0 грн.
Зробити замовлення
- Виробник: Samsung
- Код товару: 1082
- Наявність: Немає в наявності
- Огляд товару
- Характеристики
- Інформація
- Відгуків (0)

Справжня краса в мінімалізмі
Телевізор Samsung QLED QE85Q80A насолоджується яскравими кольорами, які є чіткими та живими для більшої насолоди перегляду. Залишайтеся продуктивними та підключайте свій офісний комп’ютер до телевізора або діліться екраном безпосередньо із сусіднього настільного чи портативного комп’ютера, сучасна технологія подвійного світлодіодного підсвічування робить відображуване зображення ще чіткішим.
Він має безліч голосових помічників , 150 каналів або Multi View ! Дивіться своє улюблене телешоу та одночасно дзеркалюйте сумісний телефон із кількома варіантами звуку та компонування. Samsung QLED QE85Q80A - це 85-дюймовий телевізор QLED, оснащений Smart TV та функціями для програвачів , це не лише телевізор як домашній розважальний центр.

Процесор Quantum 4K
Наш найпотужніший процесор 4K , заснований на машинному навчанні, покращує зображення з будь-якого джерела до 4K у кожній сцені. Це покращить зображення, що відображається на екрані в режимі реального часу. Все це для того, щоб ви могли бачити і відчувати ще більше.

Більша динаміка руху
Насолоджуйтесь неймовірно плавним рухом у кожній грі, яку ви дивитесь , і коли ви будете на самоті на полі бою, бийте всіх своїх супротивників, якими б швидкими вони не були. Завдяки винятковому покращенню руху до 120 Гц у 4K, ви можете насолоджуватися вишуканою динамікою без затримок та розмитостей у кожному геймплеї, будь то глядач чи геймер.

100% інтенсивність кольору квантових точок
Технологія Quantum Dot робить кольори захоплюючими. Нехай вас захоплює безпрецедентна реалістичність зображення, забезпечена ідеальним відтворенням усіх відтінків як у темних, так і в світлих сценах. Quantum Dot забезпечує понад мільярд яскравих відтінків яскравих і реалістичних кольорів, які залишаються вірними, не вицвітаючи, незалежно від яскравості сцени.

Квантовий HDR 10+
Новий вимір HDR10 + з більш глибокими деталями та контрастом чекає на вас. Quantum HDR10 + аналізує кожну сцену, кадр за кадром, оптимізуючи освітлення, щоб виділити унікальну яскравість для кожної з них. Динамічне відображення тонів у HDR10 + виявить глибокі темні кольори та насичені деталі, які оживляють зображення. Насолоджуйтесь захоплюючими кольорами з глибокими деталями та контрастом та вишуканими відтінками кінематичного кольору, які підкреслять кожну деталь.

Q-симфонія
Оточіть себе гармонійним звуком двох пристроїв. Q-Symphony дозволяє унікально гармонізувати динаміки телевізора та звукову панель , завдяки чому ви можете насолоджуватися кращим ефектом об'ємного звучання, не вимикаючи звук динаміків телевізора.

Супер ультраширокий GameView та Game Bar
Розширте свій погляд за допомогою декількох форматів зображень від 21: 9 до 32: 9 за допомогою Super Ultrawide GameView . Швидко оптимізуйте свої налаштування гри за допомогою екранного меню, яке дозволяє перевіряти затримку введення, FPS, HDR, налаштування бездротової гарнітури та інше за допомогою легко доступної ігрової панелі.

FreeSync Premium Pro
Домінують у грі з меншими затримками та заїканням у поєднанні з піковою продуктивністю, винятковою графікою з високим динамічним діапазоном та низькою затримкою для безперебійного ігрового процесу.

Прямий повний масив
Сцени оживають з більш точним контрастом, контрольованим екранним освітленням, що створює глибокі чорні та чисто білі кольори з мінімальним ефектом гало.
Motion Xcelerator Turbo +, і ви ніколи не пропустите жодного удару завдяки мінімізованому розмитості та підвищеній чіткості рухів, і ви будете фіксувати всі події, незалежно від того, чи переглядаєте ви спорт, чи використовуєте можливості ігор наступного покоління.

| Дисплей | |
| Производитель | Samsung |
| Экран | 85" QLED, 3840x2160 (16:9), 52 ppi |
| Матрица | антибликовое покрытие |
| Изображение | HDR10, HDR10+, Hybrid Log Gamma |
| Частота обновления | 120 Гц, интерполяция 3800 PQI (Picture Quality Index) |
| Глубина цвета | 10 бит (8 бит + FRC) |
| Цветовой охват | DCI P3 100% |
| Угол обзора | по горизонтали 178°, по вертикали 178° |
| Оснащение | |
| Операционная система | Tizen 6 |
| Процессор | Samsung Quantum 4K, 4 ядра |
| Цифровые тюнеры | DVB-T2, DVB-C, DVB-S2 |
| Звук | 60 Вт стерео, сабвуфер (20 Вт), Dolby Digital Plus |
| Цифровые интерфейсы | 3x HDMI 2.0, HDMI 2.1, 2x USB 2.0, Ethernet, CI+ 1.4, S/PDIF |
| Беспроводные интерфейсы | Wi-Fi 802.11ac, Wi-Fi Direct, Miracast, Bluetooth 5.2, поддержка DLNA |
| Функции | Smart TV, 4K Upscaling, Ambient Mode, HDCP, HDMI-CEC, телегид, Time Shift, телетекст |
| Функции Smart TV | управление с помощью смартфона, управление голосом, Amazon Alexa, Bixby, Google Assistant |
| Адаптивная синхронизация | AMD FreeSync Premium Pro |
| Прочее | |
| Модельный год | 2021 |
| Потребляемая мощность | 162 Вт, в режиме ожидания 0.5 Вт |
| Крепление | VESA 600x400 мм, ножки |
| Размеры (ШxВxГ) | 1893x1163x339 мм |
| Цвет | черный |
| Вес | 50.1 кг |
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.