії переносяться з проектора на екран. Оформіть більше фотографій у гарний колаж або розмістіть їх у слайд-шоу фотографій, картинка залишиться свіжою та точною.

Функції фону, точність зображення телевізійної кімнати на стінах з концепції, зразка та / або кольори можуть змінюватись в залежності від.

 
Прикрасьте свій простір улюбленими фотографіями!

Новий домашній офіс

Віддалений доступ

Виконуйте офісну роботу домашньому телевізорі. Віддалений доступ до бездротового відображення дисплея комп'ютера на екрані телевізора. Ви можете отримати доступ до офісу на вашому комп'ютері, і ви можете отримати доступ до всіх файлів або робочих документів у Microsoft Office 365, використовуючи це на дивані.

Новий домашній офіс

Доступність кожного типу може змінюватись в залежності від регіону. Телевізор, що підключається, і комп'ютерна мережа. Загальний доступ до екрана (дзеркальне відображення) підтримується лише Windows 10. Підтримується віддалене підключення комп'ютера під керуванням Windows до Windows 7 або пізніших версій. Повинна бути встановлена ​​операційна система Professional або пізнішої версії. Система Mac запущена на ПК, для віддаленого підключення підтримується Mac OS X 10.5 або новіші версії. Комп'ютерні аксесуари, такі як миша та клавіатура, можна придбати окремо. Це налаштування сервісу, що дозволяє підключати комп'ютер до віддалених з'єднань.

Насолоджуйтесь роздільною здатністю 4K UHD - це реальність!

роздільна здатність 4k

ТБ з роздільною здатністю 4K UHD перевершує традиційний дозвіл FHD-у n в 4 рази більше пікселів, перед вами відкриваються чіткі зображення. Подивіться на сцени, частиною яких ви хотіли б стати.

Насолоджуйтесь роздільною здатністю 4K UHD - це реальність!

Подивіться на дивовижні деталі

HDR - Зображення

Високий динамічний діапазон збільшує яскравість телевізора, тому квітами та візуальними деталями величезного спектру ви можете насолоджуватися навіть у темних сценах.

Подивіться на дивовижні деталі

Грайте швидше!

Особливості ігрового процесу

Чим швидше ви почнете грати, тим швидше запрацює функція Game experience, яка оптимізує екран, тому ефективніше керуйте процесом із ледь помітною затримкою введення! Насолоджуйтесь добре збалансованою грою з розмитим рухом або без вібрації.

Доступність функції - це ігрова консоль, яка може змінюватись.

Навести порядок!

Організовані кабелі

Рішення Samsung UHD smart для всіх телевізійних кабелів, які ви завжди тримаєте при собі, та сховайте їх прямо на стійці. Це допоможе зменшити безлад, щоб ви могли повною мірою насолоджуватися чудовим зовнішнім виглядом вашого телевізора.

 
Навести порядок!

Доступ до різного контенту за допомогою одного пульта дистанційного керування

Інтелектуальний концентратор та Один Пульт дистанційного керування

Єдине, що вам потрібно - це багато різного контенту в одному місці, щоб відкривати для себе і отримувати максимальне задоволення. Пульт дистанційного керування slender One спрощує весь процес, дозволяючи вам швидко знаходити ваш улюблений онлайн-контент між телевізійною приставкою та ігровою консоллю для програми, здійснювати екскурсії та навіть дивитися телепередачі у прямому ефірі.

Доступ до різного контенту за допомогою одного пульта дистанційного керування

Послуга може не запускати одночасне відображення Samsung TV, а доступність може змінюватись в залежності від регіону.

Універсальне керівництво

Канали мовлення та потокової передачі, контент, список вибору, спеціально розроблений для. Відтепер ви можете легко отримати доступ до свого улюбленого онлайн-контенту без необхідності робити це, вам потрібно відкрити програму.

Універсальне керівництво

Зміст послуг залежно від регіону може відрізнятися і може бути змінений без попередження.

Реклама та рекомендації на пристроях користувальницького інтерфейсу Smart Hub

Пристрої інтерфейсу Smart Hub, включаючи okostévé, відображають користувачам їх рекламу і рекомендації, які допомагають їм знаходити контент, додатки і бренд. Можуть відображатися ці рекламні плитки додатків (звані рекламні плитки) або банери у вигляді або для певних програм Samsung всередині.

