0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 9671
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)
The Frame LS03D series (2024)
для вас вдома
Матовий екран
Насолоджуйтесь будь-яким контентом без відблисків
Іммерсивний матовий дисплей усуває відблиски та забезпечує чітке зображення за будь-яких умов освітлення.
Не відрізняється від реального зображення
Перетворіть свій телевізор на витвір мистецтва, який доповнить ваш будинок відповідно до вашого унікального стилю.
Виберіть колір та стиль рамки
Плануйте з вашим інтер'єром
Просто доповніть свій стиль витонченими магнітними рамками, які будуть відповідати вашим потребам.
* Рамки для обміну продаються окремо. Доступні варіанти можуть відрізнятися залежно від країни.
Коли рамку вимкнено, вона поверне зображення
Режим мистецтва (Art Mode) – доступ до світових галерей
Frame - це єдиний телевізор, який може відтворювати більше 2500 приголомшливих зображень безпосередньо у вас вдома.
Галерея прямо у вас вдома
Відвідайте художній магазин
Вибирайте із понад 2500 творів всесвітньо відомих художніх галерей. Класичні твори сучасного мистецтва та чарівні фотографії – все це у вас під рукою за допомогою пульта дистанційного керування.
* Для доступу до всього меню потрібна підписка на Art Store. За передплату стягується додаткова плата.
* Твори мистецтва в Art Store можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
* Художній магазин не обов'язково повинен знаходитись у деяких доступних країнах.
Епічне мистецтво будинку. Безкоштовно
Регулярно оновлювана колекція зображень, що знаходяться у вільному доступіНасолоджуйтесь приватною виставкою ретельно відібраних творів мистецтва нашими кураторами, не виходячи із власного будинку.
Сертифікація PMS
Насолоджуйтесь точними та реалістичними кольорамиЄдиний телевізор, який ви вмикаєте в кадр
Вибирайте із кольорової гами
Завдяки дуже простому встановленню магнітні рамки стануть ефектним доповненням вашого інтер'єру, незалежно від того, чи піде це за ними чи ні.
Регульовані по висоті ніжки
Встановіть розмір рамки відповідно до ваших потребПриклеюється до стіни так само, як і зображення
У комплект входить настінний кронштейн
Технологія QLED
звук Dolby Atmoş
Операційна система Samsung Tizen
Пориньте в нескінченні веселощі з ОС Samsung Tizen
* Контент сервісів може різнитися залежно від регіону і може бути змінений без попередження. * Перед використанням необхідно прийняти умови використання сервісів Samsung Smart Hub та політику конфіденційності. * Для деяких матеріалів та сервісів потрібна реєстрація та підписка. * Потрібен обліковий запис Samsung Account. * Доступ до повного набору функцій операційної системи Samsung Tizen потрібний для облікового запису Samsung Account. Якщо ви вирішите відмовитися від передплати, ви можете підключитися лише до телевізійного наземного мовлення (тільки у випадку пристрою з тюнером) та зовнішніх пристроїв (наприклад, через порт HDMI). Для створення облікового запису Samsung потрібен окремий пристрій (наприклад, ПК або мобільний телефон, крім Китаю, Туреччини та Ізраїлю).
Розділений екран
Відстеження 2-х різних матеріалів одночасно
| Виробник | Samsung |
| Серія | The Frame |
| Екран | 65-дюймовий QLED, 3840x2160 (16:9), 68 пікселів на дюйм |
| Матриця | матове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, гібридна логарифмічна гамма |
| Частота оновлення | 100 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178 °, по вертикалі 178 ° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Тізен |
| Процесор | Samsung Quantum 4K |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 40 Вт стерео, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | 4 HDMI, 2 USB 2.0, RS-232, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Додатково | підтримка AirPlay 2 |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Преміум |
| Інше | |
| Модельний рік | 2024 рік |
| Потужність | 109 Вт, в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 400x300 мм, ніжки |
| Розміри (ШxВxГ) | 1457x869x261 мм |
| Колір | чорний |
| Вага | 22.8 кг |
| Товар на сайті виробника | |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.