0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 10271
- Наявність: Є в наявності
- Огляд товару
- Інформація
- Відгуків (0)
Приголомшлива роздільна здатність 8K за допомогою технології Samsung Vision AI та екран без відблисків
Додаткова система обробки даних Samsung Vision AI забезпечує надмірно реалістичне зображення у форматі 8K з найменшими деталями, які розкриваються завдяки міні-відповідальності квантової матриці, захоплюючого звуку з динаміками верхнього каналу та революційною якістю зображення. Майже безкаркасний екран із захистом відблисків доповнює вдосконалену якість зображення у форматі 8K.
Найсучасніший 8K -процесор, заснований на штучному інтелекті
Масштабування 8K AI
Найкращий телевізор із резолюцією 8K та підтримкою штучного інтелекту Samsung. Він оптимізує вміст, щоб ваші фільми, спортивні трансляції та відеоігри виглядали неймовірно, незалежно від того, що ви дивитесь.
Елегантний металевий дизайн, який органічно вписується у ваш інтер’єр
Конструкція металевої рами
Елегантна, але функціональна конструкція забезпечує майже безмежний огляд і вписується в будь -який інтер’єр. На плоскій металевій задній панелі є канавки для виняткової якості звуку при встановленні промивання зі стіною.
Твори мистецтва з всесвітньо відомих галерей та художників
Арт -магазин
Знайдіть ідеальний витвір мистецтва у провідних Всесвітніх музеях та серед художників, таких як Сальвадор Далі, Кіт Харінг, Жан-Мішель Баскія та інші. Відкрийте для себе нові твори мистецтва, вибрані експертами з урахуванням актуальності та своєчасності, і знайдіть роботу, яка підходить для будь -якого часу року, відпочинку та настрою.
Потрібно вхід на рахунок Samsung та підключення до Wi-Fi. Включає 30 оновлених творів мистецтва на місяць у рамках арт -колег та понад 70 безкоштовних творів протягом року. Щоб переглянути всі твори мистецтва в художньому магазині, потрібна платна підписка.
Попрощайтеся з відволікаючими думками
Немає відблисків
Слідкуйте за всім, що вам подобається, не відволікаючи відблисків, щоб повністю зануритися в зміст, навіть якщо сонце світить у вікнах або лампа, що випивають, що ви не вимикаєте під час перегляду останнього трилера.
Гладкі рухи у спорті та іграх без сліз
Рух Xcelerator 165 Гц
Грайте в свої улюблені відеоігри та насолоджуйтесь спортом з дивовижною чіткістю зображення, майже без зволікань та розмиття. Ви отримаєте незмінно красиву картину та супер -фальшиву роботу з максимальними швидкостями, тому зображення буде дивовижним протягом усього ігрового процесу. Завдяки технології динамічного оновлення, монітор підтримує ігри зі змінною частотою оновлення до 4K 165 Гц, забезпечуючи неймовірну продуктивність у ваших улюблених іграх.
4K 165 Гц доступні лише в іграх, підключених до ПК, та підтримують такі характеристики (потрібна відеокарта для ПК). Продуктивність може відрізнятися.
Очевидно, див. Руховий текст
Рух штучного інтелекту
Прискорює та розгладжує рух тексту, щоб ви могли легко стежити за всіма останніми статистичними даними та новинами спорту. Поліпшення ясності та розбірливості може легко сприймати всю інформацію про запущені лінії та у спортивних матеріалах, що збільшує зручність перегляду.
Перетворення вмісту у формат HDR
Автоматичний ремастер HDR
Інтелектуально перетворює вміст SDR в HDR-подібну якість з яскравішими відблисками, насиченими кольорами та чіткими деталями для дивовижних зображень.
Динамічний реалістичний звук, що відповідає тому, що відбувається
Функція відстеження звукового та Dolby Atmos
Відчуйте себе всередині сцени. Звук синхронізується з рухом об'єктів на екрані, а спеціальні верхні динаміки відтворюють Dolby Atmos для багатовимірного звуку, що заповнює простір.
На екранах з діагональною 50 дюймів, і є менше віртуального верхнього каналу
Об'ємний звук з ефектом занурення та вищими динаміками
Інтуїтивно зрозуміла телевізійна платформа з тисячами безкоштовних телевізійних каналів
Нескінченний безкоштовний вміст / один інтерфейс користувача
Дивіться понад 2700 безкоштовних каналів, включаючи понад 400 преміум -класу Samsung TV Plus, на платформі Smart Televisor, яку можна персоналізувати. Отримайте доступ до улюблених програм та ігор лише за кілька кліків.
Дивіться улюблений вміст, як хочете
Режим налаштувань штучного інтелекту
Автоматично визначає тип вмісту видимого та інтелектуально оптимізує налаштування зображення відповідно до ваших уподобань.
| Виробник | Samsung |
| Екран | 85" Neo QLED, 7680x4320 (16:9) |
| Матриця | Mini LED підсвічування, антиблікове покриття |
| Зображення | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота оновлення | 120 Гц |
| Кут огляду | по горизонталі 178°, по вертикалі 178° |
| Оснащення | |
| Операційна система | Tizen |
| Процесор | NQ8 AI Gen2 Processor |
| Цифрові тюнери | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 70 Вт стерео, сабвуфер, Dolby Atmos |
| Цифрові інтерфейси | HDMI, 2x USB 2.0, Ethernet, S/PDIF |
| Бездротові інтерфейси | Wi-Fi, Bluetooth, підтримка DLNA |
| Функції | Smart TV, 8K Upscaling, Ambient Mode, HDMI-CEC, телегід, Time Shift, телетекст |
| Функції Smart TV | керування за допомогою смартфона, керування голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Адаптивна синхронізація | AMD FreeSync Premium Pro |
| Інше | |
| Модельний рік | 2025 |
| Споживана потужність | в режимі очікування 0.5 Вт |
| Кріплення | VESA 600x400 мм, ніжки |
| Колір | чорний |
| Вага | 46.2 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.