0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 1131
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Samsung UE60AU8072
Тонкий дизайн
Чудова передача кольору завдяки передовій технології люминофорной
Динамічний кристалічний колір
Дозвольте собі зануритися в образ, який порадує вас мільярдом відтінків кольорів. Dynamic Crystalline Color - це абсолютно новий рівень UHD з передовою люминофорной технологією. Завдяки цьому ви побачите навіть найтонші деталі і відчуєте яскраві кольори в багатьох варіаціях.

Телевізор Samsung UHD без функції Dynamic Crystal Color.

Підвищення здатності до 4K
Процесор Crystal 4K
Насолоджуйтесь чудовим дозволом 4K і приголомшливою передачею кольору з процесором Crystal 4K. Це забезпечить масштабування вихідного зображення до дозволу, близького до 4K, а процес зіставлення кольорів відповідає за ще більш реалістичну передачу кольору.
Якість відображення може змінюватись в залежності від типу і формату вмісту.
Поліпшення динаміки руху в спортивних відносинах
Флюидизатор руху
Тепер, коли трафік покращився, спортивні трансляції залишаться бездоганними. Відкрийте для себе сверхплавные руху і витончену динаміку без затримок і розмитості в кожному матчі.

Чітке і чітке зображення
Автентичне дозвіл 4K
Завдяки дозволу, в чотири рази перевищує Full HD, ви побачите ще більш різке і чітке зображення і опинитеся прямо в центрі подій. Відкрийте для себе неймовірне задоволення від перегляду.
Повна сила контрасту в світлих і темних сценах
HDR
Завдяки технології HDR, регулює рівень яскравості, ви будете залучені в популярні сцени. Ви побачите найдрібніші деталі в темних, так і світлих кадрах.
Враження від перегляду можуть відрізнятися в залежності від типу і формату контенту.

Гармонійне звучання саундбара і ТБ
Q-симфонія
Функція Q-Symphony подарує вам гармонійний звук завдяки синхронізації динаміків телевізора зі звуковою панеллю. Тепер ви можете насолоджуватися посиленим і иммерсивным звуком для ще більш інтенсивного звучання.
Q-Symphony працює тільки з сумісною звуковий панеллю. Перевірте сумісність Q-Symphony у специфікації звукової панелі. Доступно тільки для обраних звукових панелей.

Ще більш тонкий, більш елегантний
Тонкий дизайн
Гармонію вашої вітальні забезпечить тонкий корпус для телевізора, який добре впишеться в будь-який інтер'єр, незалежно від стилю. Щоб ви могли насолодитися елегантним мінімалістським ефектом, підходящим для вашої кімнати.
Реальний продукт може відрізнятися від представленого на зображенні. Запрошуємо вас ознайомитися з нашою галереєю продукції.

Встановлюється паралельно стіні
Відповідна ручка
Телевізор, встановлений паралельно стіні, постане на ньому як справжня картина.
Відстань, виміряна від задній панелі телевізора, може змінюватись в залежності від установки і типу стіни.
Між стіною і телевізором може бути невеликий зазор, якщо стіна не на 100% плоска, знаходиться під кутом до підлоги або якщо вона встановлена неправильно.
Фактичний кут нахилу може залежати від розміру продукту.
Відповідний тримач продається окремо.

Більше жодних заплутаних кабелів
Система маскування кабелю
Вам подобається тримати ситуацію під контролем? З системою маскування кабелю ще ніколи не було так просто підтримувати порядок. Помістіть всі кабелі в підставку, забезпечте гармонію в просторі навколо телевізора.
Реальні продукти можуть відрізнятися від представлених на фото. Відвідайте нашу галерею продуктів.
Ця функція недоступна для діагоналі 43 дюйма.
Використання телевізора в якості монітора комп'ютера
ПК на екрані телевізора
Насолоджуйтесь можливістю віддаленої роботи перед телевізором з бездротовим підключенням до комп'ютера, ноутбука або телефону. Це абсолютно новий вимір віддаленої роботи, коли ви можете перетворити свою вітальню на домашній офіс або класну кімнату, використовуючи функцію підтримки Office 365 і режим Samsung DeX.

Віддалене підключення до ПК підтримується тільки в Windows 10 Professional або новіше і Mac OS 10.5 або новіше.
Для автоматичного розпізнавання офісного комп'ютера потрібна установка Easy Connection на ПК (не підтримується Mac OS).
Підтримка функцій Easy Connection може залежати від типу моделі і дати.
Для підключення смартфона до Samsung DeX потрібно сумісний мобільний пристрій.
Доступність послуг може бути змінена без попереднього повідомлення.
Потрібне підключення до Інтернету на ТБ і комп'ютера.
Дизайн


| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Діагональ екрану | 60 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Дозвіл екрану | 3840×2160 |
| Підтримка HDTV | Так |
| HD-формат | 2160p |
| LED-підсвічування | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кріплення на стіну | Так |
| Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Немає |
| Стан | Нове |
| Операційна система | ОС Tizen™ |
| Модельний рік | 2021 |
| Зображення | |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка 3D | Немає |
| Конвертація 2D в 3D | Немає |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | NTSC, PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-C, DVB-T2 |
| Телетекст | Так |
| Звук | |
| Кількість динаміків | 2 |
| Вбудований сабвуфер | Немає |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Стереозвучання | Так |
| Об'ємне звучання | Так |
| Dolby Digital | Так |
| Функції | |
| Підтримка DLNA | Так |
| Функція "Time Shift" | Так |
| Мова меню | Російська, Українська |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet (RJ-45), HDMI, USB, LAN (Ethernet) |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Підтримуються бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth |
| Розміри | |
| Ширина | 1353 мм |
| Висота | 777 мм |
| Глибина | 26 мм |
| VESA | 400 x 300 мм |
| Вага з підставкою, кг: | 19.5 кг |
| Розмір без підставки (ШхВхГ) | 1353x777x26 мм |
| Розміри з підставкою (ШхВхГ) | 1353x819x282 мм |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.