Користувач програми Privacy Choice у будь-який час може просто вимкнути ставку на рекламу за інтересами; це, і навіть загальний характер реклами продовжують з'являтися. Доступність оголошень, формат об'яви та рекламні кампанії в регіонах, моделях та модельних роках можуть бути змінені.

Реклама та рекомендації на пристроях користувальницького інтерфейсу Smart Hub

Просто торкніться дзеркального відображення

Натисніть, щоб переглянути

Фільми або музику для відображення на телевізорі з смартфона можна передавати одним дотиком. Коли на вашому смартфоні ви натискаєте на телевізор, телевізор автоматично розпізнає команду та відображає. Так швидко і просто ви можете перейти на телевізор і продовжувати насолоджуватися своїм улюбленим контентом.

Тільки сумісні пристрої. Ця функція працює лише в тому випадку, якщо телевізор та мобільний телефон увімкнені. Сервіс може не запустити модель із відображенням часу.

 
Просто торкніться дзеркального відображення

Отримайте те, що ви хочете просто своїм голосом!

Отримайте все, що ви хочете зі звуком!

Голосове управління все стало набагато простіше. Тепер, маючи швидкий доступ до вашого улюбленого контенту, bliss, відповідей і навіть телевізора та інших інструментів, ви можете керувати всім у себе вдома.

Samsung у будь-який час, на свій власний розсуд, з попереднім повідомленням або без повідомлення, змінює сервіси або зупиняє та/або припиняє роботу сервісу в будь-якій його частині. На зображенні доступний контент, телевізійні послуги та можливості для всіх регіонів. При покупці продукту може виявитися, що ця послуга недоступна. Голосові команди Bixby розпізнають англійську (США/Великобританія), французьку, іспанську, німецьку, італійську, китайську та корейську мови. Відомі не всі акценти, діалекти та висловлювання.

 
Отримайте те, що ви хочете просто своїм голосом!

Вписати домашню екосистему в

Співпраця

Підключене життя. Телевізор Samsung може ефективно взаємодіяти з Amazon Alexa та AirPlay 2.

Можливо, підключені пристрої, деякі функції не підтримуються або їх використання обмежене.

Співпраця з Amazon Alexa

Амазонка Олекса

Ваш новий телевізор Samsung у співпраці з Alexa спростить повсякденну роботу. Інструменти, що легко підключаються, які дозволили використовувати Alexa. Сумісність з Samsung TV, тому що ви можете попросити Alexa увімкнути телевізор, переключити канал, відрегулювати гучність та багато іншого.

Логотипи Amazon, Alexa та всі пов'язані з ними / боргові зобов'язання Amazon.com, Inc. та її дочірніх компаній є товарними знаками. Послуга може бути недоступна на дату покупки телевізора, а доступність може змінюватись в залежності від регіону.

 
Співпраця з Amazon Alexa

Керуйте своїм телевізором за допомогою Google Assistant!

Помічник Google

Відтепер телевізор Samsung у співпраці з Google assistant не потрібно рухати навіть просто руками. Перемикайте канали, регулюйте гучність, керуйте відтворенням та багатьом іншим, і це зі звуком.

Google та Google Home Google LLC. Товарні знаки послуга може бути недоступною при покупці телевізора. Доступність функції "Увімкнути телевізор" може відрізнятися залежно від різних моделей.

 

Працює з AirPlay 2 с

Трансляція 2

Вбудований AirPlay 2 дозволяє транслювати відео Me, і ви можете поділитись ними з tartalamaz безпосередньо на пристрої Apple. Samsung TV den ефективно відтворює відео, музику, клавіші, відображає зображення та інший контент на ваших пристроях iPhone, iPad та Mac.

Ви можете виявити, що послуга на телевізорі при покупці недоступна, а доступність послуги залежить від регіону. Зображення імітовані та призначені лише для ілюстрації. Функціональність і доступність графічного інтерфейсу користувача (GUI) в залежності від регіону можуть відрізнятися. Перед використанням перевірте!

 
Працює з AirPlay 2 с

Телевізор Samsung UE65TU8372 Crystal UHD 4K (2020)

Характеристики
Основне
Гарантія 12 міс. від магазину
Відгуків (0)

Немає відгуків про цей товар.

Питання (0)

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.