0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 1139
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
Samsung AU7172
Точно налаштований колір для реалістичного, як у житті, зображення
PurColor створює таке враження під час перегляду фільмів, начебто ви самі там перебуваєте. Це дозволяє телевізору виразити величезну кольорову гаму для оптимальної якості зображення та захоплююче враження від перегляду.
Відчуйте реалістичний відтінок кольору, як і задумано у потужному 4К
Потужна 4К масштабування гарантує, що ви отримаєте дозвіл до 4К для вашого улюбленого контенту. Ви також відчуєте більш реалістичні вирази кольорів завдяки складній технології зображення кольорів.
Плавний рух для чіткого зображення
Завдяки технології Motion Xcelerator, яка автоматично оцінює контент і балансує кадри, ти зможеш насолодитися плавною грою без розмитості та тремтіння в картинці.
Відчуйте реальність дозволу 4К UHD
Телевізор 4К UHD виходить за рамки звичайного FHD завдяки 4-кратному збільшенню кількості пікселів, пропонуючи вашій увазі чітке та сфокусоване зображення, якого ви гідні. Тепер можна бачити навіть дрібні деталі зображення.
Побачте темряву та світло у кожній сцені
Високий динамічний діапазон (HDR) збільшує шкалу освітленості вашого телевізора, так що ви можете насолоджуватися величезним спектром кольорів та всіма візуальними деталями навіть у темних сценах.
Більше екрана, менше лицьової панелі
Витончений та елегантний дизайн, який приваблює вас до найчистішого зображення. Створений у невимушеному мінімалістичному стилі з будь-якої точки зору та в дизайні без меж, який встановлює нові стандарти.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 55" LCD, 3840x2160 (16:9), 80 ppi |
| Матриця | покриття антивідблиску |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 60 Гц, інтерполяція 2000 PQI (Picture Quality Index) |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen 6 |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 20 Вт стерео, Dolby Digital Plus |
| Цифрові інтерфейси | 3x HDMI, USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.2 |
| Функції | Smart TV, HDMI-CEC, телегід, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Інше | |
| Модельний рік | 2021 |
| споживана потужність | 101 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 200x200 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1231x783x250 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 14.2 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.